- Úvod
- TV, audio-video
- Televize
- 82" a více
- Televize Samsung QE65QN90F, kosmetické poškození
Televize Samsung QE65QN90F, kosmetické poškození
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Televize Samsung QE65QN90F, kosmetické poškozeníSkladem17 999 Kč/ ks14 875 Kč bez DPH
Na obrazovce cca 10 cm škrábanec, díky matné povrchové úpravě nejde prakticky vidět. Škrábanec cca 1cm na rámu obrazovky. Plná záruka.
Popis a parametry
65" (163 cm) úhlopříčka • Neo QLED 4K UHD Smart televize • 4K (3840 × 2160 px) rozlišení • DVB-C/S2/T2 (HEVC/H.265) • Mini LED podsvícení • Smart TV • HDR • Bluetooth • Wi-Fi • Netflix • YouTube • procesor NQ4 AI Gen3 • Dolby Atmos • chytrý ovladač • ovládání hlasem • operační systém Tizen • 4× HDMI • 2× USB • VESA 400 × 300 mm

Samsung QE65QN90F
Televizory řady Samsung QN90F přináší obraz, zvuk i technologie na úrovni, aby z nich byli nadšení i ti, co se nespokojí s průměrem. Díky chytrému asistentu Bixby a propojení přes SmartThings se vaše televize stane mozkem domácnosti – zvládne komunikovat s dalšími zařízeními, reaguje na hlas a chápe kontext. A to je teprve začátek. V srdci televizoru totiž tepe supervýkonný procesor NQ4 AI Gen3, který v kombinaci s technologiemi, jako je 4K Upscaling Pro, Neo Quantum HDR+ a řízení každé samostatné Mini LED, přináší ostrý, detailní obraz s reálnými barvami a hlubokým kontrastem. K tomu si přidejte prostorový zvuk Dolby Atmos, horní reproduktory, herní režim se 165 Hz a FreeSync Pro nebo spoustu nadstandardních funkcí a víte, že s touto TV zažijete spoustu zábavy.
Klíčové vlastnosti:
- Vylepšený Bixby a SmartThings, takže se TV stane mozkem vaší chytré domácnosti
- AI procesor a 4K Upscaling Pro pro ostrý a realistický obraz
- Neo Quantum HDR+ a řízení každé samostatné Mini LED přinášejí živé barvy a hluboký kontrast
- Dolby Atmos, adaptivní zvuk a horní reproduktory starající se o pohlcující audio zážitky
- Herní režim se 165 Hz a technologií FreeSync Pro
- Matná úprava eliminující nežádoucí odlesky
Chytřejší Bixby
Vylepšená verze asistenta Bixby promění vaši televizi v mozek chytré domácnosti. Lépe rozumí přirozenému jazyku, chápe kontext a zvládá více úkolů najednou.

AI režim
Režim umělé inteligence inteligentně přizpůsobí obraz a zvuk typu obsahu. Ať už sledujete film, sport nebo hrajete hry, automaticky dostanete vždy to nejlepší.

Zvuk přizpůsobený prostoru
Díky pokročilým algoritmům TV rozezná, co se právě přehrává, a upraví zvuk podle akustiky místnosti. Výsledkem je vyvážený audio zážitek bez ohledu na okolní podmínky.

Tapeta podle vás – generovaná AI
Stačí zadat klíčová slova a umělá inteligence vytvoří originální obraz, který rozzáří TV v režimu Ambient.

Společnost pro mazlíčky, když nejste doma
Televize díky integrovanému mikrofonu detekuje psí štěkání nebo jiné zvuky a dokáže na jejich základě spustit oblíbený obsah pro zvířecí parťáky, aby se necítili sami, když nejste doma.

Procesor NQ4 AI Gen3
Procesor NQ4 AI Gen3 využívá 128 neuronových sítí ke zlepšení kvality obrazu i zvuku. Každá scéna vypadá ostře a realisticky.

4K AI Upscaling Pro
Technologie 4K AI Upscaling Pro převádí i starší obsah do ultra jemné kvality 4K. Výsledkem je ostrost a hloubka detailů, která vás překvapí i u snímků, které už důvěrně znáte.

Matná úprava
Tento model využívá panel se speciální matnou úpravou, jenž minimalizuje odlesky slunečních paprsků či vnitřního osvětlení.

Neo Quantum HDR+
Díky technologii Neo Quantum HDR+ nové generace se můžete těšit vždy na živé barvy, bohaté kontrasty a vyšší dynamiku obrazu. S funkcí Auto HDR Remastering navíc získá nádech HDR i běžný obsah.

Maximální přesnost obrazu
Technologie Mini LED s přesným řízením každé diody zajišťuje ostré kontury, jemné přechody a špičkový kontrast v každé scéně.

Barvy laděné v reálném čase
Algoritmy umělé inteligence automaticky rozpoznají scénu a doladí barevné spektrum tak, aby každá scéna vypadala maximálně věrohodně a živě.

Odstíny ověřené PANTONE
Díky certifikaci PANTONE zobrazuje TV přes 2 140 barev včetně 110 odstínů pokožky. Autentičtější obraz jste ještě neviděli.

Herní režim se 165 Hz
S technologií Motion Xcelerator se dočkáte extrémně plynulých herních zážitků v rozlišení až 4K a při frekvenci 165 Hz.

