- Úvod
- TV, audio-video
- Sluchátka
- Sluchátka do uší
- Sluchátka Anker soundcore Liberty 5 (A3957G11) černá - Rozbaleno
Sluchátka Anker soundcore Liberty 5 (A3957G11) černá - Rozbaleno
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sluchátka Anker soundcore Liberty 5 (A3957G11) černá - RozbalenoSkladem1 499 Kč/ ks1 239 Kč bez DPH
TWS sluchátka • výdrž až 48 hod. s nabíjecím pouzdrem • HearID přizpůsobení zvuku podle sluchu • Hi-Res audio • ANC • 6 mikrofonů s potlačením šumu • intuitivní dotykové ovládání • stupeň krytí IP55 – vhodná i pro sport • bezdrátové nabíjení • frekvence 20 Hz až 20 kHz • citlivost 92 dB • Bluetooth 5.4 • 9,2mm měniče
Anker soundcore Liberty 5, černá
Bezdrátová sluchátka Anker soundcore Liberty 5 jsou nástupcem modelu Liberty 4. V porovnání se svým předchůdcem přinášejí dvojnásobně silnější redukci hluku s technologií ANC 3.0. Kromě toho ohromí zvukem na míru pro vaše uši díky funkci HearID 4.0, a pohlcujícím efektem technologie Dolby Audio. 9,2mm měniče pokrývají široké spektrum tónů včetně vylepšených basů. Nechybí podpora Hi-Res, LDAC, dlouhá výdrž baterky s rychlým nabíjením a mikrofony s redukcí šumu pro dokonalou slyšitelnost. Jsou tak ideální pro poslech hudby, podcastů, sledování filmů i vyřizování pracovních hovorů.
Klíčové vlastnosti:
- Každý tón je plný a jiskřivý jako ve studiu nebo v kině
- Pokročilé ANC v živém čase odstraňuje hluk z okolí
- Ambientní režim pro bezpečnější poslech při sportu
- Praktické dotykové ovládání přímo na sluchátkách
- Možnost nastavení pomocí aplikace a funkce HearID
- Jednoduché párování a střídání zdrojů díky funkci BT
- Mikrofony s umělou inteligencí redukují šum na pozadí
- Až 48 hodin zábavy bez nabíjení v zásuvce
Z hluku do ticha – okamžitě
Technologie Adaptive Noice Cancelling 3.0 pomocí senzorů sleduje hluk v okolí a každých 0,3 sekundy přizpůsobuje potlačení šumu, aby vás nic nerušilo. Redukce hlasů je dokonce až dvojnásobně účinnější. Díky tomu si vychutnáte klidný poslech, i když kolem procházejí mluvící lidé nebo přímo před vámi skřípou brzy tramvaje.

Zůstanete ve střehu
Chcete mít pod kontrolou, co se děje ve vašem okolí, nebo si povídat s ostatními, aniž byste museli sluchátka vyndávat z uší? Pak je pro vás jako dělaný transparentní režim, s nímž uslyšíte svět, jako byste je vůbec neměli nasazená. Ideální na sport venku i práci v kanceláři.

Malá, ale všestranná
SoundCore Liberty 5 mají kompaktní stopku, která ale poskytuje dost prostoru na intuitivní dotykové ovládání. Jejím prostřednictvím můžete měnit hlasitost, přepínat skladby nebo přijímat hovory. Funkcí je k dispozici spousta a všechny si je přizpůsobíte pomocí aplikace Soundcore.

Selfíčka za pár sekund
Dejte sbohem debatám o tom, kdo bude držet telefon v ruce a místo toho pořizujte skupinová i samostatní selfíčka pomocí ovladače na sluchátkách. Prostě nastavte telefon, stiskněte panel, a je to!

Padnou jako ulitá
Součástí balení je šest párů nástavců, mezi nimiž zaručeně najdete velikost, která vám bude vyhovovat. Kromě pohodlného nošení zajistí náušníky také lepší izolaci.

Zážitek na míru
Technologie HearID 4.0 zhodnotí vlastnosti vašich uší a zvukové preference. Na základě posbíraných dat pak vytvoří individuální profil, s nímž si vychutnáte každý tón na maximum.

Snadné přecházení mezi zařízeními
Musíte v práci neustále žonglovat mezi telefonem a notebookem? Díky Bluetooth 5.4 sluchátka spárujete se 2 zařízeními současně. Pak mezi nimi můžete jednoduše přecházet, a to i se zapnutým LDAC.

Křišťálově čisté hovory
Mějte jistotu, že budete vždycky srozumitelně slyšet. Se 6 mikrofony a AI funkcí pro potlačení hluku i šumění větru máte jistotu, každé vaše slovo bude jasné a zřetelné.

Nadstandardní výdrž
Užijte si bezstarostný celodenní poslech bez nutnosti dobíjení. Soundcore Liberty 5 zvládnou na jedno nabití až 12 hodin přehrávání (8 se zapnutým ANC), díky pouzdru pak můžete poslouchat až 48, respektive 32 hodin, aniž byste museli řešit nabíjení ze zásuvky. V případě potřeby stačí sluchátka vložit do pouzdra na pouhých 10 minut, a budou mít zase dost šťávy na 4–5 hodin přehrávání. S voděodolností IP55 si je navíc můžete vzít i na sport.

Obsah balení:
- Soundcore Liberty 5
- Nabíjecí pouzdro
- 6 párů náušníků (XXS/XS/S/M/L/XL)
- Kabel USB-C
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | A3957G11 |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | na ucho (supraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | bezdrátové, USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ano |
| Stupeň krytí | IP55 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| Ambientní zvuk | Ano |
| Kmitočtový rozsah od | 20,00 Hz |
| Kmitočtový rozsah do | 20000,00 Hz |
| Citlivost | 92,00 dB |
| Impedance | 16,00 ohm |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 12,00 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 48,00 hod. |
| Odnímatelný kabel | Ne |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | uzavřený |
| Barva | černá |
| Dolby Atmos | Ne |
| Herní | Ano |
| Značky | Anker soundcore |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 11.8 cm |
| Výška balení | 6.0 cm |
| Hloubka balení | 10.8 cm |
| Hmotnost balení | 0.2 kg |






