- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka do uší
- Sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 (FP43818) šedá
Sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 (FP43818) šedá
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 (FP43818) šedáSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH

bezdrátová sluchátka • výdrž až 24 h • odolnost IP54 • 9,2mm měniče • Bluetooth 5.0 s technologií AptX • integrovaný mikrofon • technologie ANC (Active Noise Canceling) pro aktivní potlačení hluku

Bowers & Wilkins Pi5 S2 (FP43818), šedá
Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 (FP43818) s technologií aktivního potlačení hluku jsou skvělou volbou pro poslech hudby, hraní her i sledování filmů. Jedná se totiž o moderní zařízení s velikostí měniče 9,2 mm, které vám bez ohledu na typ přehrávaného obsahu naservíruje do uší brilantní zvuk, na němž oceníte i drobné tóny. Díky technologiím True Wireless a Bluetooth 5.0 přitom můžete počítat s plně bezdrátovým provozem, jehož zásluhou máte zajištěno perfektní pohodlí. Vysoce kvalitní bezdrátový audio přenos zaručuje podpora technologie AptX.
Na sluchátkách jistě oceníte i dlouhou výdrž baterie, která se v případě využití přiloženého nabíjecího pouzdra vyšplhá až na 24 hodin.

Klíčové vlastnosti:
- Plně bezdrátový provoz díky technologiím True Wireless a Bluetooth 5.0
- Vynikající zvuk díky velikosti měniče 9,2 mm
- Technologie AptX pro vysoce kvalitní audio přenos
- Sofistikované potlačení hluku (ANC)
- Pohodlné handsfree telefonování
- Výdrž až 24 hodin (s nabíjecím boxem)
- Možnost nabíjení na jakékoliv bezdrátové nabíjecí podložce
Hovory i potlačení hluku
Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 jsou vybavena i sadou mikrofonů (na každé sluchátko připadají 2 mikrofony), které se dají využít k handsfree telefonování i k sofistikovanému potlačení hluku – jeho zásluhou máte na poslech své oblíbené hudby naprostý klid.

Bezdrátový poslech i nabíjení
Sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 patří mezi moderní přístroje, k jejichž provozu nepotřebujete žádné zastaralé kabely. Kromě toho, že se bez nich obejdete při párování se smartphonem, se totiž pyšní i podporou bezdrátového nabíjení – doplňování energie je možné na jakékoliv bezdrátové dobíjecí podložce.

Nová energie bez čekání
Abyste nemuseli na poslech svojí oblíbené muziky nikdy dlouho čekat, pyšní se tato bezdrátová sluchátka i vyspělou technologií rychlého nabíjení. Její zásluhou vám pouhých 15 minut nabíjení zajistí další dvě hodiny poslechu.

Čistý přenos zvuku
Se sluchátky Bowers & Wilkins Pi5 S2 si naplno užijete poslech hudby rozličných žánrů i mluveného slova, od podcastů až po audioknihy. Zařízení totiž využívá technologii aptX, která je zárukou vysoce kvalitního bezdrátového audio přenosu. Čeká vás tak pohlcující zvukový zážitek, kterého se nebudete moci nabažit.

Obsah balení:
- Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins Pi5 S2 (FP43818)
- Nabíjecí kabel (USB-C > USB-C) o délce 80 cm
- Malé, střední a velké koncovky do uší
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | FP43818 |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do ucha (intraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | bezdrátové, USB-C |
| Ovládání hlasitosti | nemá ovládání hlasitosti |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ano |
| Stupeň krytí | IP54 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 5,00 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 24,00 hod. |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | uzavřený |
| Další vlastnosti | Hi-Res |
| Barva | šedá |
| Herní | Ne |
| Značky | Bowers & Wilkins |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Hmotnost výrobku | 0.1 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 12.2 cm |
| Výška balení | 7.5 cm |
| Hloubka balení | 10.4 cm |
| Hmotnost balení | 0.3 kg |





