- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- VIVO
- Mobilní telefon vivo V40 SE 8 GB / 256 GB (5667713) černý, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon vivo V40 SE 8 GB / 256 GB (5667713) černý, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon vivo V40 SE 8 GB / 256 GB (5667713) černý, vystaveno na prodejněSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,67" úhlopříčka • AMOLED displej • 2400 × 1080 px • obnovovací frekvence 120 Hz • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • trojitý zadní fotoaparát 50 (f/1.8) + 8 (f/2.2) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 8 (f/2.0) • dual SIM • NFC • Bluetooth • 4G • GPS • Wi-Fi • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 14 • odolnost IP54 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 80 W
VIVO V40 SE 4G/8GB/256GB/Crystal Black
Chytrý telefon Vivo V40 SE 4G zaujme nádherným AMOLED displejem Ultra Vision se 120 Hz pro zobrazení na úrovni vlajkových lodí, ovšem zajímavý je i skvělým fotoaparátem s 50 Mpx či rychlými reakcemi.
Smartphone ale přidává ještě další trumfy, jako je superrychlé nabíjení výkonem 80 W nebo odolnost dle IP54. Stejně tak můžete bezkontaktně platit s NFC nebo například využít služeb hned dvou operátorů současně díky technologii dual SIM.
Klíčové vlastnosti:
- Hlavní fotoaparát s 50 Mpx + 8Mpx ultraširokoúhlý snímač
- 120Hz AMOLED displej Ultra Vision
- Superrychlé nabíjení výkonem 80 W
- Bezkontaktní placení s NFC
- Odolnost vůči vodě a prachu dle IP54
- Bohatá paměť 8 + 256 GB
Tenký a lehký
Hned na první pohled smartphone zaujme tělem tenkým 7,79 mm, aby se perfektně držel a reprezentoval vás za každé situace. Váží navíc jen 185,5 gramů, takže o něm v kapse nebudete ani vědět.
Odolnost IP54
Vivo navrhlo telefon tak, aby jej nerozházela voda, pot nebo prach dle IP54.
50Mpx hlavní fotoaparát
Mobil má na zadní straně trojitý kamerový systém, kterému vévodí mimořádně kvalitní hlavní kamera s rozlišením 50 Mpx. Kromě ní ale můžete využít i Flicker senzor nebo 2Mpx pro vytváření Bokeh efektu. Na přední straně je pak pro videohovory a selfies 8Mpx kamera.
120Hz AMOLED displej Ultra Vision
Dokonalé plynulosti zobrazení je dosaženo nasazením 120Hz obnovovací frekvence spolu s AMOLED panelem dosahujícím prvotřídního jasu až 1 800 nitů pro nekompromisní čitelnost v každé situaci. V displeji je navíc také integrována čtečka otisku prstů pro zabezpečené přihlášení do telefonu, verifikace plateb atp.
Stereo zvuk
Audiovizuální zážitky ještě umocňují stereo reproduktory s hlasitostí zvýšenou o 300 % pro pohlcující zvuk, který zachytí i ty nejmenší detaily.
8 + 8GB RAM
Mobil nabízí velkorysou 8GB RAM, kterou navíc výrobce vylepšil o dalších 8 GB pro ještě plynulejší zážitky i z náročného multitaskingu – telefon díky tomu zvládne například současně provozovat 25 aplikací.
Spořič RAM
Díky funkci Spořič RAM můžete optimalizovat chod telefonu díky tomu, že uvolní místo a předejde nežádoucímu zpomalení.
256GB úložiště
Pro vaše data je připraveno úložiště s nadstandardní velikostí 256 GB pro všechna vaše data. Navíc můžete klidně využít i slot pro paměťové karty umožňující rozšíření paměti.
80W nabíjení
Energii na celý den doplníte baterii o atraktivní kapacitě 5 000 mAh pro nadstandardní výdrž během pár minut prostřednictvím nabíjení o výkonu 80 W. Tento výkon umožňuje nabít baterii na 80 % na pouhých 30 minut.
Nadstandartní životnost baterie
Baterie je navržena tak, aby po dobu nejméně 4 let udržela alespoň 80 % své původní kapacity, což zaručuje její dlouhodobou spolehlivost.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,67" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2400 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon 685 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 800 (2,8 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Hybridní slot (2× SIM, nebo 1× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Nadstavba systému | Funtouch OS |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 1 900 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, Bokeh efekt, macro režim, noční režim, přisvětlovací dioda |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 80,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 5667713 |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | uživatelská příručka, nabíjecí kabel, mobilní telefon, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Barva telefonu | černá |
| Značky | vivo |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.6 cm |
| Výška výrobku | 16.3 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 10.0 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 18.9 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |

















