- Úvod
- Malé spotřebiče
- Topení, ventilátory, klima
- Radiátory
- Tristar KA-5266
Tristar KA-5266
- Akce
- Doprava ZDARMA
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
- Akce
PTC keramické topidlo a zvlhčovač vzduchu Tristar KA-5266
Vytápění během chladných dní může být příčinou suchého vzduchu. To je však minulostí díky keramickému topidlu a zvlhčovači v jednom. Během vytápění se Tristar KA-5266 díky nádržce s kapacitou 500 ml postará také o zvlhčení vzduchu.
Počet ...
1 499 Kč
/
ks
1 239 Kč
bez DPH
1 499 Kč
/
ks
1 239 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Tristar KA-5266Skladem1 499 Kč/ ks1 239 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

PTC keramické topidlo a zvlhčovač vzduchu Tristar KA-5266
Vytápění během chladných dní může být příčinou suchého vzduchu. To je však minulostí díky keramickému topidlu a zvlhčovači v jednom. Během vytápění se Tristar KA-5266 díky nádržce s kapacitou 500 ml postará také o zvlhčení vzduchu.
- Počet nastavení: 3
- Dálkový ovladač
- Časovač až na 12 h
- Oscilace 90 °
- Nastavení vyhřívání 900 / 1800 W
- Ventilátor
- Nastavitelný termostat
- Ochrana proti přehřátí
- Ochrana proti převrhnutí
- Integrovaná držadla
- 1800 W
- Váha: 2,2 kg
Dokumentace k tomuto produktu
| Záruka | 24 měsíců |
| Další parametry | |
| Příkon | 1800 W |
| Výkonové stupně | 900/1800 W |
| Termostat | Ano |
| Umístění | volně stojící |
| Ventilátor | ano |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Rozměry výrobku | |
| Šířka výrobku | 15.0 cm |
| Výška výrobku | 28.0 cm |
| Hloubka výrobku | 19.0 cm |
| Hmotnost výrobku | 2.2 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







