- Úvod
- Malé spotřebiče
- Vysávání a úklid
- Tyčové vysavače
- Tyčový vysavač Concept Mighty VP4165 hnědý - vráceno, použito
Tyčový vysavač Concept Mighty VP4165 hnědý - vráceno, použito
- Novinka
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Tyčový vysavač Concept Mighty VP4165 hnědý - vráceno, použitoSkladem1 999 Kč/ ks1 652 Kč bez DPH
Kompletní specifikace




Popis a parametry
Vydrží až 65 minut na jedno nabití. Disponuje vyjímatelnou ruční jednotkou, motorizovaným turbokartáčem a výkonným DC motorem.
Tyčový aku vysavač Mighty VP4165 s kvalitní Li-lon baterií vydrží až 65 minut na jedno nabití.
- Disponuje vyjímatelnou ruční jednotkou, motorizovaným turbokartáčem a výkonným DC motorem.
- Technické parametry:
- 2 v 1 – vysavač, ruční vysavač
- Typ baterie: Li-Ion
- Kapacita baterie: 3000 mAh
- Napětí: 25,2 V
- Doba provozu: 65 min.
- Doba nabíjení: 4-6 hod.
- Objem prachové nádoby: 0,5 l
- DC motor
- Příkon: 170 W
- 3x LED světlo
- Motorizovaný turbokartáč
- Omyvatelný EPA filtr 11
- Tlačítko pro snadné vyjmutí nádoby
- Sklopné držadlo
- Barva: hnědá
- Hlučnost: 82 dB
Příslušenství:
- Nabíjecí stanice
- 2x malé příslušenství
- Dlouhá ohebná hadice
- Adaptér
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Zdroj energie | aku (Li-Ion) |
| Ruční a tyčový vysavač 2 v 1 | Ano |
| Typ filtrace | bezsáčková |
| Doba provozu | 65 min. |
| Hlučnost | 82 dB |
| Mokré čištění | Ne |
| Objem prachového sáčku nebo nádoby | 1,00 l |
| Osvětlení na hubici | Ano |
| Akumulátorový program | žádný |
| Na zvířecí chlupy | Ne |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Péče o srst | Ne |
| Značky | Concept |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 26.4 cm |
| Výška výrobku | 113.0 cm |
| Hloubka výrobku | 17.5 cm |
| Hmotnost výrobku | 3.6 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 28.0 cm |
| Výška balení | 65.3 cm |
| Hloubka balení | 20.0 cm |
| Hmotnost balení | 3.6 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích






