Notebook Apple MacBook Air 15" M4 - temně inkoustový CZ - Kosmetická vada, nový výrobek
- Novinka
- Akce
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
Kompletní specifikace
Výrobní kosmetická vada, nový výrobek, Záruka 12 měsíců
Kapacita baterie 100%
Potěšení při každém pohledu na displej notebooku Apple přináší moderní obrazová technologie IPS. Více o této technologii se dozvíte po rozbalení následujícího menu.
Otevři pro více informací o technologii IPS
| Technologie obrazu | Pozorovací úhly |
| IPS | 178° |

Rychlý jako blesk díky SSD disku
Nejen díky silné hardwarové výbavě, ale také zásluhou moderního SSD disku s kapacitou 256 GB nabízí notebook Apple MacBook Air 15" bleskurychlou odezvu systému i všech spouštěných aplikací. Přenosová rychlost SSD disku je až 10x vyšší než u klasických pevných disků. Například operační systém budete mít načtený za několik málo sekund. Pokud vás nebaví čekat věčnost na otevření kancelářských aplikací, s SSD disky je spustíte během mrknutí oka. A to je pouze zlomek výhod, které SSD přináší. Zajímavé informace o SSD discích vám poskytne
tento samostatný článek.
| Typ pevného disku | Kapacita |
| SSD | 256 GB |
Výhodou je také extrémně dlouhá výdrž baterie, díky níž s vámi notebook Apple s procesorem Apple M4 udrží krok po celý den. Na jedno nabití totiž vydrží v plném provozu až 18 hodin, abyste se mohli bez přerušení bavit i pracovat, jak dlouho budete chtít.
| Maximální výdrž baterie |
| 18 hodin |

Operační systém OS X
Co by to bylo za Apple zařízení bez vychytaného operačního systému OS X. Okouzlí vás příjemným uživatelským prostředím, báječnými funkcemi a úzkou vazbou na ostatní „jablečné“ systémy. Pokud hledáte absolutní spolehlivost a intuitivní ovládání, je pro vás notebook Apple MacBook Air 15" se systémem OS X jasnou volbou.
| Verze operačního systému |
| macOS |

Vysoký stupeň zabezpečení
Vysokou úroveň zabezpečení notebooku zajišťuje zabudovaná čtečka otisku prstů. Přihlašujte se do systému rychleji a pohodlněji bez zdlouhavého zadávání vstupního hesla. Navíc budete mít vždy jistotu, že se nikdo kromě vás nedostane k vašim citlivým údajům a důležitým datům.
| Nadstandardní zabezpečení |
| Čtečka otisku prstů |

Nedostatek světla notebook Apple nezastaví
Zhoršené světelné podmínky a žádný zdroj světla nablízku už pro vás nepředstavují sebemenší problém. S podsvícenou klávesnicí, jíž je Apple MacBook Air 15" vybaven, je život mnohem jednodušší. Můžete tak pracovat i v noci bez toho, abyste své okolí rušili rozsvíceným světlem.
| Praktická vychytávka |
| Podsvícená klávesnice |

Černá klasika
Jestli není extravagance zrovna váš styl, vsaďte na černou klasiku notebooku Apple MacBook Air 15" , která nikdy nevyjde z módy a vždy si zachová svou tvář.
Konektivita notebooku Apple MacBook Air 15"
Pro připojení dalších zařízení je k dispozici bohatá nabídka konektorů. Ve výbavě notebooku Apple MacBook Air 15" najdete vše, co si žádá moderní doba.
Připojení po kabelu:
Bluetooth - přenášet soubory nebylo nikdy jednodušší. Pomocí technologie Bluetooth můžete svá data přenést mezi notebookem Apple MacBook Air 15" a různými zařízeními snadno - rychle a bezdrátově.
Wi-Fi 802.11ax - pomocí nového standardu Wi-Fi 6 (1,25x rychlejší než předchozí 802.11ac a s dvojnásobnou šířkou pásma) se snadno připojíte k internetu kdekoliv a kdykoliv. Umožňuje připojení v obou pásmech (2.4 a 5 Ghz) současně. Ideální pro propojení celé inteligentní domácnosti a IoT.
Technické parametry
| Úhlopříčka a typ displeje | 15.3" / IPS |
| Rozlišení displeje | 2880 x 1864 |
| Typ displeje | Nedotykový / Lesklý |
| Operační systém | macOS |
| Procesor | Apple M4 |
| Operační paměť | 16 GB LPDDR5 |
| Vnitřní úložiště | 256 GB / SSD |
| Připojení | BlueTooth, Wi-FI 6 802.11ax |
| Rozměry notebooku (Š×V×H) | 340.4 x 11.5 x 237.6 mm |
| Hmotnost notebooku | 1.51 Kg |
| Displej |
| Úhlopříčka displeje (") | 15.3 |
| Rozlišení displeje (pixel) | 2880 x 1864 |
| Typ displeje | Lesklý |
| Dotykový | Nedotykový |
| Typ panelu | IPS |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Procesor |
| Typ procesoru | Apple |
| Model procesoru | Apple M4 |
| Počet jader | 10 |
| Frekvence - základní (GHz) | 2.89 |
| Frekvence - turbo (GHz) | 4.46 |
| Paměť RAM |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| Velikost operační paměťi (GB) | 16 |
| Počet slotů | Žádný |
| Grafická karta |
| Druh grafické karty | Integrovaná |
| Typ grafické karty | Apple - 10-jádrová iGPU |
| Operační systém |
| Operační systém | macOS |
| Pevný disk |
| Kapacita úložiště (GB) | 256 GB |
| Typ úložiště | SSD |
| Počet SSD | 1 |
| Rozhraní |
| Konektory | Thunderbolt 4 , Výstup na sluchátka |
| Počet USB 2.0 | 0 |
| Počet Thunderbolt 3 | 0 |
| Grafické výstupy | USB Type-C |
| Bezdrátové | BlueTooth , Wi-FI 6 802.11ax |
| Drátové LAN | Ne |
| Počet USB 3.1 / 3.1 Gen 2 / 3.2 Gen 2 | 0 |
| Počet USB 4.0 / Thunderbolt 4 | 2 |
| Vlastnosti |
| Barva | Černá |
| Konvertibilita 2v1 | Ne |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Vybavení | Čtečka otisku prstů , Podsvícená klávesnice , Power Delivery , Touchpad , Webkamera |
| Jazyk klávesnice | Česká (CZ) |
| Materiál šasi | Kov |
| Maximální výdrž baterie (h) |
| Maximální výdrž baterie (h) | 18 |
| Kapacita baterie (Wh) |
| Kapacita baterie (Wh) | 66,5 |
| Rozměry |
| Šířka (mm) | 340.4 |
| Hloubka (mm) | 237.6 |
| Výška (mm) | 11.5 |
| Hmotnost zařízení |
| Hmotnost (kg) | 1.51 |
| Stav zboží |
| Stav zboží | Jen nové |
Zboží zařazeno v kategoriích