- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka do uší
- Sluchátka Xiaomi Buds 5 (54397) titanium
Sluchátka Xiaomi Buds 5 (54397) titanium
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Xiaomi Buds 5 (54397) titaniumSkladem1 499 Kč/ ks1 239 Kč bez DPH

Popis a parametry
tws sluchátka • výdrž až 39 hod. s nabíjecím pouzdrem • ANC • aptx • 3 mikrofony • stupeň krytí IP54 – vhodné i pro sport • frekvence 16 Hz až 40 kHz • Bluetooth 5.4 • ergonomický design • AI pro redukci šumu při hovorech

Xiaomi Buds 5, stříbrná
Xiaomi Buds 5 jsou bezdrátová sluchátka, která vám perfektně padnou do uší a zajistí pohodlný poslech hudby ve špičkové kvalitě. Připojíte je přes Bluetooth a na jedno nabití si užijete až 39 hodin poslechu (v kombinaci s nabíjecím pouzdrem). Funkce aktivní redukce hluku pomáhá eliminovat okolní ruchy, abyste se mohli naplno soustředit na hudbu bez nepříjemných šumů a rozptylování. Velké měniče zprostředkují čistý zvuk plný detailů, který potěší i náročné posluchače.
Kvalitní poslech hudby i handsfree volání
Díky třem integrovaným mikrofonům můžete sluchátka po připojení ke smartphonu používat také pro handsfree volání. Během hovorů zvládnou sluchátka redukovat okolní šumy za pomoci umělé inteligence, aby vás ostatní vždy perfektně slyšeli. Sluchátka využijete při relaxaci v pohodlí domova, na výletech nebo při cestování, ale jsou vhodná i pro milovníky aktivního životního stylu. Stupeň krytí IP54 zajišťuje bezchybnou funkčnost i při kontaktu s vodou nebo prachem, takže si je s sebou můžete vzít i na běhání nebo do posilovny.
Klíčové vlastnosti:
- Velké dynamické měniče poskytnou křišťálově čistý zvuk
- Během hovoru dochází k efektivnímu potlačení šumu za pomoci AI
- Nenechte se při poslechu hudby rušit a zapněte si aktivní potlačení hluku
- Odolné provedení dělá ze sluchátek ideální volbu i pro sportovce
- Stupeň krytí IP54 zajišťuje bezchybnou funkčnost i při kontaktu s vodou nebo prachem
Obsah balení:
- Bezdrátová sluchátka Xiaomi Buds 5
- Nabíjecí pouzdro
- USB-C nabíjecí kabel
- Návod k použití
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 54397 |
| Provedení sluchátek | pecky |
| Typ sluchátek | do ucha (intraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| Ambientní zvuk | Ne |
| Kmitočtový rozsah od | 20,00 Hz |
| Kmitočtový rozsah do | 20000,00 Hz |
| True wireless | Ne |
| Výdrž sluchátek | 6,50 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 39,00 hod. |
| Odnímatelný kabel | Ne |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | uzavřený |
| Dolby Atmos | Ne |
| Herní | Ne |
| Značky | Xiaomi |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 11.0 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Hloubka balení | 13.2 cm |
| Hmotnost balení | 0.2 kg |






