- Úvod
- TV, audio-video
- Televize
- 33" - 43"
- Televize Thomson 43QG7C14, kosmetické poškození
Televize Thomson 43QG7C14, kosmetické poškození
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Televize Thomson 43QG7C14, kosmetické poškozeníSkladem3 499 Kč/ ks2 892 Kč bez DPH
Cca 10 cm škrábanec na obrazovce






Popis a parametry
43" (109 cm) úhlopříčka • 4K UHD Smart televize • 4K (3840 × 2160 px) rozlišení • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • QLED displej • Direct LED podsvícení • Smart TV • HDR • Bluetooth • Wi-Fi • LAN • Netflix • YouTube • Dolby Atmos • chytrý ovladač • ovládání hlasem • operační systém Google TV • 4× HDMI • 2× HDMI 2.1 • 2× USB 2.0 • 1× USB 3.0 • VESA 200 × 200 mm • středový otočný stojan

Thomson 43QG7C14
Thomson 43QG7C14 je chytrá televize, se kterou filmy, seriály i hry vyniknou jako v kině. Nalaďte si oblíbené stanice nebo se připojte online pro přístup k obsahu streamovacích služeb a dalších aplikací, které nabízí operační systém Google TV. Obsah na televizi uvidíte ve 4K UHD rozlišení, abyste si ho mohli užívat v té nejlepší možné kvalitě. Na boční straně najdete USB a HDMI konektory pro připojení externích zařízení včetně konzole, disku, Blu-ray přehrávače a podobně.
Klíčové vlastnosti:
- Díky vysoké obnovovací frekvenci 144 Hz se perfektně hodí nejen pro sledování filmů, ale i hraní her
- QLED displej vykreslí barvy i křivky ostře a čistě v každé scéně
- O zvuk jako v kině se stará technologie Dolby Atmos
- Operační systém Google TV nabízí přehledné prostředí a bohatou škálu aplikací
- Televizi můžete postavit na otočný stojan nebo pověsit na stěnu pomocí VESA držáku
Vysoká obnovovací frekvence
Televize vám poslouží nejen na sledování filmů, sportovních přenosů, dokumentů či soutěží, ale také pro hraní her. Přístroj pracuje s vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz, která zajišťuje plynulé přechody v obraze i při rychlé herní akci. Scéna tak zůstává dokonale zaostřená, aby vás v cestě za vítězstvím nic nerozptylovalo.

Velká úhlopříčka
Nechte se pohltit oblíbeným a zábavným obsahem. Televize na první pohled upoutá svým moderním designem. Perfektně zapadne do každé moderní i tradičně zařízené domácnosti. Má velkou úhlopříčku, tenký profil a můžete ji postavit jak na dodávaný stojánek, tak i pověsit na stěnu pomocí VESA držáku a udělat z ní stylový doplněk místnosti.

Technologie QLED
Technologie displeje Quantum Dots k vašim očím přinese obraz plný bohatých barev. Široká barevná škála umožňuje televizi rozpoznávat detailnější barevné odstíny, aby obraz v každé scéně vypadal jako vytržený z reality kolem nás.

Zvuk Dolby Atmos
Kromě dechberoucího obrazu se můžete spolehnout také na bohatý a působivý zvuk, o který se stará technologie Dolby Atmos. Ponořte se do sledovaného příběhu nebo hrané hry naplno, aniž byste museli připojovat externí zvukový výstup jako soundbar či sluchátka. Integrované reproduktory přímo v televizi vám doma zajistí zážitek jako v kině.

4K UHD rozlišení
S 4K UHD rozlišením vynikne každý detail obrazu čistě a jasně. Ať už sledujete filmy, seriály nebo hrajete hry, uvidíte scénu ostře a maximálně realisticky. To vám pomůže se ještě intenzivněji ponořit do sledovaného příběhu, abyste si připadali jako součást příběhu a mohli s hrdiny prožívat dobrodružství na maximum.

Nastavitelná poloha
Přístroj vám na dodávaném stojanu nezabere v prostoru téměř žádné místo, takže se perfektně hodí i do menších místností. Na stojánku televizi můžete otáčet do stran, abyste si její polohu přizpůsobili aktuálním potřebám podle toho, kde v místnosti se zrovna nacházíte.

Operační systém Google TV
S operačním systémem Google TV získáte přehledné uživatelské prostředí, které vám umožní pohodlně vybírat z bohaté nabídky aplikací včetně streamovacích služeb, her, využívat prohlížeč, YouTube a mnoho dalšího. Oblíbené aplikace budete mít vždy ihned po ruce, abyste je nemuseli komplikovaně hledat v celkovém seznamu.

Podpora hlasového ovládání
S podporou hlasového ovládání budete mít kontrolu nad televizí plně ve svých rukou. Nemusíte používat ani dodávaný chytrý ovladač, stačí aktivovat hlasového asistenta a nahlas říct svůj dotaz nebo úkol, který vám umělá inteligence splní.

Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 109 cm (43") |
| Rozlišení displeje | 4K Ultra HD |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Technologie zobrazení | QLED (Quantum Dot) |
| Frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Dotykový displej | Ne |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | HDR, HDR Dolby Vision, HDR10+ |
| Technologie TV | |
|---|---|
| Operační systém | Google TV |
| Ambilight | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265) |
| Twin Tuner | Ne |
| Smart TV | ano |
| Bezdrátové připojení | AirPlay, Bluetooth, Miracast, Wi-Fi |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | integrovaná |
| Webové aplikace | Apple TV, Google Play, Kodi, Netflix, Skylink Live TV, YouTube |
| Herní parametry | |
|---|---|
| Herní TV | není optimální |
| VRR | Ano |
| Funkce | |
|---|---|
| PVR (záznam na USB / HDD) | ano |
| Ovládání hlasem | ano (s chytrým ovladačem) |
| Chytrý ovladač | ano (v balení) |
| Umělá inteligence | Ano |
| Hotelový mód | Ne |
| Rodičovský mód | Ne |
| SMART Integrace do systému | |
|---|---|
| Amazon Alexa | Ne |
| Apple HomeKit | Ne |
| Google Home | Ano |
| Vlastní systém | Ne |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Prémiové ozvučení | Ne |
| Vstupy | |
|---|---|
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.1 | 2 |
| HDMI 2.0 | 2 |
| HDMI ARC | Ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | Ano |
| LAN (Ethernet) | Ano |
| Provozní informace | |
|---|---|
| Energetická třída 2021 | F |
| Spotřeba v běžném režimu | 50,00 kWh/1000 h |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,50 W |
| Úsporný spotřebič | Ne |
| Napájení 12 / 24 V | Ne |
| Doporučená minimální sledovací vzdálenost | 1,7 m |
| Obecné informace | |
|---|---|
| Modelový rok | 2024 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | PL |
| Design a rozměry | |
|---|---|
| Barva TV (rámečku) | černá |
| Stojan | středový otočný |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 200 × 200 mm |
| Výška včetně stojanu | 62,00 cm |
| Šířka včetně stojanu | 95,00 cm |
| Hloubka včetně stojanu | 28,00 cm |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 36 měsíců |
| Značky | Thomson |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 95.0 cm |
| Výška výrobku | 62.0 cm |
| Hloubka výrobku | 28.0 cm |
| Hmotnost výrobku | 10.0 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 106.0 cm |
| Výška balení | 68.0 cm |
| Hloubka balení | 16.0 cm |
| Hmotnost balení | 12.5 kg |







