- Úvod
- Malé spotřebiče
- Sluchátka Samsung Galaxy Buds3 FE (SM-R420NZKAEUE) černá - Rozbaleno
Sluchátka Samsung Galaxy Buds3 FE (SM-R420NZKAEUE) černá - Rozbaleno
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Samsung Galaxy Buds3 FE (SM-R420NZKAEUE) černá - RozbalenoSkladem1 449 Kč/ ks1 198 Kč bez DPH
Popis a parametry
tws sluchátka • výdrž až 30 hod. s nabíjecím pouzdrem • technologie 360 Audio • ANC • integrovaný mikrofon • dotykové ovládání • stupeň krytí IP54 – vhodné i pro sport • podpora hlasových asistentů • Bluetooth
Samsung Galaxy Buds3 FE, černá
Samsung Galaxy Buds3 FE jsou sluchátka, která spojují to nejdůležitější – pohodlí, kvalitní zvuk a chytré funkce. Díky aktivnímu potlačení okolního hluku vás už nic nebude rušit při poslechu hudby ani sledování filmů. Funkce 360 Audio navíc přidává prostorový efekt, takže se budete vždy cítit přímo uprostřed dění. A s výdrží baterie až 30 hodin máte jistotu, že vás doprovodí od rána až do noci. Pokročilé mikrofony se strojovým učením pak zajistí dokonale čisté hovory i v hlučném prostředí, zatímco funkce Auto Switch automaticky přepíná mezi zařízeními, které používáte. Díky podpoře umělé inteligence Gemini navíc získáte i osobního asistenta, který vám pomůže v každé situaci.
Klíčové vlastnosti:
- Výdrž na nabití až 30 hodin
- Skvělý prostorový zvuk s funkcí 360 Audio
- U hudby vás nebude nic rušit díky aktivnímu potlačení okolních ruchů
- Čisté hovory zásluhou mikrofonů se strojovým učením
- Podpora umělé inteligence Gemini od Googlu
- Oceňovaná funkce Auto Switch pro automatické přepínání mezi připojenými zařízeními
Komfortní design
Samsung si dal extra záležet na komfortu. Proto byla Galaxy Buds3 FE navržena s využitím počítačového modelování, aby skvěle seděla a netlačila ani při delším nošení. Pozitivně se to ale podepisuje i na akustice.
Vylepšený zvuk
Galaxy Buds3 FE mají nově větší reproduktor, jenž přináší vyvážený zvuk s hutnějšími basy a jasnějšími detaily. Hudba i filmy tak působí plněji a poskytují realističtější zážitky.
Funkce 360 Audio
Technologie 360 Audio vytváří prostorový efekt, který dodá skladbám, filmům i seriálům hloubku a pocit, že vás zvuk obklopuje.
Aktivní potlačení okolního hluku
Technologie ANC účinně odfiltruje ruchy z okolí, ať už cestujete hromadnou dopravou nebo se procházíte rušným městem. Díky tomu si lze vychutnat čistý zvuk bez jakéhokoli rušení.
Čisté hovory
Samsung integroval pokročilé mikrofony se strojovým učením, které chytře rozpoznají váš hlas a potlačí šum i okolní hluk. Hovory jsou díky tomu křišťálově čisté i v rušném prostředí, jako jsou otevřené kanceláře či nádraží a letiště.
Umělá inteligence Gemini
Sluchátka podporují asistenta Gemini, se kterým snadno vyhledáte informace, můžete ukládat poznámky i dostávat upozornění a mnoho dalšího. Stačí k tomu hlasový příkaz a umělá inteligence pomůže s úkoly napříč aplikacemi i zařízeními.
Auto Switch
Funkce Auto Switch sama rozpozná, které zařízení právě používáte, a plynule na něj přepne zvuk. Díky tomu můžete bez přerušení přejít z tabletu či počítače na telefon, když vám někdo volá.
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | SM-R420NZKAEUE |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do ucha (intraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ne |
| Stupeň krytí | IP54 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| Ambientní zvuk | Ano |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 30,00 hod. |
| Odnímatelný kabel | Ne |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | uzavřený |
| Barva | černá |
| Dolby Atmos | Ne |
| Herní | Ne |
| Hmotnost sluchátek | do 250 g |
| Značky | Samsung |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 5.8 cm |
| Výška výrobku | 4.8 cm |
| Hloubka výrobku | 2.4 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.0 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 9.3 cm |
| Výška balení | 4.0 cm |
| Hloubka balení | 8.3 cm |
| Hmotnost balení | 0.1 kg |














