- Úvod
- TV, audio-video
- Samsung Galaxy Buds2, grafitová - vráceno do 14 dnů
Samsung Galaxy Buds2, grafitová - vráceno do 14 dnů
- Novinka

- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Samsung Galaxy Buds2, grafitová - vráceno do 14 dnůNení skladem1 499 Kč/ ks1 239 Kč bez DPH
Popis a parametry
bezdrátová sluchátka • výdrž až 29 hod. • odolnost IPX2 • Bluetooth 5.2 • integrovaný mikrofon • technologie ANC pro potlačení okolních ruchů • rychlonabíjení
Samsung Galaxy Buds2, grafitová
Se skutečně bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds2 od Samsungu se dočkáte nejen prémiového zvuku, ale také výdrže na nabití až 29 hodin nebo skvělé technologie ANC pro potlačení okolních ruchů.
Nadchnou ale i vysokou kvalitou handsfree hovorů prostřednictvím tří mikrofonů, stejně jako zvýšenou odolností IPX2, která vám umožní s nimi například pohodlně trénovat. Podporují hlasového asistenta Bixby a také zaujmou rychlým nabitím, kdy už po 5 minutách na nabíječce mají energii na další hodinu hraní.
Klíčové vlastnosti:
- Vylepšená technologie ANC pro potlačení okolních ruchů
- Výdrž na nabití až 29 hodin
- Vysoká kvalita zvuku
- Nádherně čisté hovory s třemi mikrofony
- Zvýšená odolnost dle IPX2
Poznej Galaxy AI
Cestování bez jazykových překážek je nyní možné díky podpoře Galaxy AI. Aplikace Tlumočník, která spolupracuje se sluchátky Galaxy Buds2, umožňuje okamžitý překlad přímo do vašich uší a přes reproduktor mobilního telefonu může přeložit i vaše vlastní slova. Navíc služba Live Translate usnadňuje telefonní konverzace tím, že využívá algoritmus pro rozpoznávání hlasu a přepisuje vaše hovory, což vám umožňuje vidět všechno pohodlně na obrazovce vašeho telefonu. Díky tomu můžete bezstarostně prozkoumávat svět!
Technologie ANC
Při poslechu hudby, hraní her i sledování videí už vás nebude rušit okolí. Samsung totiž nasadil optimalizovanou technologii pro aktivní potlačeních okolních ruchů skrývající se pod zkratkou ANC.
Výdrž až 29 hodin
Samotná sluchátka vydrží na nabití hrát až 7,5 hodiny s vypnutým ANC (se zapnutým až 5 hodin). V případě využití energie z dodávaného dobíjecího pouzdra však výdrž roste až na 29 hodin s deaktivovaným ANC, respektive 20 hodin s jeho využitím. Navíc podporují technologii rychlého nabíjení, kdy už po 5 minutách na nabíječce mají energii na další hodinu hraní.
Zvýšená odolnost
Vzhledem k odolnosti IPX2 se nemusíte bát používat sluchátka například při sportovních aktivitách.
Dokonale čisté hovory
Pro křišťálovou čistotu hovorů disponují sluchátka hned třemi mikrofony a také jednotkou snímání hlasu. Dokonale rozumět vám tak bude i v rušném prostředí.
Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | SM-R177NZKAEUE |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do ucha (intraaural) |
| Typ přenosu | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Typ nabíjení | bezdrátové, USB-C |
| Ovládání hlasitosti | na sluchátkách |
| Mikrofon | Ano |
| Přijmutí hovoru | Ano |
| Vhodná pro sport | Ano |
| Stupeň krytí | IPX2 |
| ANC (Potlačení okolního ruchu) | Ano |
| True wireless | Ano |
| Výdrž sluchátek | 7,50 hod. |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem | 29,00 hod. |
| Dětská sluchátka | Ne |
| Akustický systém | polouzavřený |
| Barva | černá |
| Značky | Samsung |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 5.0 cm |
| Výška výrobku | 5.0 cm |
| Hloubka výrobku | 3.0 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.1 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 10.5 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Hloubka balení | 8.8 cm |
| Hmotnost balení | 0.2 kg |














