- Úvod
- Malé spotřebiče
- Vysávání a úklid
- Tyčové vysavače
- Tyčový vysavač Philips Series 3000 XC3032/01 - Vráceno, použito
Tyčový vysavač Philips Series 3000 XC3032/01 - Vráceno, použito
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Tyčový vysavač Philips Series 3000 XC3032/01 - Vráceno, použitoSkladem2 299 Kč/ ks1 900 Kč bez DPH




Popis a parametry
tyčový vysavač • doba provozu 60 min • 3stupňový filtrační systém • hlučnost 80 dB • hubice s LED osvětlením • ruční vysavač • digitální motor • vyjímatelná baterie
Philips Series 3000 XC3032/01
Pusťte se do precizního úklidu vaší domácnosti. Philips Series 3000 XC3032/01 v sobě spojuje výhody tyčového a ručního vysavače v jednom. Na jedno nabití vydrží pracovat až 60 minut v normálním režimu, případně až 15 minut v režimu Turbo. Díky tomu si snadno poradíte s odstraněním veškerých nečistot. Prach přitom pečlivě zachytí použitý 3stupňový filtrační systém. Díky kompaktním rozměrům můžete mít vysavač u vás doma kdykoliv po ruce.
Moderní technologie
Vysavač je vybaven řadou moderních technologií, které vám usnadní práci. O spolehlivý provoz se zasluhuje použitý digitální motor dosahující vysoké efektivity. Během úklidu jistě přijde vhod použitá hubice s LED osvětlením, díky kterému si budete moct posvítit na veškeré nečistoty a chuchvalce prachu. V případě potřeby pak můžete vysavač kdykoliv nabít (nebo vyměnit baterii) a pokračovat v úklidu.
Klíčové vlastnosti:
- Tyčový a ruční vysavač v jednom
- Na jedno nabití vydrží v provozu 60 minut
- 3stupňový filtrační systém zachytí prach a nečistoty
- Zabudované LED osvětlení vám usnadní rozpoznání nečistot
- O spolehlivý provoz se zasluhuje digitální motor
PowerCyclone 8
Vysavač byl navržen pro energetickou úsporu. Díky inovativní bezsáčkové technologii PowerCyclone 8 při minimální spotřebě spolehlivě zachycuje i velmi malé nečistoty a ultrajemný prach. Vysávejte 60 minut v normálním režimu nebo 15 minut v režimu turbo.
Hubice s LED osvětlením na tvrdé podlahy
Zbavte se všech nečistot díky naprostému přehledu! Hubice vysavače je osázena LED osvětlením, které podlahu v optimálním úhlu nasvítí a navede vás k vysátí drobných nečistot a jemného prachu. Ani to nejmenší smítko nemá šanci.
Vyjímatelná baterie s dlouhou výdrží
Bezdrátový vysavač je vybavený vyjímatelnou lithium-iontovou baterií, na kterou je spoleh. Plné nabití přístroje zaručuje až 60 minut vysávání v normálním režimu a 15 minut v režimu turbo.
Změna na ruční vysavač
S praktickým příslušenstvím dosáhnete všude. Bezdrátový vysavač lze snadno přeměnit na výkonný ruční vysavač pro snadné vysávání hůře přístupných míst. Vyčistíte například i čalounění nábytku nebo vnitřek skříně.
3stupňový filtrační systém
Plochy ve vaší domácnosti budou dokonale vyčištěné díky mimořádně výkonnému motoru a sofistikovanému systému třístupňové filtrace navržené pro spolehlivé zachycení nečistot a jejich koncentraci uvnitř přístroje.
Digitální motor
Špičkový digitální motor zajišťuje rychlé proudění vzduchu a ve spojení s pokročilou technologií PowerCyclone 8 zaručuje mimořádně efektivní odstranění nečistot.
Parametry
| Akumulátor | |
|---|---|
| Akumulátorový program | žádný |
| Technické detaily | |
|---|---|
| Osvětlení na hubici | Ano |
| Zdroj energie | aku (Li-Ion) |
| Ruční a tyčový vysavač 2 v 1 | Ano |
| Parametry | |
|---|---|
| Hlučnost | 80 dB |
| Typ filtrace | cyklónová |
| Doba provozu | 60 min. |
| Mokré čištění | Ne |
| Na zvířecí chlupy | Ne |
| Péče o srst | Ne |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Značky | Philips |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Hmotnost výrobku | 1.5 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 13.5 cm |
| Výška balení | 73.3 cm |
| Hloubka balení | 37.8 cm |
| Hmotnost balení | 4.3 kg |














