- Úvod
- TV, audio-video
- Televize
- 44" - 55"
- Televize Samsung UE50U8072F - Mírně poškozený obal
Televize Samsung UE50U8072F - Mírně poškozený obal
- Novinka
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Televize Samsung UE50U8072F - Mírně poškozený obalSkladem5 999 Kč/ ks4 958 Kč bez DPH

50" (125 cm) úhlopříčka • 4K UHD Smart televize • 4K (3840 × 2160 px) rozlišení • DVB-C/S2/T2 (HEVC/H.265) • Edge LED podsvícení • Smart TV • HDR • Bluetooth • Wi-Fi • Netflix • YouTube • procesor Crystal UHD Processor 4K • chytrý ovladač • operační systém Tizen • 3× HDMI 2.1 • 1× USB 2.0 • VESA 200 × 200 mm

Samsung UE50U8072
S televizorem Samsung UE50U8072 si můžete u vás doma vytvořit domácí kino pro sebe, rodinu i přátele. Vtáhne vás do děje oblíbených filmů i sportovních přenosů díky ostrému 4K rozlišení, živým barvám a technologii HDR, která každé scéně dodá na hloubce a kontrastu. Hráči a sportovní fanoušci pak ocení funkci Motion Xcelerator pro obraz dokonale hladký i v těch nejdynamičtějších momentech. Televizor ale potěší i z pohledu funkcí, jak dokazuje Tizen OS, který přináší kromě jiného i oblíbené aplikace jako Netflix, Disney+ nebo Oneplay. Nechybí ani technologie SmartThings pro propojení s chytrou domácností.
Klíčové vlastnosti:
- Výkonný procesor Crystal UHD Processor 4K pro podání barev na úrovni
- Rozlišení 4K se čtyřnásobkem detailů oproti standardnímu Full HD
- Technologie HDR zvýrazňující kontrasty a barevné přechody
- 4K Upscaling, který vylepší starší obsah do vyšší kvality
- Motion Xcelerator pro plynulý obraz při hrách i sledování sportu
- Oblíbený Tizen OS s podporou SmartThings a zabezpečením Samsung Knox
Crystal UHD Processor 4K
TV je vybavena moderním procesorem, který věrně vykreslí každý barevný tón, podporuje také funkci 4K Upscaling, o níž se více dočtete níže.

4K rozlišení
Užij si každý drobný detail – 4K nabízí čtyřnásobek pixelů oproti klasickému Full HD. Obraz je tak mimořádně ostrý a působí naprosto realisticky.

HDR
Technologie HDR se postará o vyvážené zobrazení světlých i tmavých částí obrazu. Díky tomu vynikne celá paleta barev i jemné kontrasty a vizuální scény dostanou hloubku.

4K Upscaling
Funkce 4K Upscaling převádí i starší obsah do ultra jemné kvality 4K. Výsledkem je ostrost a hloubka detailů, která vás překvapí i u snímků, které už důvěrně znáte.

Technologie PurColor
Díky technologii PurColor se ponoříte do filmových scén s ještě větší intenzitou. Vyobrazí totiž širokou škálu barev pro ještě realističtější vizuální zážitky.

Funkce Zvýšení kontrastu
Tato funkce vdechne obrazu dynamiku tím, že zvýrazní rozdíly mezi světlými a tmavými částmi scény.

Tizen OS
Operační systém Tizen přináší svižný chod, aktuální aplikace a vysokou úroveň zabezpečení. Chybět samozřejmě nesmí ani oblíbené platformy Netflix, Oneplay a Disney+.

Samsung Knox
Skvělou zprávou je i přítomnost bezpečnostní platformy Knox, jež chrání osobní data, IoT zařízení i aplikace.

Motion Xcelerator
S technologií Motion Xcelerator se dočkáte extrémně plynulých herních zážitků v rozlišení až 4K.

SmartThings
Díky integrovanému hubu SmartThings lze snadno televizor propojit s dalšími chytrými zařízeními v domácnosti – včetně těch kompatibilních se standardy Matter a HCA.