Technologie AMD FreeSync Premium Pro
AMD FreeSync Premium Pro přináší plynulý obraz bez trhání nebo zpoždění. HDR díky tomu zůstává maximálně realistické i při náročných scénách.

Prostorový zvuk s Dolby Atmos a horními reproduktory
Vestavěné reproduktory v kombinaci s technologií Dolby Atmos vytvoří pohlcující zvukový prostor, jenž je ideální pro filmy, hudbu i hry.

Tizen OS
Operační systém Tizen přináší svižný chod, aktuální aplikace a vysokou úroveň zabezpečení. Chybět samozřejmě nesmí ani oblíbené platformy Netflix, Oneplay a Disney+.

Samsung Knox
Skvělou zprávou je i přítomnost bezpečnostní platformy Knox, jež chrání osobní data, IoT zařízení i aplikace.

SmartThings
Díky integrovanému hubu SmartThings lze snadno televizor propojit s dalšími chytrými zařízeními v domácnosti – včetně těch kompatibilních se standardy Matter a HCA.

Ekologický ovladač
Ovladač SolarCell je jedinečný tím, že se dobíjí světlem – slunečním i umělým. Díky tomu nemusíte měnit baterie, ušetříte peníze a také životní prostředí.

Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 163 cm (65") |
| Rozlišení displeje | 4K Ultra HD |
| Typ podsvícení | Mini LED (Direct) |
| Technologie zobrazení | QLED (Quantum Dot) |
| Frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Typ panelu | neuvádí |
| Dotykový displej | Ne |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | HDR, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HLG |
| Technologie TV | |
|---|---|
| Operační systém | Tizen |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ano |
| Ambilight | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Multiview | Ano |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) |
| Twin Tuner | Ne |
| Smart TV | ano |
| Bezdrátové připojení | AirPlay, Bluetooth, Easy Mirroring, Wi-Fi, zrcadlení obrazu |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | integrovaná |
| DLNA | Ano |
| Webové aplikace | Antik TV, Apple TV, Apps Store, Disney Plus, HBO Max, iVysílání, Kuki, Lepší.TV, Magenta TV, Netflix, O2 TV (SK), Oneplay (CZ), Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Skylink Live TV, SkyShowtime, SledovaniTV, Spotify, Telly, TikTok, Twitch, UEFA TV, VLC, VOYO (SK), YouTube |
| Herní parametry | |
|---|---|
| Herní TV | pro PlayStation 5, pro Xbox Series |
| Herní režim | Ano |
| Herní menu (Game bar) | Ano |
| Příjem signálu HDMI | 165,00 Hz |
| ALLM | Ano |
| VRR | Ano |
| Nvidia | Ne |
| AMD | FreeSync Premium Pro |
| Funkce | |
|---|---|
| TimeShift | Ne |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Ano |
| PVR (záznam na USB / HDD) | ne |
| Přehrávání multimédií z USB / HDD | Ano |
| Ovládání hlasem | ne |
| Chytrý ovladač | ano (v balení) |
| Umělá inteligence | Ano |
| Hotelový mód | Ano |
| Rodičovský mód | Ano |
| Teletext | Ano |
| Specifické funkce | NQ4 AI Gen3; 4K AI Upscaling Pro; Matná obrazovka; Quantum Matrix Mini LED Plus; Obrazovka 165Hz |
| SMART Integrace do systému | |
|---|---|
| Amazon Alexa | Ne |
| Apple HomeKit | Ne |
| Google Home | Ne |
| Vlastní systém | Ano |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvuk | Dolby Audio, stereo, Surround |
| Hudební výkon | 60,00 W |
| Prémiové ozvučení | Ne |
| Nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV | Ano (pouze Bluetooth) |
| Vstupy | |
|---|---|
| Komponentní | Ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.1 | 4 |
| HDMI ARC | Ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | Ano |
| LAN (Ethernet) | Ano |
| PC vstup (VGA) | Ne |
| Výstupy | |
|---|---|
| Sluchátkový výstup | Ano (pouze Bluetooth) |
| Optický výstup | Ano |
| Provozní informace | |
|---|---|
| Energetická třída 2021 | F |
| Spotřeba v běžném režimu | 89,00 kWh/1000 h |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,50 W |
| Úsporný spotřebič | Ne |
| Napájení 12 / 24 V | Ne |
| Doporučená minimální sledovací vzdálenost | 2,6 m |
| Obecné informace | |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | SK |
| Design a rozměry | |
|---|---|
| Barva TV (rámečku) | černá |
| Barva zadní strany TV | černá |
| Barva stojanu TV | černá |
| Stojan | středový statický |
| Šířka stojanu / rozteč nožiček | 39 cm |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 400 × 300 mm |
| Výška bez stojanu | 82,87 cm |
| Šířka bez stojanu | 144,63 cm |
| Hloubka bez stojanu | 2,69 cm |
| Hmotnost bez stojanu | 24,20 kg |
| Výška včetně stojanu | 89,13 cm |
| Šířka včetně stojanu | 144,63 cm |
| Hloubka včetně stojanu | 27,06 cm |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozšířená záruka | ne |
| Značky | Samsung |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 144.6 cm |
| Výška výrobku | 89.1 cm |
| Hloubka výrobku | 27.1 cm |
| Hmotnost výrobku | 27.5 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 162.2 cm |
| Výška balení | 93.5 cm |
| Hloubka balení | 18.5 cm |
| Hmotnost balení | 34.6 kg |









