- Úvod
- TV, audio-video
- Televize
- 33" - 43"
- Televize JVC LT-43VDF5505 - Mirně poškozený obal
Televize JVC LT-43VDF5505 - Mirně poškozený obal
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Televize JVC LT-43VDF5505 - Mirně poškozený obalSkladem6 399 Kč/ ks5 288 Kč bez DPH

43" (108 cm) úhlopříčka • Full HD Smart televize • Full HD (1920 × 1080 px) rozlišení • DVB-T2/C/S2 (HEVC/H.265) • LED displej • Direct LED podsvícení • Smart TV • HDR • Bluetooth • Wi-Fi • LAN • Netflix • YouTube • Max • Oneplay • Disney+ • Dolby Digital Plus • operační systém VIDAA • 2× HDMI 2.1 • 1× USB 2.0 • VESA 100 × 100 mm • středový stojan

JVC LT-43VDF5505, černá
Hledáte kompaktní televizi, která má co nabídnout? Chytrá televize JVC LT-43VDF5505 spojuje skvělý obraz s moderními funkcemi. Díky 108cm (43") Full HD obrazovce (1920 × 1080 px) se perfektně hodí do menších místností. Živé barvy a ostrý kontrast zajistí podpora HDR10 a HLG, zatímco Dolby Digital Plus dodá sledování filmů ten pravý zvukový rozměr. S operačním systémem VIDAA získáte okamžitý přístup ke všem populárním streamovacím službám a nekonečné zábavě.

Klíčové vlastnosti:
- 43" Full HD displej nabídne ostrý obraz plný příjemně laděných barevných tónů
- Operační systém VIDAA poskytne okamžitý přístup ke všem populárním streamovacím službám a aplikacím
- Game mode zajišťuje minimální zpoždění a okamžitou reakci při hraní
- Sportovní režim automaticky rozpozná sportovní obsah a přizpůsobí mu obraz i zvuk
- Funkce Miracast umožní přenos fotografií, videí, hudby a dalšího na obrazovku TV
S operačním systémem VIDAA nuda rozhodně nehrozí
Operační systém VIDAA vám poskytne intuitivní ovládání a okamžitý přístup ke všem populárním streamovacím službám a aplikacím. Máte rádi sport? Využijte služby jako AntikTV, TELLY, FIFA+, UFC, NBA nebo UEFA TV. Chcete si dát filmový maraton? V obchodě s aplikacemi si snadno stáhnete Netflix, HBO Max, SkyShowtime, Prime Video, YouTube, nebo třeba Prima+.

VIDAA Art Mode promění vaši chytrou televizi v digitální umělecké plátno
Chcete, aby vaše televize byla dokonalým doplňkem interiéru? S funkcí VIDAA Art Mode z ní nebudete moci spustit oči! Pokud zrovna nesledujete oblíbené filmy a seriály, stane se z televize digitální plátno. Místo obyčejného spořiče obrazovky si můžete nechat promítat díla slavných umělců nebo vlastní rodinné fotografie a dodat tak svému pokoji jedinečnou atmosféru.

Pohodlné ovládání televize JVC mobilním telefonem
Přeměňte svůj smartphone na dálkový ovladač. S aplikací VIDAA Smart TV (dostupné pro Android i iOS) můžete rychle a jednoduše přepínat kanály, spouštět oblíbené aplikace a spravovat všechna nastavení televize pohodlně z vašeho mobilu.

Prémiový balíček servisních služeb
Značka JVC nabízí prémiový balíček plný výhod JVC PREMIUM SERVICE PACK. Na zakoupený televizor získáte prodlouženou záruku v délce 42 měsíců od nákupu. Pro získání prémiového balíčku se stačí zaregistrovat do 30 dnů od zakoupení na webových stránkách značky. Prodloužená záruka 42 měsíců se řídí pravidly výrobce, která naleznete na webu JVC.
Se sportovním režimem se budete cítit jako na stadionu
Ať už sledujete fotbal, hokej, F1, nebo jakýkoli jiný sport, nyní si je můžete maximálně užít z pohodlí domova. Televize JVC automaticky rozpozná sportovní obsah a okamžitě mu přizpůsobí nastavení obrazu i zvuku. Díky tomu se váš obývací pokoj promění ve skutečný stadion – s dynamickým zvukem a ostřejším zobrazením akce.

Herní režim pro maximální zážitek
Chcete si užít hraní her naplno? Speciální Herní režim (Game Mode) je navržen tak, aby minimalizoval input lag a zajistil bleskovou reakci na každý pokyn z vašeho ovladače. Tak budou rychlé a akční scény dokonale plynulé a bez zasekávání. Zapomeňte na zpoždění a užijte si hraní naplno s maximálním výkonem vaší televize.

Sdílejte obsah mobilního telefonu na obrazovku televize JVC
Tento model má také integrovanou funkci Miracast, díky které můžete z vašeho osobního zařízení jako je notebook, tablet či telefony (s Androidem) streamovat obsah na velkou obrazovku televizoru.

Ničím nerušený poslech s technologií Bluetooth
Pro ničím nerušený poslech a rychlé spárování bezdrátových sluchátek využijte zabudovanou technologii Bluetooth. Bezdrátově propojit s televizí JVC můžete ale i například klávesnici, reproduktor, soundbar, počítač či jiné zařízení podporující tuto technologii.

