- Úvod
- TV, audio-video
- Audio-Video
- Gramofony
- Roadstar HIF-1993 BT - vráceno, použito
Roadstar HIF-1993 BT - vráceno, použito

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Roadstar HIF-1993 BT - vráceno, použitoSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH

Roadstar HIF-1993 BT
Stejně jako se do módy vrací oblečení, tak i do světa hudby se vrací vinylové desky a gramofony. S gramofonem Roadstar HIF-1993 BT se vrátíte do zlaté éry 20. století, kdy domovy ožívaly za zvuků chytlavých melodií, jež byly pouštěny na krásných gramofonech, ale přitom se vám dostane i moderních technologií, bez nichž si už dnes nedokážete představit život.
Retro design a high-tech funkce
Svým vzhledem vás Roadstar HIF-1993 BT zaujme už od prvního pohledu. Nadchne totiž provedením v klasickém dřevěném designu, přičemž v sobě kombinuje gramofon s CD přehrávačem, analogovým AM/FM tunerem, kazetovým přehrávačem a USB vstupem pro přehrávání MP3 z flashdisků. K propojení s mobily/tablety/PC atp. je navíc vybaven i bezdrátovým Bluetooth, takže do něj můžete rovnou streamovat hudbu. Stejně tak pohodlně lze váš mobil nebo tablet spojit s přehrávačem přes AUX IN konektor.
Stejně jako historické kousky umí přehrávat desky rychlostí 33, 45 nebo 78 otáček za minutu. Je tedy možné přehrávat, jak staré LP desky, tak i moderní desky, přičemž o skvělý poslech se stará dvojice zabudovaných reproduktorů, každý o výkonu 5 W.
Retro hifi systém v dřevěném provedení
- BLUETOOTH
- CD/MP3 přehrávač
- gramofon
- dálkové ovládání
- 2 vestavěné reproduktory
- LED displej
- funkce kopírování z gramofonu
- kazety na formát MP3 na USB
- CD přehrávač: přední vstup, přehrává CD-R/RW, MP3, třídění ve formátu MP3 dle skladby nebo alba, programování.
- Tuner (radio) analogové ladění (stupnice), vstup na anténu koaxial 75 ohm. AM/FM, Stereo
- Kazetový přehrávač s autostopem
- Audio: 40 W PMPO 2x 5 W RMS
- Gramofon: 35/45/78 otáček, autostop
- Napájení 230V 50 Hz
Dokumentace k tomuto produktu
| Záruka | 24 měsíců |
| Další parametry | |
| Analogový | |
| Vlnový rozsah | FM, AM |
| Ano | |
| Přehr. média | USB, audiokazeta, Gramodeska, CD |
| Přehrávané formáty | MP3 |
| Ano | |
| 33, 45, 78 | |
| Kazetová mechanika | Ano |
| Ano | |
| na USB | |
| Ripování z | tuner, kazeta, gramofonová deska, CD |
| 40 W | |
| Napájení | Síťové |
| Rozměry výrobku | |
| Šířka výrobku | 51.0 cm |
| Výška výrobku | 21.0 cm |
| Hloubka výrobku | 34.0 cm |
| Hmotnost výrobku | 7.4 kg |






