- Úvod
- Notebooky, tablety, PC
- Tablety
- Stylus Apple Pencil (USB-C) 2023 (MUWA3ZM/A) bílý
Stylus Apple Pencil (USB-C) 2023 (MUWA3ZM/A) bílý
- Novinka
- Akce
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Stylus Apple Pencil (USB-C) 2023 (MUWA3ZM/A) bílýSkladem1 899 Kč/ ks1 569 Kč bez DPH

stylus • určený pro produkty Apple • párování a nabíjení přes USB-C • Bluetooth • magnetické uchycení k iPadu • rozměry 155 × 8,9 mm • hmotnost 20,5 g

Apple Pencil (USB-C) 2023 (MUWA3ZM/A), bílá
Rozšiřte možnosti vašeho iPadu o nový stylus Apple Pencil (USB-C) 2023, který se perfektně hodí k tvorbě poznámek, skicování, anotování dokumentů, psaní deníku nebo jakékoliv jiné digitální tvorbě. Nízká latence a citlivost na náklon z něj dělají vynikajícího společníka pro každodenní situace. Připojení Apple Pencil 2023 s iPadem a zároveň jeho nabíjení probíhá pomocí USB-C konektoru, který je šikovně uschován pod vrchní krytkou s logem Apple. Pokud zrovna stylus nepotřebujete, snadno jej připnete k boku iPadu pomocí magnetického uchycení. Apple Pencil po použití s 12,9" iPadem Pro 6. generace, 11" iPadem Pro 4. generace či iPadem 10. generace podporuje držení nad displejem.
Klíčové vlastnosti:
- Stylus Apple Pencil (USB-C) 2023 pro iPady
- Párování a nabíjení přes USB-C
- Komunikace skrze Bluetooth
- Magnetické uchycení k iPadu
- Kompaktní rozměry 155 × 8,9 mm a hmotnost 20,5 g
Kompatibilita:
- iPad 10. generace
- iPad Air 4. a 5. generace
- iPad mini 6. generace
- 11palcový iPad Pro 1., 2., 3. a 4. generace
- 12,9palcový iPad Pro 3., 4., 5. a 6. generace
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | MUWA3ZM/A |
| Typ příslušenství | stylus |
| Značky | Apple |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 6.0 cm |
| Výška balení | 2.0 cm |
| Hloubka balení | 19.0 cm |
| Hmotnost balení | 0.1 kg |






