- Úvod
- Malé spotřebiče
- Vysávání a úklid
- Parní čistění
- Parní čističe
- Parní čistič Kärcher SC 3 UPRIGHT - Vráceno, použito
Parní čistič Kärcher SC 3 UPRIGHT - Vráceno, použito
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Parní čistič Kärcher SC 3 UPRIGHT - Vráceno, použitoSkladem2 399 Kč/ ks1 983 Kč bez DPH





Parní čistič • Typ: parní čistič • Příkon: 1 600 W • Doba zahřátí do: 0,5 min. • Kabel: 5 m
Stojanový parní čistič Kärcher SC 3
- Třístupňové ovládání páry na rukojeti
- Plošný výkon na jedno zatížení cca 60 m_
- Doba zahřívání 30 sekund
- Objem nádrže 0,5 l
- Podlahová hubice EasyFix s flexibilním kloubem a upevněním na háček a smyčku pro hadr na čištění podlah
- Inteligentní nastavení tvrdosti vody
- Bezpečnostní ventil
Ovládání páry na rukojeti
Stojanový parní čistič Kärcher SC 3 je určen k čištění různých povrchů v domácnosti. Je vybaven přednastavenou regulací páry ve 3 stupních, která umožňuje nastavit intenzitu čištění podle vašich potřeb. Díky volbě symbolů podlah si můžete snadno nastavit ideální tlak páry pro konkrétní typ podlahy.

Sada na čištění podlah EasyFix
S pomocí účinné lamelové technologie dosáhnete optimálních výsledků čištění na všech typech tvrdých podlah. Kromě toho oceníte bezdotykovou výměnu utěrky bez nečistot a rychle si oblíbíte snadné a pohodlné upevnění utěrky k podlaze pomocí suchého zipu. Pružný kloub hubice navíc nabízí pohodlí při úklidu.

Optimální ochrana spotřebiče
Díky inteligentnímu nastavení tvrdosti vody umožňuje přístroj uživateli nastavit tvrdost vody od měkké až po velmi tvrdou. Tato funkce zajišťuje optimální ochranu spotřebiče před vodním kamenem, což přispívá k jeho dlouhé životnosti.

Vždy připraven k použití
Stojanový parní čistič Kärcher SC 3 je výjimečný výrobek s krátkou dobou zahřívání pouhých 30 sekund. Tento přístroj je prakticky vždy připraven k použití. Spotřebič nabízí vynikající snadnost použití a perfektní provozní výkon. S parním čističem Kärcher SC 3 Upright dosáhnete rychlého a účinného čištění bez použití chemických přípravků.

Parametry
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ | parní čistič |
| Integrovaná ruční jednotka | Ne |
| Příkon | 1600,00 W |
| Doba nahřátí | 0,50 min. |
| Délka kabelu | 5,00 m |
| Značky | Kärcher |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Hmotnost výrobku | 3.5 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 20.0 cm |
| Výška balení | 20.0 cm |
| Hloubka balení | 77.0 cm |
| Hmotnost balení | 4.2 kg |






