- Úvod
- TV, audio-video
- Televize
- 33" - 43"
- Televize TCL 40S5401A - Vráceno, použito
Televize TCL 40S5401A - Vráceno, použito
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Televize TCL 40S5401A - Vráceno, použitoSkladem3 499 Kč/ ks2 892 Kč bez DPH


40" (100 cm) úhlopříčka • FHD Smart televize • Full HD (1920 × 1080 px) rozlišení • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • Smart TV • HDR10 • Bluetooth • Wi-Fi • LAN • Netflix • YouTube • Dolby Audio • dálkový ovladač • ovládání hlasem • operační systém Android • 2× HDMI 1.4 • 1× USB 2.0 • VESA 100 × 100 mm • stojan: boční nohy

TCL 40S5401A
Chytrý televizor TCL 40S5401A vám nabídne nespočet možností zábavy. Můžete si pustit oblíbené pořady na dostupných televizních stanicích. K dispozici však máte také Wi-Fi pro online připojení a streamování videí na sociálních sítích. Televize obraz zprostředkuje ve Full HD kvalitě. S úhlopříčkou 40 palců se výborně hodí i do mešního prostoru, např. na chalupu nebo do hotelového pokoje. Soundbar, herní konzoli, externí disk a další zařízení můžete připojit přes HDMI či USB konektory.

Klíčové vlastnosti:
- Kompaktní 40" úhlopříčka se hodí do hotelových pokojů, na chatu nebo do malého dětského pokoje
- Wi-Fi pro připojení k síti a přístupu k online obsahu
- Vylepšení Full HD obrazu zajistí technologie HDR10
- Přehledné uživatelské prostředí s operačním systémem Android TV
- K připojení set-top boxu, herní konzole a dalších přístrojů slouží HDMI a USB porty
Skvělé detaily a ostrý obraz
Ostrý obraz plný detailů v kvalitě Full HD (1920 x 1080 pixelů), což je v této velikosti a cenové kategorii nadstandardem.

HDR přináší vysoký rozsah barev a kontrastu pro skvělé detaily
HDR neboli vysoký dynamický rozsah pracuje s vyšším rozsahem kontrastu a barev a zachovává tak lépe detaily ve všech typech scén.

Zdokonalený kontrast s funkcí Micro Dimming
Funkce Micro Dimming provádí analýzu obrazu v tisících samostatných zónách a lokálně tak upravuje jas a kontrast. Kvalita obrazu se výrazně zlepšuje a přináší lepší vizuální zážitek, zejména ve tmě.

Dolby Audio – kvalitní prostorový zvuk od profíků z oboru
Dolby Audio zvukový standard od společnosti Dolby Laboratories, která dodává nejkvalitnější zvukové technologie do kinematografie do kin i domácností už mnoho let. Dolby Audio představuje kvalitní a prostorový zvuk, který si vychutnáte u 40S5401A ve všech žánrech vaší zábavy.

Multisound – poslouchejte zvuk z TV zároveň ve sluchátkách i z reproduktorů
Televize má funkci Multisound, která vám umožní přehrávat zvuk současně z interních reproduktorů a připojených sluchátek přes 3,5mm Jack nebo Bluetooth. Obě úrovně hlasitosti lze regulovat samostatně. Jeden člen domácnosti si může vychutnat poslech televizoru přes sluchátka, aniž by televizor hrál nahlas. A to jak pomocí klasických drátových sluchátek, tak i bezdrátově.

TCL Android TV pro snadnou a neomezenou zábavu, vždy v nejvyšší kvalitě
Součástí systému Android TV je integrovaná služba Google Home a Google Assistant*. Najděte si nejnovější filmový trhák, zkontrolujte skóre zápasu nebo ztlumte světla - to vše, aniž byste museli opustit to, co právě sledujete. Operační systém Android TV také umožňuje sdílet obsah přímo na televizoru. Můžete si zvolit buď Chromecast nebo TCL aplikaci Magiconnect. Další inovativní funkce, jako je snadné přepínání úloh, účty pro více uživatelů nebo vedlejší nastavení, zajišťují, že oblíbený obsah všech členů rodiny bude vždy na prvním místě.

* Google Assistant není v některých jazycích a zemích k dispozici. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu/datům. Mohou být účtovány sazby za přenos dat. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb závisí na službě, zařízení a síti a nemusí být k dispozici ve všech oblastech.
Obchod Play – Všechny aplikace, které máte rádi, přímo ve vaší televizi
Android TV a jeho možnosti znamenají opravdu nepřeberné množství zábavy ke sledování. Čeká na vás rozsáhlá nabídka aplikací z Obchodu Play. Je to tedy podobný styl jako mnozí z vás znají z mobilních telefonů s Androidem. Mimo Obchod Play se dají i aplikace instalovat ze souborů APK. Obecně v Androidu najdete mnoho obsahu ke sledování, hry, IPTV aplikace, multimediální přehrávače a mnoho dalšího.

