- Úvod
- Malé spotřebiče
- Zpracování surovin
- Sušičky na ovoce
- Sušička ovoce Gorenje FDK 24 DW bílá/plast - kosmetické poškození
Sušička ovoce Gorenje FDK 24 DW bílá/plast - kosmetické poškození
- Novinka

- Novinka
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sušička ovoce Gorenje FDK 24 DW bílá/plast - kosmetické poškozeníSkladem699 Kč/ ks578 Kč bez DPH
Ulomené dvě pacičky u jednoho patra, nemá vliv na funkčnost, záruka platí 24 měsíců


Popis a parametry
sušička ovoce • 5 výškově nastavitelných sít • průhledný plast • nastavitelná teplota i doba sušení • průměr sít: 31 cm • pojistka proti přehřátí • digitální displej • tichý provoz SilentPower • výkon: 380 W
Sušička ovoce GORENJE FDK 24 DW, bílá
Maruška není doma, dvanáct měsíčků v nedohlednu a venku mrzne i sněhulák. Ale jak zahnat chuť na jahody? Nasušte si v létě veškeré sezónní ovoce i nasbírané hříbky z lesa. Díky sušičce Gorenje FDK 24 DW to budete mít téměř bez práce. A vás pak žádný recept ani mlsný jazýček nemůže po celý rok překvapit. Sušička si díky rovnoměrnému proudění vzduchu na 5 výškově nastavitelných plátech o průměru 310 mm poradí s každým ovocem, právě nasbíranými houbami či bylinkami na čaj. Je navíc vyrobena z průhledného materiálu, takže můžete sledovat, jak pilně pracuje. Stačí si nastavit dobu provozu v rozmezí 30 minut až 19 a půl hodiny, nebo i požadovanou teplotu, při které chcete ovoce nechat sušit. O vypršení limitu vás pak bude informovat zvuková signalizace. A tak se nestane, že byste na připravené dobroty zapomněli. Díky tichému provozu SilentPower můžete sušičku nechat pracovat třeba přes noc, aniž by rušila vaše snění. Její obsluhu navíc zvládne každý. K ovládání slouží digitální, snadno ovladatelný displej, který umožňuje intuitivní nastavení.
Klíčové vlastnosti:
- Usušené potraviny si uchovají své nutriční hodnoty
- Sušit můžete houby, ovoce, bylinky apod.
- Obsahuje 5 výškově nastavitelných průhledných plátů
- Časovač na 30 min. až 19,5 hodiny a zvukový signál po uplynutí doby
- Tichý provoz SilentPower
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Otáčející se sušicí pláty | Ne |
| Počet sušicích plátů | 5 |
| Příkon sušičky ovoce | 380 W |
| Regulace teploty | Ano |
| Timer/Časovač | Ano |
| Značky | Gorenje |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 31.5 cm |
| Výška výrobku | 31.5 cm |
| Hloubka výrobku | 30.0 cm |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 32.7 cm |
| Výška balení | 31.0 cm |
| Hloubka balení | 32.7 cm |
| Hmotnost balení | 3.5 kg |