Svoboda bez kabelů s vestavěnou Wi-Fi
S vestavěnou Wi-Fi se snadno a rychle připojíte k internetu, a to bez nutnosti kabelů. Streamujte oblíbené filmy, seriály a videa přímo na vaší televizi, prohlížejte online obsah jednoduše a pohodlně.

Bezpečné sledování pro děti
Chcete mít jistotu, že vaše děti sledují jen vhodný obsah a zároveň neúmyslně nezmění nastavení televize? Televize JVC vám to umožní. Můžete aktivovat speciální funkce, které zablokují přístup k nevhodným pořadům a uzamknou klíčovou konfiguraci zařízení. Vaše ratolesti tak mohou bezpečně sledovat své oblíbené programy a vy máte naprostý klid, že vše zůstane přesně tak, jak jste si přáli.

S hotelovým režimem budete mít nastavení pod kontrolou
Potřebujete televizor do hotelu, penzionu, na chatu, nebo do jiných společných prostor? Nechcete, aby hosté nechtěně změnili klíčové nastavení a konfiguraci? Hotelový režim (Hotel Mode) je ideální řešení. Umožní vašim hostům bez problémů přepínat kanály a upravovat hlasitost, ale zároveň ochrání všechna hlavní a důležitá nastavení před neoprávněnými změnami. Televizor tak bude vždy fungovat, jak má.

Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 108 cm (43") |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Technologie zobrazení | LED |
| Frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Typ panelu | neuvádí |
| Dotykový displej | Ne |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | HDR, HDR10, HLG |
| Technologie TV | |
|---|---|
| Operační systém | VIDAA U |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ano |
| Ambilight | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Multiview | Ne |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) |
| Twin Tuner | Ne |
| Smart TV | ano |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth, Easy Mirroring, Miracast, Wi-Fi, zrcadlení obrazu |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | integrovaná |
| DLNA | Ano |
| Webové aplikace | Antik TV, Apple TV, Apps Store, Disney Plus, HBO Max, iVysílání, Lepší.TV, Netflix, Oneplay (CZ), Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Skylink Live TV, SkyShowtime, SledovaniTV, Telly, TikTok, UEFA TV, VOYO (SK), YouTube |
| Herní parametry | |
|---|---|
| Herní TV | není optimální |
| Herní režim | Ano |
| Herní menu (Game bar) | Ne |
| Příjem signálu HDMI | 60,00 Hz |
| ALLM | Ano |
| VRR | Ne |
| Nvidia | Ne |
| AMD | Ne |
| Funkce | |
|---|---|
| TimeShift | Ne |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Ano |
| PVR (záznam na USB / HDD) | ne |
| Přehrávání multimédií z USB / HDD | Ano |
| Ovládání hlasem | ano |
| Chytrý ovladač | ne |
| Umělá inteligence | Ne |
| Hotelový mód | Ano |
| Rodičovský mód | Ano |
| Teletext | Ano |
| SMART Integrace do systému | |
|---|---|
| Amazon Alexa | Ne |
| Apple HomeKit | Ne |
| Google Home | Ne |
| Vlastní systém | Ne |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvuk | Dolby Digital Plus, stereo |
| Hudební výkon | 16,00 W |
| Prémiové ozvučení | Ne |
| Nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV | Ne |
| Vstupy | |
|---|---|
| Komponentní | Ne |
| Počet HDMI | 2 |
| HDMI 2.1 | 2 |
| HDMI ARC | Ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | Ano |
| LAN (Ethernet) | Ano |
| PC vstup (VGA) | Ne |
| Výstupy | |
|---|---|
| Sluchátkový výstup | Ano (3,5mm jack a Bluetooth) |
| Optický výstup | Ne |
| Provozní informace | |
|---|---|
| Energetická třída 2021 | E |
| Spotřeba v běžném režimu | 42,00 kWh/1000 h |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,50 W |
| Úsporný spotřebič | Ano |
| Napájení 12 / 24 V | Ne |
| Doporučená minimální sledovací vzdálenost | 2,5 m |
| Obecné informace | |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | Jiná |
| Design a rozměry | |
|---|---|
| Barva TV (rámečku) | černá |
| Barva zadní strany TV | černá |
| Barva stojanu TV | černá |
| Stojan | středový statický |
| Šířka stojanu / rozteč nožiček | 45 cm |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 100 × 100 mm |
| Výška bez stojanu | 57,00 cm |
| Šířka bez stojanu | 96,50 cm |
| Hloubka bez stojanu | 9,00 cm |
| Hmotnost bez stojanu | 6,65 kg |
| Výška včetně stojanu | 61,40 cm |
| Šířka včetně stojanu | 96,50 cm |
| Hloubka včetně stojanu | 23,50 cm |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozšířená záruka | JVC záruka 42 měsíců |
| Značky | JVC |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 96.5 cm |
| Výška výrobku | 61.0 cm |
| Hloubka výrobku | 23.5 cm |
| Hmotnost výrobku | 7.5 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 107.5 cm |
| Výška balení | 71.5 cm |
| Hloubka balení | 17.5 cm |
| Hmotnost balení | 10.4 kg |






