- Úvod
- Malé spotřebiče
- Vysávání a úklid
- Tyčové vysavače
- Tyčový vysavač Bosch Serie | 4 BCH3K2851 Flexxo Gen2 28Vmax, Serie 4 modrý - vráceno, použito
Tyčový vysavač Bosch Serie | 4 BCH3K2851 Flexxo Gen2 28Vmax, Serie 4 modrý - vráceno, použito
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Tyčový vysavač Bosch Serie | 4 BCH3K2851 Flexxo Gen2 28Vmax, Serie 4 modrý - vráceno, použitoSkladem1 899 Kč/ ks1 569 Kč bez DPH






tyčový a integrovaný ruční vysavač • napájení: Li-Ion akumulátor 28 V, výdrž až 55 min • filtr • objem odpadní nádoby 0,4 l • bezsáčkový provoz • pro všechny typy podlah • hubice AllFloor Power s LED diodami • systém RobustAir pro konzistentně vysoký výkon • ohebný kloub • 2 stupně výkonu • doba nabíjení 4–5 hod • kartáč 2 v 1 na nábytek a čalounění, vysouvací hubice na štěrbiny • hmotnost 3 kg
Bosch BCH3K2851 Flexxo Gen2 Serie 4
Pomocník, který je vždy po ruce. To je ruční tyčový vysavač Bosch BCH3K2851 v modré barvě. Uklízet bez přestávky můžete až 55 minut. Po vybití bude opět v provozu za 4 až 5 hodin. Hubice AllFloor Power má integrované LED osvětlení pro snadné vysávání všech typů podlah na různých úrovních – podlaha, čalounění, strop nebo auto. Na výběr máte 2 stupně výkonu. Velkou výhodou vysavače je také systém RobustAir pro maximální výkon i v případě plné nádoby. Díky své štíhlé konstrukci jej postavíte prakticky kamkoliv, aniž by vám překážel.
Užitečné příslušenství
Nečistoty se hromadí v zabudovaném zásobníku, který disponuje objemem 0,4 litru. Součástí balení je řada užitečného příslušenství, které je integrováno přímo do rukojeti vysavače a budete jej tedy mít neustále po ruce. Najdete zde ruční vysavač, kartáč 2 v 1 na nábytek a čalounění a vysouvací hubici na štěrbiny. Vysavač je vybaven omyvatelným filtrem a snadným vyprazdňováním zásobníku na prach. Těšit se ale můžete i na úžasně jednoduchou obsluhu díky ultralehké konstrukci a další benefity, které vám pomohou docílit dokonale čisté domácnosti v rekordním čase.
Klíčové vlastnosti:
- Díky výkonnému akumulátoru je provozní doba až 55 minut
- Systém RobustAir: vysoký sací výkon i při zaplnění prachové nádoby
- Příslušenství je integrováno do rukojeti vysavače: vše proto budete mít po ruce
- Plně nabitý je již za 4–5 hodin
- Maximálně flexibilní kloub pro vysávání úzkých prostor
Silný výkon a precizní výsledek
Lithium-iontová technologie akumulátoru přináší vysoký výkon vysavače, se kterým můžete pracovat až 55 minut bez nabíjení. Opět nabitý bude za 4–5 hodin. Bezdrátový vysavač v sobě ukrývá ruční vysavač a veškeré příslušenství. Je samostatně stojící, takže ho můžete kdekoli odložit.
LED osvětlení a flexi kloub
Bezdrátový vysavač má pro ještě větší flexibilitu ohebný kloub, dostanete se tak s ním pod každou skříňku. S integrovaným LED osvětlením si posvítíte na všechny nečistoty v domě. Výsledkem bude perfektní čistota s minimální námahou.
Integrované příslušenství
Příslušenství je pro větší pohodlí integrováno do vysavače, tudíž je kdykoli hned po ruce. Využít můžete kartáč 2 v 1 na nábytek a čalounění a taky vysouvací hubici na štěrbiny.
Rychlá údržba
Prach je shromažďován v 0,4l nádobě, kterou lze jednoduše vyjmout. I když je nádoba téměř plná, vysavač neztrácí nic ze svého výkonu díky efektivnímu systému RobustAir. Ten dohlíží na trvale vysoký výkon díky proudění vzduchu.
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Zdroj energie | aku (Li-Ion) |
| Ruční a tyčový vysavač 2 v 1 | Ano |
| Typ filtrace | bezsáčková |
| Doba provozu | 55 min. |
| Hlučnost | 82 dB |
| Mokré čištění | Ne |
| Objem prachového sáčku nebo nádoby | 0,40 l |
| Osvětlení na hubici | Ano |
| Akumulátorový program | žádný |
| Na zvířecí chlupy | Ne |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Péče o srst | Ne |
| Značky | Bosch |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 26.5 cm |
| Výška výrobku | 115.0 cm |
| Hloubka výrobku | 18.0 cm |
| Hmotnost výrobku | 3.3 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 22.0 cm |
| Výška balení | 66.0 cm |
| Hloubka balení | 29.0 cm |
| Hmotnost balení | 4.2 kg |












