- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka přes hlavu
- Sluchátka Bowers & Wilkins Px8 S2 (FP45365) černá
Sluchátka Bowers & Wilkins Px8 S2 (FP45365) černá
- Novinka
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Bowers & Wilkins Px8 S2 (FP45365) černáSkladem16 799 Kč/ ks13 883 Kč bez DPH
Bez ochranné fólie
Popis a parametry
oblouková sluchátka • výdrž až 30 hodin • režim TrueSound, ADI Pure Voice pro čisté volání • ANC • aptx • 8 mikrofonů • ovládání na sluchátkách • rychlé nabíjení • cestovní pouzdro; měkké náušníky; skládací nastavitelná konstrukce • Bluetooth 5.3 • 40mm měniče
Bowers & Wilkins B&W PX8 S2, černá
Oblouková sluchátka Bowers & Wilkins B&W PX8 S2 jsou dalším vynikajícím počinem z dílny výrobce, který si zakládá na jedinečnosti, kvalitě a nadčasovém stylu. Oceníte velké 40mm měniče s bohatým zvukem plným detailních, křišťálově čistých tónů. Ty jsou ještě výraznější díky technologii ANC, která prostě vypne okolní svět, abyste se mohli naplno ponořit do toho, co děláte. Pokud milujete hudbu a chcete si ji užívat naplno, vsaďte na vlajkovou loď kombinující vrcholný výkon s prémiovými materiály a chytrými technologiemi.
Klíčové vlastnosti:
- Kombinují luxusní design se špičkovými audio vlastnostmi
- 40mm karbonové měniče jsou vyrobeny na zakázku
- Aptx bezztrátové audio při Bluetooth přenosu signálu
- Aktivní potlačení hluku podporuje nerušené soustředění
- Přesné mikrofony s algoritmem pro očištění hlasu od šumu
- Měkká, lehká a mimořádně odolná konstrukce
- Jednoduché ovládání na náušníkách nebo v aplikaci
- 30hodinový provoz, rychlé nabíjení už za 15 minut
Hudba jako ze studia
S 24bitovým připojením a technologií TrueSound jsou téměř bezztrátová, takže uslyšíte písně ve fantastickém rozlišení. Nechte se pohltit symfonií tónů, které od sebe spolehlivě rozeznáte stejně jako na skutečném koncertě či v nahrávacím studiu. Zakázkově vyráběné karbonové měniče o průměru 40mm poskytují silné a bohaté audio od nejhlubších tónů po vybroušené výšky.
Přenos jako po drátě
Bezdrátové Bluetooth připojení používá kodek aptX™ (Lossless/Adaptive/HD/Classic) a výkonné zpracování signálu, jejichž kombinace zajišťuje fantastické rozlišení každého tónu.
Zbavte se hluku, ne hudby
Pokud si chcete při poslouchání vychutnat opravdu jedinečný zážitek, je model s potlačením hluku ANC vynikající volbou. Pomocí 8 mikrofonů odhalí a spolehlivě odstíní šumění větru, rozhovory lidí i hučení dopravních prostředků.
Hovory s absolutní přesností
Na každé straně jsou 4 mikrofony precizně zachycující váš hlas. Algoritmus ADI Pure Voice čistí zvuk od šumění a hluku, takže máte jistotu, že osoba na druhé straně vždycky skvěle uslyší, co říkáte.
Komfort v nadčasovém provedení
Bowers & Wilkins B&W PX8 S2 představuje spojení nadčasových materiálů a vymazleného designu s řemeslně vypracovanými detaily. Měkké prvky poskytují pohodlí i při dlouhém používání. Sluchátka jsou navíc lehká a mimořádně odolná, abyste je mohli nosit klidně celý den, venku i uvnitř.
Aplikace plná možností
S originální aplikací od výrobce budete mít po ruce intuitivní a rychlé ovládání umožňující přehrávání oblíbených skladeb i prozkoumávání nových playlistů. A když zrovna nechcete nebo nemůžete použít telefon, stačí jednoduše natáhnout ruku a použít ovládání umístěné přímo na náušníkách.
Výdrž až 30 hodin
Užívejte si nerušený bezdrátový poslech díky robustní baterii, která na jedno nabití vydrží až 30 hodin provozu. B&W PX8 S2 jsou jako dělaná pro uživatele, kteří se celý den nezastaví a potřebují nejen dlouhou výdrž, ale také co nejrychlejší nabíjení. Už po 15 minutách v zásuvce jsou připravena na dalších 7 hodin.
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | FP45365 |
| Provedení sluchátek | s obroučkou přes hlavu |
| Typ sluchátek | okolo ucha (circumaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth, USB-C |
| Typ nabíjení | USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Délka přívodního kabelu | 1,20 m |
| Vhodná pro sport | Ne |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| Ambientní zvuk | Ne |
| True wireless | Ne |
| Výdrž sluchátek | 30,00 hod. |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | uzavřený |
| Další vlastnosti | Hi-Res |
| Barva | černá |
| Dolby Atmos | Ne |
| Herní | Ne |
| Hmotnost sluchátek | 251 - 350 g |
| Značky | Bowers & Wilkins |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 17.7 cm |
| Výška výrobku | 23.4 cm |
| Hloubka výrobku | 6.0 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.3 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 26.2 cm |
| Výška balení | 7.5 cm |
| Hloubka balení | 18.6 cm |
| Hmotnost balení | 1.2 kg |














