- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka do uší
- Sluchátka Shokz OpenFit Air (T511-ST-BT) černá
Sluchátka Shokz OpenFit Air (T511-ST-BT) černá
- Novinka
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží2
Sluchátka Shokz OpenFit Air (T511-ST-BT) černáSkladem2 399 Kč/ ks1 983 Kč bez DPH
A - nové, pouze bez celofánu
Popis a parametry
bezdrátová sluchátka za uši • Bluetooth připojení • bezdrátové nabíjení • ovládání hlasitosti na sluchátkách • mikrofon • přijímání hovorů • vhodná na sport • stupeň krytí: IP54 • ANC (potlačení okolního ruchu) • frekvence: 50 Hz až 16 kHz • citlivost: 95,5 dB • True Wireless • výdrž sluchátek: 6 hod. • s nabíjecím pouzdrem: 28 hod. • otevřený akustický systém
Shokz OpenFit Air, černá
Bezdrátová sluchátka Shokz OpenFit Air s designem otevřeného ucha nabízejí mimořádný komfort a bezpečné použití při práci i sportu a pohybu po městě. Vyběhněte na svou oblíbenou trasu a poslouchejte motivační hudbu, aniž byste ztratili kontakt se svým okolím. To vše při zachování křišťálově čistého zvuku se širokým rozsahem basů i výšek od 50 Hz do 16 kHz.
Drží na svém místě
Pusťte se do tréninku s vervou a jistotou, že sluchátka zůstanou pevně na svém místě. Flexibilní Ni-Ti paměťová slitina s měkkým silikonovým háčkem perfektně pasuje za ucho a nehne se z místa ani při větších otřesech. Navíc se perfektně přizpůsobí tvaru každého ucha. Zařízení váží pouze 8,7 gramu a precizně vytvarované háčky minimalizují tlak při dlouhém poslouchání. Sluchátka Shokz lze pohodlně nosit i s brýlemi.
Klíčové vlastnosti:
- Poslech hudby bez ztráty kontaktu s okolním prostředím
- Optimální tvar perfektně drží na svém místě a je pohodlný
- Přirozené audio se spoustou detailů jako ze studia
- Stylový design bude skvěle ladit s každým vaším outfitem
- Integrované mikrofony eliminující šum na pozadí
- Voděodolné provedení nemá problém s potem či deštěm
- Současné párování se 2 zařízeními pro plynulé přepínání
- Dostatečná výdrž baterie díky pouzdru, rychlé nabíjení
Ergonomický design se dvěma zkoseními
S pomocí řady testů a studií vznikl v laboratořích Shokz speciální tvar sluchátek, jenž je pohodlný a zároveň dokonale drží na svém místě. Jeho součástí jsou totiž 2 zkosení. První z nich má 25,5° a přibližuje těžiště sluchátka blíže k uchu, čímž vytváří dojem nevídané lehkosti. Pro klid mysli pak oceníte o 18° zkosené pouzdro měniče, jež pevně a zároveň pohodlně sedí na uších.
Audio tak, jak bylo zamýšleno
Natáhněte se po náročném dni na gauč, udělejte si šálek horkého nápoje a zaposlouchejte se do své oblíbené hudby nebo si vychutnejte plnohodnotný filmový zážitek. S exkluzivní technologií DirectPitch™ získáte perfektní audio, které působí naprosto přirozeně. Shokz OpenBass™ Air technologie zesiluje nízkou frekvenci, čímž dává za vznik bohatým basovým tónům.
Udržujte kontakt se světem
Sluchátka Shokz OpenFit Air jsou skvělou volbou třeba i při práci v kanceláři. Komunikujte s kolegy, aniž byste je museli každou chvíli vytahovat z uší. Díky otevřenému designu zůstanete ve spojení se svým okolím.
Vylaďte svůj styl
Už na první pohled vás zaujmou elegantním provedením s matným silikonovým povrchem doplněným o metalický kroužek. Technologie může být nejen přínosná, ale také krásná. Model OpenFit Air je toho důkazem.
Už žádná nedorozumění
4 chytré mikrofony s adaptivní technologií přesně zaznamenávají váš hlas a redukují hluk na pozadí až o 96,5 %. nejen, že skvěle uslyšíte osobu na druhé straně, ale sami budete velmi dobře slyšet, což oceníte třeba při důležitých schůzkách a konferenčních hovorech.
Ochrana proti vodě i potu
Relaxujte na pláži a poslouchejte zvuky vln v kombinaci s vaší oblíbenou hudbou. Díky stupni krytí IP54 se nemusíte obávat prachu ani kapek vody, takže si můžete užít hudbu v jakémkoli prostředí, dokonce i při náročném tréninku.
Párování s více zařízeními
S technologií MultiPoint Pairing spárujete sluchátka hned se 2 zařízeními (laptop, notebook, smartphone). Takto mezi nimi můžete plynule přepínat. Navíc oceníte intuitivní ovládání přímo na sluchátkách pro rychlé přepínání mezi hovory a hudbou.
Zpříjemní vám den
Vezměte si je na cesty i do práce. Baterie vydrží na jedno nabití až 6 hodin provozu, díky nabíjecímu pouzdru budete mít k dispozici dokonce 28 hodin poslechu. Ideální pro případy, kdy není po ruce zásuvka. Pouhých 10 minut v nabíječce vystačí na další 2 hodiny poslechu.
Obsah balení:
- Sluchátka Shokz OpenFit Air
- Nabíjecí pouzdro OpenFit Air
- Nabíjecí kabel USB-C
- Návod
- Záruka
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | T511-ST-BT |
| Provedení sluchátek | za uši |
| Typ sluchátek | na ucho (supraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | bezdrátové |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ano |
| Stupeň krytí | IP54 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| Kmitočtový rozsah od | 50,00 Hz |
| Kmitočtový rozsah do | 16000,00 Hz |
| Citlivost | 95,50 dB |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 6,00 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 28,00 hod. |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | otevřený |
| Barva | černá |
| Dolby Atmos | Ne |
| Herní | Ne |
| Značky | Shokz |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 11.5 cm |
| Výška balení | 10.5 cm |
| Hloubka balení | 5.5 cm |
| Hmotnost balení | 0.2 kg |

















