- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka do uší
- Sluchátka Google Pixel Buds A Series (2021) - Charcoal (GA04281-SE) 5 (2) - Vráceno, použito
Sluchátka Google Pixel Buds A Series (2021) - Charcoal (GA04281-SE) 5 (2) - Vráceno, použito
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Google Pixel Buds A Series (2021) - Charcoal (GA04281-SE) 5 (2) - Vráceno, použitoSkladem1 599 Kč/ ks1 321 Kč bez DPH




Popis a parametry
bezdrátová sluchátka • Bluetooth • USB-C • dotykové ovládání • integrovaný mikrofon • odolnost IPX4 • výdrž až 24 hodin • 12mm reproduktory
Google Pixel Buds A Series (2021), Charcoal
Pixel Buds A Series (2021) navrhl sám Google tak, aby ukázal, jak mají hrát a co mají umět prémiová sluchátka. Nadchnou výdrží až 24 hodin, stejně jako univerzální kompatibilitou s Androidem i iOS. Zamilujete si u nich ale i technologii Beamforming pro křišťálově čisté handsfree hovory nebo prvotřídní audio, jež ještě zdůrazňuje adaptivní technologie optimalizace hlasitosti podle vašeho okolí.
Perfektně padnou do uší a jsou odolná vůči vodě i potu, takže se perfektně hodí i pro poslech hudby či podcastů během sportu. Ovládání je dotykové, takže maximálně intuitivní, a podporují Google Asistenta i funkci Najdi moje zařízení, takže je nejde téměř ztratit.
Klíčové vlastnosti:
- Prémiový zvuk s adaptivní technologií optimalizace hlasitosti
- Technologie Beamforming pro křišťálově čisté handsfree hovory
- Intuitivní dotykové ovládání
- Odolnost vůči vodě i potu – skvěle se hodí například na sport
- Výdrž na nabití až 24 hodin + technologie rychlého nabíjení
- Univerzální kompatibilita s Androidem i iOS
- Funkce Najdi moje zařízení – nejde je téměř ztratit
Prémiový zvuk
Reproduktory sluchátek jsou vyladěné tak, aby vám poskytly dunivé basy, čisté středy a přitom ostré výšky a vy si užili všechny hudební styly i rozuměli každému slovu v oblíbeném podcastu.
Zvuk přizpůsobený podle toho, kde jste
Google integroval funkci adaptivního zvuku, který umí přizpůsobit hlasitost podle vaše okolí, abyste se nemuseli sami o nic starat.
Technologie Beamforming
Sluchátka podporují i technologii Beamforming, díky níž se dokážou mikrofony zaměřit přímo na váš hlas, aby vám při handsfree hovorech bylo dokonale rozumět každé slovo.
Perfektně padnou do uší
Sluchátky mají speciální design, díky němuž perfektně padnou do ucha, s čímž koresponduje i možnost volit ze tří velikostí ušních koncovek.
Dotykové ovládání
Interakce se sluchátky je ulehčena na maximum díky dotykovému ovládání, jež vám umožní snadno přijímat hovory i přehrávat, pozastavovat a přeskakovat mezi skladbami.
Zvýšená odolnost
Se sluchátky se můžete klidně vydat i sportovat, neboť jsou odolná vůči vodě a potu.
Google Asistent
Sluchátka podporují Google Asistenta, který vám může diktovat pokyny, poskytovat překlady v reálném čase i upozornit na notifikace a mnoho dalšího.
Univerzální kompatibilita
Na jediné kliknutí lze sluchátka spárovat s telefony Pixel i dalšími mobily vybavenými operačním systémem Android. Kompatibilita je ale zajištěna i s iOS a dalšími zařízeními – stačí, když podporují bezdrátové připojení Bluetooth 4.0 a vyšší.
Výdrž až 24 hodin
V kombinaci s dodávaným dobíjecím pouzdrem dosahuje výdrž sluchátek až 24 hodin. Samotná sluchátka vydrží hudbu na nabití přehrávat až 5 hodin. Navíc sluchátka podporují technologii rychlého nabíjení, kdy 15 minut v nabíjecím pouzdře stačí pro další 3 hodiny poslechu nebo až 1,5 hodiny hovoru.
Funkce Najdi moje zařízení
Google Pixel Buds A Series (2021) podporují i technologii Najdi moje zařízení, jež vám umožní najít je zvukovým signálem, pokud jsou poblíž. A pokud jste je nechali na jiném místě, v mapce v telefonu se zobrazí jejich poslední zaznamenaná poloha. Je tak téměř nemožné je ztratit.
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | GA04281-SE |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do ucha (intraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ano |
| Stupeň krytí | IPX4 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| Ambientní zvuk | Ne |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 5,00 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 24,00 hod. |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | uzavřený |
| Barva | šedá |
| Dolby Atmos | Ne |
| Herní | Ne |
| Značky | |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 4.7 cm |
| Výška výrobku | 2.5 cm |
| Hloubka výrobku | 6.3 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.1 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 8.2 cm |
| Výška balení | 5.5 cm |
| Hloubka balení | 10.0 cm |
| Hmotnost balení | 0.2 kg |
















