- Úvod
- Dílna, zahrada, auto/moto
- Zahrada
- Sekačky
- Strunová sekačka Bosch UniversalGrassCut 18V-26 0.600.8C1.D04 (bez baterie), vráceno, použito
Strunová sekačka Bosch UniversalGrassCut 18V-26 0.600.8C1.D04 (bez baterie), vráceno, použito
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Strunová sekačka Bosch UniversalGrassCut 18V-26 0.600.8C1.D04 (bez baterie), vráceno, použitoSkladem1 599 Kč/ ks1 321 Kč bez DPH
Popis a parametry
strunová sekačka • akumulátorový provoz • Li-Ion baterie ani nabíječka není součást balení • průměr střihu 26 cm • výškové nastavení (120–140 cm) • žací systém IntelliFEED • tloušťka struny 1,6 mm • délka struny 6 m • ergonomická rukojeť ve tvaru písmene V • všestranná hlava s možností otáčení nohou pomocí pedálu a otočením rukojetí • chránič rostlin
Bosch UniversalGrassCut 18 (0.600.8C1.D04), bez akumulátoru, zelená
Bosch UniversalGrassCut 18 (0.600.8C1.D04) je moderní strunová sekačka, která je skvělou volbou pro vyžínání přerostlé trávy nebo začišťování okrajů zahrad či jiných pozemků. Jde přitom o akumulátorový nástroj, který funguje na lithium-iontovou baterii, takže nabízí perfektní svobodu pohybu. Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí balení.
Na jediné nabití můžete s touto strunovou sekačkou začistit okraje osmi tenisových kurtů.
Bezproblémová práce
Průměr střihu je u strunové sekačky Bosch UniversalGrassCut 18 optimálních 26 cm. Práce s tímto nástrojem je přitom za všech okolnostní snadná a pohodlná. Je tomu tak zásluhou ergonomické rukojeti ve tvaru písmene V, možnosti teleskopického nastavení výšky i praktické funkce IntelliFEED – ta podle potřeby automaticky odvíjí strunu, takže nemusíte sečení zbytečně přerušovat, ohýbat se nebo klepat hlavou sekačky.
Vyžínání i úprava okrajů
Tato strunová sekačka je velmi flexibilní. Je totiž vybavena všestrannou hlavou, kterou lze snadno otáčet (nohou pomocí pedálu a otočením rukojetí). Máte tak možnost jednoduše přecházet od vyžínání k úpravě okrajů.
Chrání rostliny na vašich záhoncích
Při vyžínání trávy v bezprostřední blízkosti záhonů jistě oceníte i praktický chránič, který dokáže jemně odklánět rostliny, čímž je chrání před žacím systémem.
Klíčové vlastnosti:
- Akumulátorový provoz (baterie ani nabíječka nejsou součástí balení)
- Skvělá výdrž baterie (na jedno nabití začistíte okraje osmi tenisových kurtů)
- Pohodlná práce díky ergonomické rukojeti a nastavitelné výšce
- Funkce IntelliFEED pro automatické odvíjení struny
- Všestranná hlava s možností snadného otáčení
- Praktický chránič rostlin
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Záběr | 26,00 cm |
| Typ pohonu | akumulátorový |
| Typ akumulátoru | Li-on |
| Kapacita aku | 2000,00 mAh |
| Napětí akumulátoru | 18,00 V |
| Otočná hlava | Ano |
| Teleskopická rukojeť | Ano |
| Sečný mechanismus | pevná struna |
| Počet akumulátorů | 0 ks |
| Akumulátorový program | Bosch 18 V POWER FOR ALL |
| Možnost využití | poloprofesionální |
| Typ elektromotoru | uhlíkový |
| Nabíječka v balení | Ne |
| Typ strunové sekačky | vyžínač |
| Značky | Bosch |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Hmotnost výrobku | 3.6 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 24.3 cm |
| Výška balení | 19.8 cm |
| Hloubka balení | 93.1 cm |
| Hmotnost balení | 3.6 kg |









