- Úvod
- Malé spotřebiče
- Topení, ventilátory, klima
- Ventilátory
- Sencor SFN 9014SL - Vráceno do 14 dnů
Sencor SFN 9014SL - Vráceno do 14 dnů
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Sencor SFN 9014SL - Vráceno do 14 dnůSkladem1 799 Kč/ ks1 487 Kč bez DPH
Mechanické poškození předních koleček, levé kolečko při pohybu vypadává
Popis a parametry
ochlazovač vzduchu, zvlhčovač, ventilátor • příkon 110 W • pro místnosti do 50 m2 • průtok vzduchu 432 m3/h • 3 rychlosti ventilátoru (od 6 do 10 m/s) • 3 režimy proudění vzduchu • dálkové ovládání • 5,5l zásobník na vodu • časovač • vodní filtr honeycomb • prachový filtr • 2 chladicí vložky • 4 kolečka • hlučnost 50 až 57 dB • hmotnost 7,3 kg
Sencor SFN 9014SL, stříbrná/černá
Přístroj nabízí 3 funkce v jednom, a to ochlazování vzduchu, zvlhčování nebo pracuje běžný ventilátor. Využijete jej do místností do 50 m2, kde zvládne snížit teplotu až o 6 stupňů. Velký průtok vzduchu dosahuje 432 m3/h a rychlost větru od 6 do 10 m/s. Vše si sami jednoduše nastavíte podle potřeby ve 3 režimech a 3 rychlostech proudění vzduchu. K dispozici budete mít dálkový ovladač a časovač až na 9 hodin provozu. Bonusem je jeho zajímavý a výrazný design.
Ochlazovač je vybaven vodní nádobou s objemem 5,5 l s ukazatelem hladiny, 2 chladicími vložkami pro maximální ochlazení vzduchu, vyjímatelným vodním honeycomb filtrem a prachovým filtrem. Pro pohodlnou manipulaci váží pouhých 7,3 kg, disponuje 4 kolečky a praktickými madly. Najdete zde i kapsičku na uložení dálkového ovládání a výsuvné držáky k navinutí síťového kabelu. Hlučnost dosahuje 50 až 57 dB podle rychlosti proudění.
Klíčové vlastnosti:
- Ochlazuje, zvlhčuje a funguje jako ventilátor
- Dálkové ovládání vám zpříjemní ovládání
- Časovač zajistí automatické vypnutí po nastavené době
- 3 režimy a 3 rychlosti pro nastavení podle potřeb
- 2 chladicí vložky pro maximální ochlazení vzduchu
Režimy provozu a stupně rychlosti
Vybrat si můžete ze 3 režimů provozu. V režimu Normal bude přístroj příjemně foukat s rychlostí, jakou si vyberete. V režimu Natural ochlazovač napodobuje přirozený vánek a střídá rychlosti proudění. Pro použití ochlazovače během spánku nabízí režim Sleep. Postupně snižuje rychlost až do úplného vypnutí, abyste nebyli během spánku rušeni. Rychlost proudění vzduchu si můžete nastavit ve 3 stupních od mírného vánku po maximální výkon. Funkce Swing, při které se otáčí přední mřížka, rozhání vzduch rovnoměrněji po celé místnosti.
Nedá horku a suchému vzduchu šanci
Nemusíte se bát v horkých letních dnech úmorného vedra ani suchého vzduchu ve vaší domácnosti. Ochlazovač díky speciálnímu filtru honeycomb nasává vodu z nádrže s objemem 5,5 l. Vzduch přes něj proudí, ochlazuje se, zvlhčuje i čistí. Čím studenější vodu do nádrže napustíte, tím bude ochlazení efektivnější. Pro maximální účinek lze použít 2 chladicí náplně, které předchladíte a vložíte do nádrže. Náplně jsou součástí výrobku.
Pohodlné ovládání
Dálkové ovládání, které je součástí, vám zpříjemní ovládání ochlazovače přímo z pohovky. Nastavení přehledně zobrazuje elegantní dotykový displej s bílým podvícením. Podsvícení lze také zcela vypnout, aby vás nerušilo při spánku.
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Funkce | chlazení |
| Příkon | 110,00 W |
| Displej | ano |
| Časovač | Ano |
| Ionizace | Ne |
| Objem nádrže (na vodu) | 5,50 l |
| Spánkový režim | Ne |
| Ventilátor | 3 rychlosti |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Značky | Sencor |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 40.8 cm |
| Výška výrobku | 88.9 cm |
| Hloubka výrobku | 28.2 cm |
| Hmotnost výrobku | 7.9 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 33.9 cm |
| Výška balení | 94.2 cm |
| Hloubka balení | 44.8 cm |
| Hmotnost balení | 9.9 kg |















