- Úvod
- Notebooky, tablety, PC
- Tablety
- TCL TAB 10 Gen2 8496G-2CLCE111 šedý
TCL TAB 10 Gen2 8496G-2CLCE111 šedý

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
TCL TAB 10 Gen2 8496G-2CLCE111 šedýSkladem1 999 Kč/ ks1 652 Kč bez DPH
Popis a parametry
dotykový tablet • 10,36" úhlopříčka • IPS displej • 2000 × 1200 px • procesor MediaTek MTK8768 (8jádrový – až 2,0 GHz) • paměť RAM 4 GB • interní paměť 64 GB • microSD slot • fotoaparát 5/8 Mpx (přední/zadní) • Bluetooth • GPS • Wi-Fi • kapacita baterie 6 000 mAh • Android 13
TCL TAB 10 Gen 2, šedá
Z hlediska všestrannosti hledá tablet TCL TAB 10 Gen 2 konkurenci jen doopravdy stěží. Ocení jej totiž celá rodina – děti pro zábavu i dospělí, když potřebují pracovat například na cestách. Jednou z jeho hlavních předností je přitom 10,36" 2K displej NXTVISION s minimalizovanými rámečky v kombinaci se stereo reproduktory, což znamená, že si s ním na maximum užijete multimediální obsah, jako jsou filmy, hry či hudba. Navíc vydrží pracovat na nabití až 9 hodin a přináší i rychlé reakce Androidu 13, o něž se stará osmijádrový procesor podpořený 4 + 64GB pamětí.
O pozornost si avšak říká také designem viz jeho nádherně lehké, tenké a přesto pevné tělo vzhledem ke konstrukci z hliníku. Rodiče pak ocení nástroje, jako je Google Kids Space a rodičovská kontrola, a na cestách se může hodit integrovaná GPS, aby šlo tabletem nahradit navigaci. TCL navíc nabízí i šikovné dokoupitelné příslušenství, jako je dotykové pero T-Pen nebo Bluetooth klávesnice a stojan.
Klíčové vlastnosti:
- Nádherný 10,36" 2K displej
- Rychlé reakce operačního systému Androidu 13 díky osmijádrovému procesoru
- Tenké, lehké a přesto pevné tělo vzhledem ke konstrukci z hliníku
- Skvělý stereo zvuk
- Výdrž na nabití až 9 hodin
- Nástroje pro správu, jako Google Kids Space a rodičovská kontrola
- Dokoupitelné příslušenství, jako je dotykové pero T-Pen nebo Bluetooth klávesnice a stojan
10,36" 2K displej
Přesné barvy a mimořádně detailní obraz 10,36" 2K displej NXTVISION s minimalizovanými rámečky. Těšit se můžete i na speciální režimy pohodlí pro oči a komfortnější čtení.
Stereo reproduktory
Na výši je navíc i zvuk vzhledem k nasazení stereo reproduktorů, abyste si užili filmy, hudbu i hry.
Elegantní design
S krásně tenkým tělem (7,35 mm) z hliníku je tablet lehký (425 g) a přesto pevný.
Android 13
S Androidem 13 můžete využívat všechny oblíbené aplikace pro zábavu i produktivitu, včetně pokročilých funkcí, jako je režim rozšíření obrazovky, plovoucí okno, režim PC a další, které využívají výhod velké obrazovky a umožňují z ní vytěžit maximum.
6 000mAh baterie
Vzhledem k nasazení baterie o působivé kapacitě 6 000 mAh se můžete těšit na výdrž až 9 hodin nepřetržitého přehrávání videí.
Osmijádrový procesor
Nasazení osmijádrového procesoru MediaTek v kombinaci se 4GB RAM znamená krásně hladké reakce a rychlou interakci aplikací. Pro vaše data je pak k dispozici 64GB úložiště s možností rozšíření pomocí paměťových karet.
Google Kids Space a rodičovská kontrola
K dispozici jsou i pokročilé nástroje, jako Google Kids Space či rodičovská kontrola, které oceníte v případě, že se tablet dostane do dětských rukou.
T-Pen
Tablet spolupracuje i s volitelným příslušenstvím, jako je například T-Pen s ultra nízkou latencí a rozpoznáním úrovně 4 096 stupňů přítlaku. Umožní vám například kreslit, tvořit ruční poznámky či podepisovat ručně dokumenty atp.
Bluetooth klávesnice a stojan
V případě, že se rozhodnete pro dokoupení Bluetooth klávesnice se stojanem, lze tablet okamžitě přeměnit na plnohodnotný pracovní nástroj, se kterým zvládnete to samé jako s notebookem. Ovšem s výhodou mnohem lepší mobility.
Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 10,36" |
| Rozlišení displeje | 2000 × 1200 |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Procesor | |
|---|---|
| Počet jader | 8 x |
| Procesor | Mediatek |
| Označení procesoru | MTK8768 |
| Frekvence procesoru | 2 000 (2 GHz) MHz |
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita uložiště | 64 GB |
| Velikost paměti RAM | 4 GB |
| Senzory | |
|---|---|
| Akcelerometr (G-Sensor) | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Webkamera | přední, zadní |
| Rozlišení přední kamery | 5 Mpx |
| Rozlišení zadní kamery | 8 Mpx |
| Komunikace | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| 3G | Ne |
| 4G/LTE | Ne |
| 5G | Ne |
| Typ Sim karty | nepodporuje |
| GPS | Ano |
| Integrovaný mikrofon | Ano |
| NFC | Ne |
| Vstupy a výstupy | |
|---|---|
| Podpora paměťových karet | Ano |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 512 GB |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| USB porty | USB Type-C |
| HDMI | - |
| Dokovací klávesnice | Ne |
| Baterie | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 6000,00 mAh |
| Operační systém | |
|---|---|
| Operační systém | Android 13 |
| Mobilní služby | GMS |
| OS v češtině | Ano |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 8496G-2CLCE111 |
| Obsah pro děti a školáky | Ano |
| Barva | šedá |
| Určení | pro děti, pro studenty a rodinu, pro seniory |
| V balení výrobku | tablet, nabíjecí adaptér, nabíjecí kabel, uživatelská příručka |
| Značka kvality dTest | Ne |
| Značky | TCL |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 15.5 cm |
| Výška výrobku | 24.5 cm |
| Hloubka výrobku | 0.7 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.4 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 30.2 cm |
| Výška balení | 5.0 cm |
| Hloubka balení | 25.6 cm |
| Hmotnost balení | 0.7 kg |

















