- Úvod
- Domácnost, domácí potřeby a kuchyň
- Nádobí
- Tescoma Home Profi hrnec s poklicí, ø 20 cm 4,0 l - kosmetické poškození, nový výrobek
Tescoma Home Profi hrnec s poklicí, ø 20 cm 4,0 l - kosmetické poškození, nový výrobek
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Tescoma Home Profi hrnec s poklicí, ø 20 cm 4,0 l - kosmetické poškození, nový výrobekSkladem999 Kč/ ks826 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kosmetické poškození pokličky
.jpg)
- Vynikající pro použití v domácnostech i profesionálních kuchyních
- Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli
- Opatřeno extra silným sendvičovým dnem a masivními širokými úchyty
- Vhodné pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční
- Vhodné do myčky
| Záruka | 24 měsíců |
| Další parametry | |
| Objem | do 5 l |
| Poklice | Ano |
| Mytí v myčce | Ano |
| Vnější povrch | nerez |
| Vnitřní povrch | nerez |
| Druh ohřevu | plyn, elektrika, indukce, sklokeramika |
| Průměr hrnce | 20 cm |
| Rozměry výrobku | |
| Šířka výrobku | 21.5 cm |
| Výška výrobku | 19.5 cm |
| Hloubka výrobku | 28.5 cm |
| Hmotnost výrobku | 1.2 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





