- Úvod
- Sluchátka Samsung Galaxy Buds4 Pro černá - Vráceno do 14 dnů
Sluchátka Samsung Galaxy Buds4 Pro černá - Vráceno do 14 dnů
- Novinka
- Akce
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Samsung Galaxy Buds4 Pro černá - Vráceno do 14 dnůSkladem3 999 Kč/ ks3 305 Kč bez DPH





tws sluchátka • výdrž až 30 hod. s nabíjecím pouzdrem • 360° audio, UHQ zvuk, adaptivní Ekvalizér • ANC • AAC, SBC, SSC, SSC-UHQ • 3 mikrofony • intuitivní dotykové ovládání • stupeň krytí IP57 – vhodné i pro sport • podpora hlasových asistentů • bezdrátové nabíjení • bluetooth 6.1 • dvoupásmový reproduktor (11mm dynamický měnič + 5 × 4mm planární výškový reproduktor
Samsung Galaxy Buds4 Pro, černá
Pronikněte do světa hudby a vychutnejte si autentický zážitek z poslechu s TWS sluchátky Samsung Galaxy Buds4 Pro s věrným Hi-Res rozlišením a konstrukcí stvořenou pro příjemné nošení. Používáte sluchátka každý den a hledáte model, který splní ty nejnáročnější požadavky na kvalitu přehrávání, záznam zvuku i nositelnost? Pak je Buds4 Pro vynikající volbou, neboť přináší dvoupásmový reproduktor s přirozenými basy a bohatými výškami. Na první pohled zaujme luxusním provedením s prémiovým kovovým panelem, a uvnitř se skrývá paleta funkcí a technologií stojících na špici vývoje – od Bluetooth 6.1 po aktivní potlačení hluku, adaptivní ekvalizér, tlumočníka a funkce Galaxy AI. Výrobce jim do vínku nadělil také pořádně dlouhou výdrž baterky, spolehlivé nabíjecí pouzdro a odolnost IP57.
Proč si pořídit tato TWS sluchátka?
- Vybroušené audio od nejhlubších tónů po jiskřivé výšky
- Prémiový vzhled s tvarem vytvořeným podle skutečných uší
- Moderní BT 6.1 s rychlým párováním a technologií Auracast
- Intuitivní ovládání dotykem nebo pomocí hlasových asistentů
- ANC s ambientní funkcí a přizpůsobením v reálném čase
- Vyladěné mikrofony s potlačením hluku pro kvalitní hovory
- Hands-free ovládání gesty hlavou nebo hlasovými příkazy
- Funkce Galaxy AI zahrnující ekvalizér i živé tlumočení
Soustředěna na zvuk
Užívejte si poslech jako byste byli ve skutečném studiu vedle svého oblíbeného hudebníka. Hi-Fi audio s 24bitovým (96kHz) rozlišením je věrné originálu a přináší intenzivní tóny, ze kterých vám přeběhne mráz po zádech. Dvoupásmový reproduktor má skoro o 20 % větší aktivní plochu zajišťující maximální zvučnost a hluboké basové tóny. Jeho součástí je 11mm dynamický měnič a planární výškový měnič.
Rafinovaný design
Elegantní zaoblené linie jsou doplněné prémiovým kovovým panelem na zadní straně, který okamžitě upoutá pozornost. Na základě milionů dat a více než 10 tisíc simulací byl vytvořen unikátní design, který spolehlivě padne každému, nikde netlačí a zároveň drží pevně v uchu. V kombinaci s až 30hodinovou výdrží baterky (při vypnutém ANC) vám tak dopřejí komfortní poslech bez shánění zásuvky, a to i několik dní po sobě.
Kontrola pouhým ťuknutím
Panel na stopce umožňuje pohodlné ovládání přitlačením, dotykem nebo přejetím. Vychutnejte si rychlou a pohodlnou interakci bez nutnosti vytahovat telefon z kapsy. Když je to přeci jen potřeba, oceníte zkratku v podobě panelu na telefonu, která umožňuje rychlou a snadnou úpravu vlastností sluchátek.
Přizpůsobují se za pochodu
Pokročilá technologie ANC se v reálném čase přizpůsobuje vašim potřebám a okolnímu prostředí, čímž efektivně potlačuje hluk. Můžete se například procházet v tichém městském parku, kde se zařízení přepne skoro až do ambientního režimu. Když procházíte kolem staveniště, aktivuje se maximální potlačení hluku, a když sluchátka detekují sirénu, propustí její zvuk k vašim uším, abyste při pohybu na silnici zpozorněli.
Bezproblémová komunikace z hlučných míst
Součástí každého špuntu jsou 3 mikrofony, které při hovorech zachycují hlas. Sluchátka ještě snižují šum na pozadí až o 16 kHz, takže si skvělou kvalitu a srozumitelnost vychutnáte nejen vy, ale i osoba na druhé straně.
Objevte Galaxy AI – svět plný možností
Buds4 Pro díky přístupu k funkci Galaxy AI přinášejí ještě více chytrých řešení pro každodenní použití. Gesta hlavou či hlasové příkazy umožňují hands-free ovládání sluchátek i vybavení chytré domácnosti. Tento model podporuje hlasové asistenty, má vestavěnou funkci tlumočníka i speciální herní režim. K dispozici je adaptivní Ekvalizér, technologie Auracast i připomínka protažení krku.
Obsah balení:
- Sluchátka
- Nabíjecí pouzdro
- 3 velikosti nástavců (S, M, L)
- Rychlý průvodce startem
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | SM-R640NZKAEUE |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do ucha (intraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | bezdrátové, USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ne |
| Stupeň krytí | IP57 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| Ambientní zvuk | Ano |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 7,00 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 30,00 hod. |
| Odnímatelný kabel | Ne |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Barva | černá |
| Dolby Atmos | Ne |
| Herní | Ne |
| Hmotnost sluchátek | do 250 g |
| Značky | Samsung |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 5.1 cm |
| Výška výrobku | 5.1 cm |
| Hloubka výrobku | 2.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.0 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 9.5 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Hloubka balení | 8.2 cm |
| Hmotnost balení | 0.1 kg |













