- Úvod
- TV, audio-video
- Televize
- 56" - 80"
- Samsung QE77S90F - ROZBALENO
Samsung QE77S90F - ROZBALENO
- Akce
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Samsung QE77S90F - ROZBALENOSkladem34 999 Kč/ ks28 925 Kč bez DPH
Popis a parametry
77" (196 cm) úhlopříčka • 4K UHD OLED Smart televize • 4K (3840 × 2160 px) rozlišení • DVB-C/S2/T2 (HEVC/H.265) • technologie OLED • Smart TV • OLED HDR+ • Bluetooth • Wi-Fi • Netflix • YouTube • procesor NQ4 AI Gen3 • chytrý ovladač • Dolby Atmos • operační systém Tizen • 4× HDMI 2.1 • 2× USB 2.0 • VESA 400 × 300 mm
Samsung QE77S90F
Televizor Samsung QE77S90F nabízí špičkový obraz i zvuk díky technologiím, jako je umělá inteligence, supervýkonný procesor NQ4 AI Gen3 či OLED HDR+ a vylepšený 4K Upscaling Pro. Slovy lze krásy obrazu těžko popsat, ale dostanete živé barvy, hluboký kontrast a ostrost, která vás vtáhne přímo do děje – ať už sledujete filmy, sport nebo hrajete hry. Televize se zároveň stane mozkem vaší domácnosti díky asistentu Bixby a podpoře ekosystému SmartThings.
Klíčové vlastnosti:
- Vylepšený Bixby a SmartThings, takže se TV stane mozkem vaší chytré domácnosti
- Procesor NQ4 AI Gen3 a 4K Upscaling Pro pro ostrý a realistický obraz
- Technologie OLED přinášejí živé barvy a hluboký kontrast
- Hladký obraz bez sekání zásluhou technologie Motion Xcelerator a AMD FreeSync Premium Pro
- Oblíbený operační systém Tizen OS
AI režim
Režim umělé inteligence inteligentně přizpůsobí obraz a zvuk typu obsahu. Ať už sledujete film, sport nebo hrajete hry, automaticky dostanete vždy to nejlepší.
Zvuk přizpůsobený okolí
Díky pokročilým algoritmům TV rozezná, co se právě děje i přehrává v okolí, a upraví zvuk podle akustiky místnosti. Výsledkem je vyvážený audio zážitek bez ohledu na okolní podmínky.
Společnost pro mazlíčky, když nejste doma
Televize díky integrovanému mikrofonu detekuje psí štěkání nebo jiné zvuky a dokáže na jejich základě spustit oblíbený obsah pro zvířecí parťáky, aby se necítili sami, když nejste doma.
Chytřejší Bixby
Vylepšená verze asistenta Bixby promění vaši televizi v mozek chytré domácnosti. Lépe rozumí přirozenému jazyku, chápe kontext a zvládá více úkolů najednou.
Procesor NQ4 AI Gen3
Procesor NQ4 AI Gen3 operující se 128 neurálními sítěmi zlepšuje kvalitu obrazu i zvuku. Každá scéna díky tomu vypadá ostře a realisticky.
4K AI Upscaling Pro
Technologie 4K AI Upscaling Pro převádí i starší obsah do ultra jemné kvality 4K. Výsledkem je ostrost a hloubka detailů, která vás překvapí i u snímků, které už důvěrně znáte.
OLED HDR+
Díky technologii OLED HDR+ se můžete těšit vždy na živé barvy, bohaté kontrasty a vyšší dynamiku obrazu.
Technologie OLED
Jednou z ústředních technologií tohoto televizoru je Quan OLED. Přináší totiž obraz vyladěný k dokonalosti, takže černá je skutečně černá a bílá zase úžasně září.
Odstíny ověřené PANTONE
Díky certifikaci PANTONE zobrazuje TV přes 2 140 barev včetně 110 odstínů pokožky. Autentičtější obraz jste ještě neviděli.
Color Booster Pro
TV využívá pokročilé algoritmy umělé inteligence, jež dokážou rozpoznat dění v každé scéně a v reálném čase podle toho optimalizovat barvy pro ty nejlepší zážitky.
Perfektní i pro hraní a sportovní přenosy
Výkonný procesor navíc prostřednictvím umělé inteligence vyhlazuje a zostřuje pohybující se objekty i text, což oceníte zejména při hraní a sledování sportovních přenosů.
Herní režim se 144 Hz
S technologií Motion Xcelerator se dočkáte extrémně plynulých herních zážitků v rozlišení až 4K a při frekvenci 144 Hz.
Technologie AMD FreeSync Premium Pro
AMD FreeSync Premium Pro přináší plynulý obraz bez trhání nebo zpoždění. HDR díky tomu zůstává maximálně realistické i při náročných scénách.
Prostorový zvuk s Dolby Atmos
Vestavěné reproduktory v kombinaci s technologií Dolby Atmos vytvoří pohlcující zvukový prostor, jenž je ideální pro filmy, hudbu i hry.