Neomezené množství filmů, seriálů a daleko více
Sledujte neomezeně filmy, televizní pořady a další obsah, nyní v kvalitě HDR. Netflix je jedním z největších internetových televizních kanálů na světě s nabídkou programů, ve které si každý najde to své. Sledujte programy naplánované přímo pro vás, včetně originálních seriálů Netflix a oceňovaných filmů a dokumentů.

Užijte si YouTube zdarma ve vysokém rozlišení a v HDR kvalitě
Na YouTube můžete sledovat, co sleduje celý svět, od nejoblíbenějších hudebních videoklipů přes videohry a populární zábavné pořady až po zprávy a mnoho dalšího. Přihlaste se k odběru kanálů, které máte nalinkované, sdílejte je s přáteli a sledujte je na libovolném zařízení. To vše můžete navíc ve vysoké kvalitě HDR. Obsah na YouTube můžete vyhledávat i hlasem pomocí mobilní aplikace MagiConnect nebo pomocí chytrého Smart Bluetooth ovladače RC802V, který lze k TCL 40S5401A dokoupit jako volitelné příslušenství. Vyhledávat na YouTube lze hlasem i v češtině či slovenštině.

Elegantní bezrámečkový design
Zážitek z obrazu lépe vynikne díky bezrámečkovému designu. Navíc díky tomuto elegantnímu provedení TCL 40S5401A zapadne do každého interiéru.

Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 100 cm (40") |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Technologie zobrazení | LED |
| Frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Typ panelu | VA |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | HDR, HDR10 |
| Technologie TV | |
|---|---|
| Operační systém | Android TV |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ano |
| Ambilight | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) |
| Twin Tuner | Ne |
| Smart TV | ano |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth, Chromecast, MagiConnect T-cast, Wi-Fi, zrcadlení obrazu |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | integrovaná |
| DLNA | Ano |
| Webové aplikace | Antik TV, Apple TV, Disney Plus, EUROSPORT Player, FilmBox, Google Play, HBO Max, iVysílání, Kodi, Kuki, Lepší.TV, Magenta TV, Netflix, O2 TV (SK), Oneplay (CZ), Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Skylink Live TV, SkyShowtime, SledovaniTV, Spotify, Telly, TikTok, Twitch, UEFA TV, VLC, VOYO (SK), YouTube |
| Herní parametry | |
|---|---|
| Herní TV | není optimální |
| Herní režim | Ano |
| Herní menu (Game bar) | Ne |
| Příjem signálu HDMI | 60,00 Hz |
| ALLM | Ne |
| VRR | Ne |
| Nvidia | Ne |
| AMD | Ne |
| Funkce | |
|---|---|
| TimeShift | Ne |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Ano |
| PVR (záznam na USB / HDD) | ne |
| Přehrávání multimédií z USB / HDD | Ano |
| Ovládání hlasem | ano (s chytrým ovladačem) |
| Chytrý ovladač | ano (lze dokoupit) |
| Umělá inteligence | Ano |
| Hotelový mód | Ano |
| Rodičovský mód | Ano |
| Teletext | Ano |
| Specifické funkce | Multisound |
| SMART Integrace do systému | |
|---|---|
| Amazon Alexa | Ne |
| Apple HomeKit | Ne |
| Google Home | Ano |
| Vlastní systém | Ano |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvuk | Dolby Audio, Dolby Digital Plus |
| Hudební výkon | 19,00 W |
| Prémiové ozvučení | Ne |
| Nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV | Ano (3,5mm jack a Bluetooth) |
| Vstupy | |
|---|---|
| Komponentní | Ne |
| Počet HDMI | 2 |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | Ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | Ano |
| LAN (Ethernet) | Ano |
| PC vstup (VGA) | Ne |
| Výstupy | |
|---|---|
| Sluchátkový výstup | Ano (3,5mm jack a Bluetooth) |
| Optický výstup | Ano |
| Provozní informace | |
|---|---|
| Energetická třída 2021 | F |
| Spotřeba v běžném režimu | 40,00 kWh/1000 h |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,50 W |
| Úsporný spotřebič | Ne |
| Napájení 12 / 24 V | Ne |
| Doporučená minimální sledovací vzdálenost | 1,9 m |
| Obecné informace | |
|---|---|
| Modelový rok | 2023 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | CN |
| Design a rozměry | |
|---|---|
| Barva TV (rámečku) | černá |
| Barva zadní strany TV | černá |
| Barva stojanu TV | černá |
| Stojan | boční nohy |
| Šířka stojanu / rozteč nožiček | 77 cm |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 100 × 100 mm |
| Výška bez stojanu | 52,40 cm |
| Šířka bez stojanu | 90,50 cm |
| Hloubka bez stojanu | 8,50 cm |
| Hmotnost bez stojanu | 5,10 kg |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozšířená záruka | ne |
| Značky | TCL |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 90.5 cm |
| Výška výrobku | 56.0 cm |
| Hloubka výrobku | 18.5 cm |
| Hmotnost výrobku | 5.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 102.1 cm |
| Výška balení | 59.3 cm |
| Hloubka balení | 12.9 cm |
| Hmotnost balení | 7.5 kg |






