- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka přes hlavu
- Sluchátka Beats Solo4 (MUW23EE/A) černá - Vráceno do 14 dnů, použito
Sluchátka Beats Solo4 (MUW23EE/A) černá - Vráceno do 14 dnů, použito
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Beats Solo4 (MUW23EE/A) černá - Vráceno do 14 dnů, použitoSkladem3 199 Kč/ ks2 644 Kč bez DPH





bezdrátová sluchátka • výdrž až 50 hod • Bluetooth třídy 1 • USB-C • 3,5mm jack • integrovaný mikrofon • technologie Fast Fuel pro rychlé nabíjení • skládací konstrukce • kompatibilita s Androidem i iOS • hmotnost 217 g

Beats Solo 4, černá
Bezdrátová sluchátka Beats Solo 4 přichází s důležitými vylepšeními, aby uspokojila i mimořádně náročné posluchače jak zvukem, tak funkcemi. Mají vylepšenou akustickou architekturu pro sytý a vyvážený zvuk typicky pro Beats, přináší ale i prostorové audio s dynamickým snímáním polohy hlavy nebo velký důraz na komfort, jak dokazují náušníky UltraPlush i hmotnost pouhých 217 gramů, takže o nich na hlavě po pár minutách ani nebudete vědět.
Navíc ohromí i výdrží 50 hodin, technologií rychlonabíjení Fast Fuel i možností poslechu hudby skrze kabel. Beats Solo 4 jsou přitom kompatibilní s iOS i Androidem a zprostředkují také prvotřídní hovory vzhledem k integraci několika digitálních mikrofonů s funkcí formování paprsku a pokročilým algoritmem na zaměřování hlasu.
Klíčové vlastnosti:
- Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy
- Maximální důraz na komfort – krásně lehká (217 g)
- Možnost kabelového poslechu přes USB-C i 3,5mm audiokabel
- Výdrž na nabití až 50 hodin + technologie rychlého nabíjení Fast Fuel
- Univerzální kompatibilita s iOS i Androidem
- Ikonický design
Mimořádný zvuk
Beats u modelu Solo 4 vylepšil budiče, aby sluchátka poskytla ještě vybalancovanější akustiku. Upgradu se navíc dočkala i frekvenční odezva a těšit se můžete i na dechberoucí výkony speciálně zkonstruovaných 40mm měničů, jež velmi účinně minimalizují nežádoucí elektronické artefakty, latenci i zkreslení, aby se k vašim uším dostalo audio v té nejčistější podobě.

Jako by vás obklopilo 64 reproduktorů najednou
Díky technologii prostorového zvuku s dynamickým snímáním polohy hlavy prostřednictvím gyroskopů a akcelerometrů je zvuk optimalizován podle každého vašeho pohybu pro naprosto špičkové hudební zážitky bez náznaku kompromisu.

Ergonomie na špičkové úrovni
Solo 4 byla vyrobena tak, aby poskytla nejlepší zvukové zážitky v kombinaci s prémiovým pohodlím. Souvisí s tím, že jsou i krásně lehká, když váží jen 217 gramů, abyste po chvíli zapomněli, že je máte nasazená na hlavě.

Náušníky UltraPlush
Z hlediska komfortu pak skvělou práci odvádí také měkoučké náušníky UltraPlush, opřít se u nich ale můžete i o nadstandardní odolnost.

Vše pro váš komfort
Beats ale nasadil také flexibilní hlavový most, nastavitelné posuvníky a ergonomicky zahnuté náušníky. To vše dohromady přitom znamená, že Solo 4 perfektně padnou na vaši hlavu a zprostředkují ten nejlepší zvuk v jakémkoli scénáři.

Výdrž až 50 hodin
S výdrží na nabití až 50 hodin se řadí Beats Solo 4 mezi jedny z nejdéle hrajících sluchátek.

Fast Fuel
Navíc podporují technologii rychlého nabíjení Fast Fuel, kdy stačí pouhých 10 minut nabíjení pro zisk energie dostatečné pro poslech hudby na dalších 5 hodin.

Poslech bezdrátově i přes kabel
K dispozici je ale i oceňovaná možnost poslechu hudby skrze kabel, neboť jsou sluchátka vybavena také 3,5mm jackem a USB-C, takže se můžete oddávat oblíbené hudbě či podcastům i v případě, že jsou vybitá.

Bezztrátové audio s vysokým rozlišením
Integrovaný, digitálně analogový převodník (DAC) je garancí toho, že se můžete těšit na bezztrátové audio s vysokým rozlišením. Ještě větších detailů se pak dočkáte při zapojení sluchátek skrze USB-C či 3,5mm audiokabel.

Univerzální kompatibilita
Velkou výhodou je také univerzální kompatibilita s iOS i Androidem. K dispozici jsou přitom oceňované vychytávky, jako je párování jedním klepnutím, nastavení automatického párování se všemi ostatními zařízeními, podpora aplikace Najít a Najdi moje zařízení či funkce Sdílení zvuku a podpora hlasové asistentky Siri.

Ikonický styl
Beats Solo 4 si můžete pořídit v nových barvách a materiálech, za špičkovým zpracováním a nadstandardní odolností pak stojí součástky, jako jsou panty z broušené oceli.

Skládací design
Díky skládacímu designu jsou Beats Solo 4 v kombinaci s dodávaným měkkým ochranným pouzdrem perfektní volbou i pro ty, kteří často cestují.

Hovory v nekompromisní kvalitě
Beats integroval přímo do sluchátek několik mikrofonů s funkcí formování paprsku a pokročilým algoritmem učení hlasu, takže velmi účinně potlačují nežádoucí okolní hluky, aby vám bylo perfektně rozumět každé slovo. Beats se dokonce chlubí tím, že algoritmus testoval více než 7 000 hodin v hlučném prostředí a může garantovat ty nejlepší výkony.

Obsah balení
- Sluchátka Beats Solo 4
- Pouzdro na nošení
- USB-C/USB-C kabel pro napájení a audio
- 3,5mm analogový audio kabel
- Stručná příručka
- Záruční list
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | MUW23EE/A |
| Provedení sluchátek | s obroučkou přes hlavu |
| Typ sluchátek | na ucho (supraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth, Jack 3.5 mm, USB-C |
| Typ nabíjení | USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ne |
| True wireless | Ne |
| Výdrž sluchátek | 50,00 hod. |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Barva | černá |
| Dolby Atmos | Ne |
| Herní | Ne |
| Značky | Beats |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 21.9 cm |
| Výška balení | 9.5 cm |
| Hloubka balení | 15.9 cm |
| Hmotnost balení | 0.5 kg |






