- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka do uší
- Sluchátka Sennheiser Momentum 4 TWS (700367) černá/měděná - Rozbaleno
Sluchátka Sennheiser Momentum 4 TWS (700367) černá/měděná - Rozbaleno
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Sennheiser Momentum 4 TWS (700367) černá/měděná - RozbalenoSkladem3 899 Kč/ ks3 222 Kč bez DPH
bezdrátová sluchátka • výdrž až 30 hodin • frekvence 5 Hz až 21 kHz • citlivost 107 dB • 7mm měniče • Bluetooth 5.4 • integrovaný mikrofon • technologie Adaptive Noise Cancellation pro potlačení okolních ruchů • bezdrátové nabíjení Qi • aplikace pro Android a iOS • USB-C • odolnost IP54

Sennheiser Momentum 4 TWS, černá/měděná
Se skutečně bezdrátovými sluchátky Sennheiser Momentum 4 TWS si konečně budete užívat hudbu v pohodlí bez kabelů, ovšem v nekompromisní kvalitě 24 bitů/96 kHz díky integraci „budoucnosti bezdrátového zvuku“ v podobě Bluetooth 5.4. Jsou perfektní volbou i pro ty, kteří se často vyskytují na rušných místech, jako jsou například letiště, hromadná doprava nebo centra velkoměst. Disponují totiž špičkovou technologií Adaptive Noise Cancellation, která přizpůsobí potlačení hluku dění okolo vás, stejně tak je ale k dispozici i transparentní mód, takže není potřeba vyjímat sluchátka z uší, abyste mohli komunikovat s okolím. Na špičkové úrovni jsou pak i handsfree hovory díky šesti mikrofonům.
Sluchátka ale excelují i výdrží až 30 hodin (sluchátka + pouzdro) nebo bezdrátovým nabíjením Qi. Nabízí také vynikající aplikaci Smart Control s obrovským množstvím funkcí. Na hudbu v nejvyšší kvalitě se pak můžete těšit díky technologii TrueResponse.
Klíčové vlastnosti:
- Zvuk v nejvyšší kvalitě 24 bitů/96 kHz
- Personalizace zvuku přesně podle vašeho zvukovodu
- Podpora vícebodového připojení
- 6 mikrofonů pro křišťálovou kvalitu hovorů
- Technologie adaptivního ANC + režim průhlednosti
- Fenomenální výdrž na nabití až 30 hodin
- Nadčasový design
- Aplikace Smart Control pro Android a iOS
Zvuk v nejvyšší kvalitě
Sennheiser se soustředil na to, aby Momentum 4 TWS zprostředkovala audio v nejčistější podobě – přesně tak, jak to zamýšlel tvůrce hudby. Nasazen je proto vyspělý systém snímačů TrueResponse s rozlišením zvuku až 24 bitů/96 kHz.

Technologie adaptivního ANC
Momentum 4 TWS se postarají o to, aby vás nikdo a nic nerušilo při poslechu oblíbené hudby nebo podcastu. Disponují totiž technologií aktivního potlačení okolních ruchů (ANC) s adaptivním nastavením podle okolí. Podporují také režim průhlednosti, takže je nemusíte pro interakci s okolím vyndávat z uší, ale prostřednictvím integrovaných mikrofonů perfektně porozumíte i s nimi.

Technologie Auracast a LE Audio
Sennheiser Momentum 4 TWS v sobě integrují ty nejmodernější technologie, jako je Auracast (technologie sdílení zvuku) a LE Audio díky Bluetooth 5.4. Funkce přitom přibydou prostřednictvím softwarového updatu.

Ergonomický design
Spojení ergonomického designu s měkkými silikonovými nástavci do uší znamená, že si můžete oblíbenou hudbu užívat klidně celý den, aniž by vás cokoli omezovalo. Souvisí s tím i dlouhá výdrž až 30 hodin. Oceníte ale i funkci rychlého nabíjení, kdy za pouhých 8 minut doplníte energii pro další hodinu přehrávání.

Personalizace zvuku
Funkce Sound Personalization vyvinutá ve spolupráci s německým Fraunhofer IDMT se stará o inteligentní kalibraci zvukových profilů na základě sofistikované analýzy uživatelských reakcí proti sérii referenčních zvukových vzorků. Prostřednictvím pokročilých algoritmů zpracování zvuku se pak můžete těšit na zážitky přímo uzpůsobené vašemu zvukovodu.

Špičkové funkce
Momentum 4 TWS jsou špičkově vybavená ve všech ohledech. Disponují funkcemi, jako je automatické připojení, bezdrátové Qi nabíjení či dotykové ovládání pro snadnou interakci. Vícebodová konektivita pak znamená, že je můžete mít připojená ke dvěma zařízením současně a automaticky mezi nimi přeskakovat (například když sledujete na tabletu film skrze sluchátka a někdo vám volá, automaticky připojí k telefonu).

6 mikrofonů
Opřít se můžete i o špičkovou kvalitu hovorů vzhledem k nasazení hned šesti mikrofonů, díky nimž vám bude dokonale rozumět i v hlučném prostředí.

Nadčasový design
Momentum 4 TWS jsou nejen sluchátky, ale chtělo by se říci, že až uměleckým dílem. Dokonale totiž kombinují atraktivní funkce s nadčasovým designem a špičkovou kvalitou zpracování, jež je pro Sennheiser typická viz využití prémiových materiálů, jako jsou textilní a metalické povrchy. Odolnost IP54 navíc značí, že uspějí i při sportu a budou vás motivovat k ještě lepším výkonům.

Aplikace Smart Control
Maximum ze sluchátek dostanete s aplikací Sennheiser Smart Control, jež je zdarma dostupná pro Android i iOS. Umožní vám přitom přizpůsobit zvuk pomocí 5pásmového vestavěného ekvalizéru i zvukových režimů, stejně jako vyladit celkové nastavení tak, aby vám maximálně vyhovovalo.

Obsah balení
- Sluchátka Sennheiser Momentum 4 TWS (pár)
- Silikonové ušní adaptéry velikosti XS/S/M/L
- Ušní nástavce S/M/L
- Pevné nabíjecí pouzdro
- USB-C nabíjecí kabel
- Rychlý návod
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 700367 |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do ucha (intraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ano |
| Stupeň krytí | IP54 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| Ambientní zvuk | Ano |
| Kmitočtový rozsah od | 5,00 Hz |
| Kmitočtový rozsah do | 21000,00 Hz |
| Citlivost | 107,00 dB |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 7,00 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 30,00 hod. |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | uzavřený |
| Další vlastnosti | Hi-Fi |
| Barva | černá, měď |
| Herní | Ne |
| Značky | Sennheiser |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Hmotnost výrobku | 0.1 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 10.3 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Hloubka balení | 13.3 cm |
| Hmotnost balení | 0.2 kg |