Tizen OS
Operační systém Tizen přináší svižný chod, aktuální aplikace a vysokou úroveň zabezpečení. Chybět samozřejmě nesmí ani oblíbené platformy Netflix, Oneplay a Disney+.
Samsung Knox
Skvělou zprávou je i přítomnost bezpečnostní platformy Knox, jež chrání osobní data, IoT zařízení i aplikace.
SmartThings
Díky integrovanému hubu SmartThings lze snadno televizor propojit s dalšími chytrými zařízeními v domácnosti – včetně těch kompatibilních se standardy Matter a HCA.
Ekologický ovladač
Ovladač SolarCell je jedinečný tím, že se dobíjí světlem – slunečním i umělým. Díky tomu nemusíte měnit baterie, ušetříte peníze a také životní prostředí.
Parametry
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technologie displeje | OLED |
| Úhlopříčka obrazovky | 196 cm (77") |
| Rozlišení displeje | 4K Ultra HD |
| Typ podsvícení | OLED pixely (samosvítící organické diody) |
| Technologie zobrazení | OLED |
| Frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Typ panelu | OLED |
| Dotykový displej | Ne |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | HDR, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HLG |
| Technologie TV | |
|---|---|
| Operační systém | Tizen |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ne |
| Ambilight | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Multiview | Ano |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) |
| Twin Tuner | Ne |
| Smart TV | ano |
| Bezdrátové připojení | AirPlay, Bluetooth, Easy Mirroring, Wi-Fi, zrcadlení obrazu |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | integrovaná |
| DLNA | Ano |
| Webové aplikace | Antik TV, Apple TV, Apps Store, Disney Plus, HBO Max, iVysílání, Kuki, Lepší.TV, Magenta TV, Netflix, O2 TV (SK), Oneplay (CZ), Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Skylink Live TV, SkyShowtime, SledovaniTV, Spotify, Telly, TikTok, Twitch, UEFA TV, VLC, VOYO (SK), YouTube |
| Herní parametry | |
|---|---|
| Herní TV | pro PlayStation 5, pro Xbox Series |
| Herní režim | Ano |
| Herní menu (Game bar) | Ano |
| Příjem signálu HDMI | 144,00 Hz |
| ALLM | Ano |
| VRR | Ano |
| Nvidia | Ne |
| AMD | FreeSync Premium Pro |
| Funkce | |
|---|---|
| TimeShift | Ne |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Ano |
| PVR (záznam na USB / HDD) | ne |
| Přehrávání multimédií z USB / HDD | Ano |
| Ovládání hlasem | ne |
| Chytrý ovladač | ano (v balení) |
| Umělá inteligence | Ano |
| Hotelový mód | Ano |
| Rodičovský mód | Ano |
| Teletext | Ano |
| Specifické funkce | NQ4 AI Gen3; 4K AI Upscaling Pro; OLED HDR + obrazovka; Dolby Atmos®; Obrazovka 144Hz |
| SMART Integrace do systému | |
|---|---|
| Amazon Alexa | Ne |
| Apple HomeKit | Ne |
| Google Home | Ne |
| Vlastní systém | Ano |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvuk | Dolby Audio, stereo, Surround |
| Hudební výkon | 40,00 W |
| Prémiové ozvučení | Ne |
| Nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV | Ano (pouze Bluetooth) |
| Vstupy | |
|---|---|
| Komponentní | Ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.1 | 4 |
| HDMI ARC | Ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | Ano |
| LAN (Ethernet) | Ano |
| PC vstup (VGA) | Ne |
| Výstupy | |
|---|---|
| Sluchátkový výstup | Ano (pouze Bluetooth) |
| Optický výstup | Ano |
| Provozní informace | |
|---|---|
| Energetická třída 2021 | F |
| Spotřeba v běžném režimu | 125,00 kWh/1000 h |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,50 W |
| Úsporný spotřebič | Ne |
| Napájení 12 / 24 V | Ne |
| Doporučená minimální sledovací vzdálenost | 2,9 m |
| Obecné informace | |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | SK |
| Design a rozměry | |
|---|---|
| Barva TV (rámečku) | černá |
| Barva zadní strany TV | černá |
| Barva stojanu TV | titan |
| Stojan | středový statický |
| Šířka stojanu / rozteč nožiček | 36,6 cm |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 400 × 300 mm |
| Výška bez stojanu | 98,76 cm |
| Šířka bez stojanu | 171,85 cm |
| Hloubka bez stojanu | 4,49 cm |
| Hmotnost bez stojanu | 32,40 kg |
| Výška včetně stojanu | 105,86 cm |
| Šířka včetně stojanu | 171,85 cm |
| Hloubka včetně stojanu | 35,90 cm |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozšířená záruka | ne |
| Značky | Samsung |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 171.8 cm |
| Výška výrobku | 105.9 cm |
| Hloubka výrobku | 35.9 cm |
| Hmotnost výrobku | 34.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 188.5 cm |
| Výška balení | 115.4 cm |
| Hloubka balení | 18.0 cm |
| Hmotnost balení | 44.4 kg |

























