- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka do uší
- Apple AirPods 4 MXP63ZM/A - vráceno, použito
Apple AirPods 4 MXP63ZM/A - vráceno, použito
- Novinka
- Akce
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA

- TOP produkt
- Akce
- Novinka
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
- TOP produkt
- Akce
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Apple AirPods 4 MXP63ZM/A - vráceno, použitoSkladem2 199 Kč/ ks1 817 Kč bez DPH

tws sluchátka • výdrž až 30 hodin • technologie adaptivní ekvalizace • prostorový zvuk • čip H2 • integrovaný mikrofon • odolnost IP54 – vhodná i pro sport • Bluetooth 5.3

Apple AirPods 4
Apple u AirPods 4 přišel s novou akustickou architekturou a čipem H2, takže se u nich můžete těšit na ještě procítěnější basy i výšky. Sluchátka ale nadchnou i dlouhou výdrží až 30 hodin, stejně jako prostorovým audiem nebo ergonomií promyšlenou do posledního detailu, aby perfektně padla do vašeho ucha.
AirPods 4 jsou navíc odolná vůči prachu i vodě dle IP54, stejně jako zaujmou adaptivní ekvalizací, která se stará o vyladění zvukového projevu přesně podle tvaru vašeho ucha, nebo vylepšeným pouzdrem, které je kompaktnější.
Klíčové vlastnosti:
- Výdrž až 30 hodin
- Adaptivní ekvalizace zvuku přesně podle tvaru vašeho ucha
- Vysoká odolnost IP54
- Zmenšené nabíjecí pouzdro s USB-C
- Ještě úžasnější zvuk díky čipu H2 a nové akustické architektuře
- Technologie prostorového zvuku
- Geniálně jednoduché párování se zařízeními Apple
Technologie prostorového zvuku
AirPods disponují technologií prostorového zvuku i dynamickým snímáním polohy hlavy, aby se postarala o vaše dokonalé obklopení zvukem ze všech stran. Výsledkem je trojrozměrný zážitek z poslechu hudby i sledování filmů a seriálů.

Čip H2
Díky integraci výkonného čipu H2 hrají AirPods 4 ještě lépe a procítěněji.

Minimalizace hluku
Pomocí vyspělého výpočetního audia sluchátka efektivně omezují hluk na pozadí, aby vám bylo při hovorech dokonale rozumět každé slovo, i když například fouká vítr nebo jdete po rušné ulici.

Nová akustická architektura
Apple zapracoval na samotné akustické architektuře, jež postavil okolo vlastního budiče s nízkým zkreslením v kombinaci se speciálním zesilovačem s vysokým dynamickým rozsahem. Díky tomu jsou basy i výšky ještě procítěnější.

Adaptivní ekvalizace
Nabízí se také technologie adaptivní ekvalizace, kdy dochází inteligentně k vyladění zvukového projevu přesně podle tvaru vašeho ucha. Starají se o to mikrofony mířené dovnitř. Podle dat, která sluchátkům poskytují, pak dokážou AirPods sama okamžitě přizpůsobit nízké a střední frekvence, aby vynikl každý detail.

AAC-ELD
AirPods disponují hlasovým kodekem AAC-ELD, díky němuž budou hovory skrze FaceTime přenášeny v HD kvalitě. Skupinové hovory pak budou díky prostorovému zvuku reálné tak, jako byste se opravdu sešli.

Propracovaný design a vysoká odolnost
AirPods i nabíjecí pouzdro plní odolnost vůči potu, vodě i prachu dle IP54, takže se nemusíte bát vzít je na tvrdý trénink. Navíc mají inovovanou vnitřní architekturu, aby lépe sedla do každého ucha, stejně jako kratší stopku, v níž se ukrývá baterie i čip H2.

Excelentní výdrž a ještě úžasnější pouzdro
Vylepšením prošla nejen samotná sluchátka, ale i pouzdro, které je oproti minulé generaci o 10 % menší, ale přitom nabízí stejnou kapacitu.

Snadné spárování
Párování nemůže být jednodušší – sluchátka stačí přiblížit k iPhonu/iPadu a klepnout na Připojit. Pak se sama spárují s vašimi zařízeními připojenými přes vaše Apple ID. Výhodou je i snadné přecházení mezi zařízeními – není například problém při přehrávání hudby z Macu ve sluchátkách přijmout hovor na iPhonu, aniž byste museli cokoli řešit.

Snímač kontaktu s pokožkou
Nová AirPods mají přesný snímač kontaktu s pokožkou. Díky tomu přesně poznají, zda jsou v uších, takže začnou hrát jen správně nasazená. V případě jejich vyndání se přehrávání automaticky pozastaví.

Aplikace Najít
Apple vylepši funkci Najít. Díky tomu AirPods rychle lokalizujete a můžete se také nechat upozornit, když se příliš vzdálí od vašeho mobilu, a lze je také vzdáleně prozvonit pro snadnější vyhledání.

Sdílení zvuku
AirPods usnadňují sdílení hudby či seriálů do dvou párů AirPods. Stačí je přiblížit k iPhonu / iPadu / Apple TV s přehrávaným obsahem a automaticky se připojí.

Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | MXP63ZM/A |
| Provedení sluchátek | pecky |
| Typ sluchátek | do ucha (intraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | USB-C |
| Ovládání hlasitosti | nemá ovládání hlasitosti |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ano |
| Stupeň krytí | IP54 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ne |
| Ambientní zvuk | Ne |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 5,00 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 30,00 hod. |
| Odnímatelný kabel | Ne |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | polouzavřený |
| Další vlastnosti | Hi-Fi |
| Barva | bílá |
| Dolby Atmos | Ano |
| Herní | Ne |
| Hmotnost sluchátek | do 250 g |
| Značky | Apple |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 8.6 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 8.2 cm |
| Hmotnost balení | 0.1 kg |