Vylepšení zvuku pomocí AI
Umělá inteligence rozpozná, co právě posloucháte – ať už jde o dialogy nebo třeba hudbu – a tomu přizpůsobí audio.

Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 125 cm (50") |
| Rozlišení displeje | 4K Ultra HD |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Technologie zobrazení | LED |
| Frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Typ panelu | neuvádí |
| Dotykový displej | Ne |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Technologie TV | |
|---|---|
| Operační systém | Tizen |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ano |
| Ambilight | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Multiview | Ne |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265) |
| Twin Tuner | Ne |
| Smart TV | ano |
| Bezdrátové připojení | AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi, zrcadlení obrazu |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | integrovaná |
| DLNA | Ano |
| Webové aplikace | Antik TV, Apple TV, Apps Store, Disney Plus, HBO Max, iVysílání, Kuki, Lepší.TV, Magenta TV, Netflix, O2 TV (SK), Oneplay (CZ), Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Skylink Live TV, SkyShowtime, SledovaniTV, Spotify, Telly, TikTok, Twitch, UEFA TV, VLC, VOYO (SK), YouTube |
| Herní parametry | |
|---|---|
| Herní TV | pro PlayStation 4, pro Xbox One |
| Herní režim | Ne |
| Herní menu (Game bar) | Ano |
| Příjem signálu HDMI | 60,00 Hz |
| ALLM | Ano |
| VRR | Ano |
| Nvidia | Ne |
| AMD | Ne |
| Funkce | |
|---|---|
| TimeShift | Ne |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Ano |
| PVR (záznam na USB / HDD) | ne |
| Přehrávání multimédií z USB / HDD | Ano |
| Ovládání hlasem | ne |
| Chytrý ovladač | ano (v balení) |
| Umělá inteligence | Ano |
| Hotelový mód | Ano |
| Rodičovský mód | Ano |
| Teletext | Ano |
| Specifické funkce | Crystal Processor 4K; SmartThings; 4K upscaling; Streamovací aplikace; XBOX aplikace |
| SMART Integrace do systému | |
|---|---|
| Amazon Alexa | Ne |
| Apple HomeKit | Ne |
| Google Home | Ne |
| Vlastní systém | Ano |
| Zvuk | |
|---|---|
| Hudební výkon | 20,00 W |
| Prémiové ozvučení | Ne |
| Nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV | Ano (pouze Bluetooth) |
| Vstupy | |
|---|---|
| Komponentní | Ne |
| Počet HDMI | 3 |
| HDMI 2.1 | 3 |
| HDMI ARC | Ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | Ano |
| LAN (Ethernet) | Ano |
| PC vstup (VGA) | Ne |
| Výstupy | |
|---|---|
| Sluchátkový výstup | Ano (pouze Bluetooth) |
| Optický výstup | Ne |
| Provozní informace | |
|---|---|
| Energetická třída 2021 | G |
| Spotřeba v běžném režimu | 69,00 kWh/1000 h |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,50 W |
| Úsporný spotřebič | Ne |
| Napájení 12 / 24 V | Ne |
| Doporučená minimální sledovací vzdálenost | 2 m |
| Obecné informace | |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | HU |
| Design a rozměry | |
|---|---|
| Barva TV (rámečku) | černá |
| Barva zadní strany TV | černá |
| Barva stojanu TV | černá |
| Stojan | boční nohy |
| Šířka stojanu / rozteč nožiček | 74,7 cm |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 200 × 200 mm |
| Výška bez stojanu | 64,38 cm |
| Šířka bez stojanu | 111,00 cm |
| Hloubka bez stojanu | 7,64 cm |
| Hmotnost bez stojanu | 8,30 kg |
| Výška včetně stojanu | 69,51 cm |
| Šířka včetně stojanu | 111,08 cm |
| Hloubka včetně stojanu | 19,90 cm |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozšířená záruka | ne |
| Značky | Samsung |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 111.1 cm |
| Výška výrobku | 69.5 cm |
| Hloubka výrobku | 19.9 cm |
| Hmotnost výrobku | 8.6 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 122.8 cm |
| Výška balení | 74.3 cm |
| Hloubka balení | 12.7 cm |
| Hmotnost balení | 12.0 kg |






