XO FF01 GSM179949 - vráceno, použito
Kompletní specifikace


Popis a parametry
projektor • světelný výstup 3 000 lumenů • 1920 × 1080 px • kontrastní poměr 10 000 : 1 • úhlopříčka promítaného obrazu 40 až 120 palců • HDMI, VGA • USB • vestavěný reproduktor 7 W • max. hlučnost 25 dB • dálkové ovládání • Wi-Fi
XO-FF01 120, černá
Hledáte projektor, který najde své uplatnění jak v kanceláři při prezentaci vašich projektů, tak i v domácnosti při promítání sportovních zápasů nebo hraní vašich oblíbených her? Nový XO-FF01 120 hravě zvládne všechny úkoly, které se mu rozhodnete přidělit. O kvalitní obrazový výstup se stará lampa se světelností 3 000 ISO lumenů / 500 ANSI lumenů pro dokonalý obraz za dne i v nočních hodinách. Hlavní předností projektoru je Full HD rozlišení (1920 × 1080 px) s kontrastním poměrem 10 000 : 1.
Klíčové vlastnosti:
- Bezstarostné řešení při projektování za dne i v nočních hodinách
- Lampa s výstupem 3 000 ISO lumenů nebo 500 ANSI lumenů
- Úhlopříčka promítaného obrazu od 40" až do 120"
- Připojení přes HDMI, USB, VGA nebo Wi-Fi
- Vestavěný 7W reproduktor s možností připojení externího skrze 3,5mm jack
- Dálkové ovládání s bateriemi v balení
- Minimální hlučnost 25 dB
Užijte si s vašimi přáteli sportovní přenos nebo prezentuje výsledky své práce s XX-FF01 120.
Široké možnosti připojení
Projektor můžete připojit ke zdroji signálu skrze HDMI nebo skrze VGA. Pro přehrávání obsahu máte k dispozici také USB pro připojení externího nebo flashdisku nebo Wi-Fi pro snadné streamování obrazu pomocí Screencastingu. Projektor disponuje úhlopříčkou promítaného obrazu od 40" do až 120". Součástí výbavy je také korekce lichoběžníkového zkreslení nebo zabudovaný 7W reproduktor.
Obsah balení:
- Projektor XO-FF01 120 v černém provedení
- Napájecí a HDMI kabel
- Dálkový ovladač s bateriemi
- Uživatelská dokumentace
- 2letá záruka
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Parametry
| Projektor |
|---|
| Kategorie určení | domácí kino, přenosné |
|---|
| Technologie projekce | LED |
|---|
| Zdroj světla | LED |
|---|
| Nativní rozlišení | Full HD (1920 × 1080) |
|---|
| Maximální rozlišení | Full HD (1920 × 1080) |
|---|
| Kontrast | 10000: 1 |
|---|
| Formát obrazu | 16 : 9, 4 : 3 |
|---|
| Automatická korekce náklonu | Ne |
|---|
| Automatické ostření | Ne |
|---|
| Hlučnost | 32 dB |
|---|
| Dálkové ovládání v balení | Ano |
|---|
| Min. projekční vzdálenost | 1,10 m |
|---|
| Max. projekční vzdálenost | 3,90 m |
|---|
| Max. úhlopříčka obrazu | 304 cm |
|---|
| Krátká projekce | Ano |
|---|
| Smart | Ano |
|---|
| Vestavěné reproduktory | Ano |
|---|
| 3D | Ne |
|---|
| Lampa |
|---|
| Svítivost (ISO) | 500 lumenů |
|---|
| Životnost lampy (běžný režim) | 6000 hod. |
|---|
| Rozhraní |
|---|
| HDMI vstup | 1 |
|---|
| DVI-I | Ne |
|---|
| VGA (D-SUB) | Ne |
|---|
| Audio vstup | Ano |
|---|
| S-Video výstup | Ne |
|---|
| Rozhraní | audio jack výstup |
|---|
| USB vstup | Ano |
|---|
| Ethernet | ne |
|---|
| Wi-Fi | Ano |
|---|
| Další parametry |
|---|
| Záruka | 24 měsíců |
|---|
| Kód výrobce | GSM179949 |
|---|
| Značky | XO |
|---|
| Rozměry výrobku |
|---|
| Šířka výrobku | 24.5 cm |
|---|
| Výška výrobku | 11.4 cm |
|---|
| Hloubka výrobku | 23.0 cm |
|---|
| Hmotnost výrobku | 1.9 kg |
|---|
| Rozměry balení |
|---|
| Šířka balení | 29.0 cm |
|---|
| Výška balení | 15.0 cm |
|---|
| Hloubka balení | 37.0 cm |
|---|
| Hmotnost balení | 2.7 kg |
|---|
Zboží zařazeno v kategoriích