- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- VIVO
- Mobilní telefon vivo V40 Lite 5G 8 GB / 256 GB - Classy Brown, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon vivo V40 Lite 5G 8 GB / 256 GB - Classy Brown, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon vivo V40 Lite 5G 8 GB / 256 GB - Classy Brown, vystaveno na prodejněSkladem3 499 Kč/ ks2 892 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,78" úhlopříčka • AMOLED displej • 2400 × 1080 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor Snapdragon 6 Gen 1 (8jádrový – až 2,2 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • trojitý zadní fotoaparát 50 (f/1.79) + 8 (f/2.2) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 32 (f/2.0) • dual SIM • NFC • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 14 • odolnost IP64 • kapacita baterie 5 500 mAh • rychlonabíjení 44 W
Vivo V40 Lite 5G 8 GB / 256 GB, hnědá
Chytrý telefon Vivo V40 Lite exceluje foto a video schopnostmi díky technologii Aura i hlavnímu snímači od Sony s 50 Mpx, ovšem o pozornost si říká i v dalších oblastech. Tak třeba nádherným AMOLED displejem se 120 Hz a stylovým 3D zaoblením. Nadšení ale budete i z rychlých reakcí díky modernímu procesoru Snapdragon 6 Gen 1 s podporou 5G i toho, kolik vám umožní využívat vychytávek Android 14.
Smartphone ale přidává ještě další trumfy, jako je nadstandardní výdrž s baterií o kapacitě 5 500 mAh či rychlé nabíjení výkonem 44 W. Zachránit život pak telefonu může odolnost IP64 a každý den budete využívat funkce, jako je bezkontaktní placení s NFC či možnost mít v telefonu dvě SIM současně.
Klíčové vlastnosti:
- Prvotřídní výkony hlavního 50Mpx fotoaparátu od Sony
- Ideální výkon procesoru Snapdragon 6 Gen 1 s podporou 5G
- 120Hz AMOLED displej s 3D zaoblením
- Superrychlé nabíjení výkonem 44 W a nadstandardní výdrž s baterií o kapacitě 5 500 mAh
- Bezkontaktní placení s NFC
- Odolnost vůči vodě a prachu dle IP64
- Bohatá paměť 8 + 256 GB
Světlo Aura
S novou verzí technologie Aura přináší model V40 Lite ještě jemnější osvětlení jako ve studiu pro redukci stínů obličeje a tmavých oblastí pro přesnější zachycení foceného objektu i v naprosté tmě. Dokonce disponuje automatickou detekcí okolního prostředí a inteligentním nastavením teploty barev na teplé nebo studené světlo, abyste vy nemuseli nic řešit a o vše důležité se postaral mobil sám.
Sony IMX 882
Vivo V40 Lite exceluje v otázce focení i natáčení videí díky nasazení vylepšeného hlavního snímače Sony IMX 882 s působivým rozlišením 50 Mpx a schopností natáčet nádherná 4K videa, jenž propouští více světla, takže pořídí krásné fotografie za jakýchkoli podmínek. Zaujme ale i 8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát a 2Mpx makro.
120 Hz 3D zaoblený displej
Dokonalé plynulosti zobrazení je dosaženo nasazením 120Hz obnovovací frekvence spolu s AMOLED panelem, jenž dokáže detailně vykreslit přes 1,07 miliardy barev zaujme i stylovým 3D zaoblením. V displeji je navíc také integrována čtečka otisku prstů pro zabezpečené přihlášení do telefonu, verifikace plateb atp.
Tenký a stylový
Hned na první pohled smartphone zaujme tělem tenkým 7,65 mm, aby se perfektně držel a reprezentoval vás za každé situace. Váží navíc jen 179 gramů, takže o něm v kapse nebudete ani vědět.
5 500 mAh + 44W nabíjení
Nadstandardní výdrž zajišťuje baterie o atraktivní kapacitě 5 500 mAh (například 22 hodin nepřetržitého streamování videa z YouTube). Zamilujete si ale i rychlé nabíjení výkonem až 44 W.
8 + 8 GB RAM
Mobil nabízí velkorysou 8GB RAM, kterou navíc výrobce vylepšil o dalších 8 GB pro ještě plynulejší zážitky i z náročného multitaskingu – telefon díky tomu zvládne současně provozovat velké množství aplikací.
Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1
Díky modernímu procesoru Qualcomm Snadpragon 6 Gen 1s osmi jádry a taktem 2,2 GHz máte k dispozici dostatek výkonu pro hladké reakce a spolehlivý chod na roky dopředu. Navíc podporuje i moderní připojení 5G a pozitivně se projevuje na dlouhé výdrži vzhledem k efektivní 4nm technologii.
Odolnost IP64
Vivo navrhlo telefon tak, aby jej nerozházela voda, pot nebo prach, neboť je odolný dle certifikace IP64.
Mimořádně pevné tělo
Vivo vyrobilo mobil tak, aby byl extra odolný. Proto se chlubí vysoce pevným krycím sklem SCHOTT Xensation a speciálně navrženým tlumením pro ochranu vnitřních i vnějších součástí na nejvyšší úrovni.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,78" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2400 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon 6 Gen 1 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 200 (2,2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Hybridní slot (2× SIM, nebo 1× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Stupeň krytí | IP64 |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, 4G/LTE, 5G |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 2 100 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.79 |
| Rozlišení videozáznamu | 4096 × 2160 (4K UHD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, Bokeh efekt, macro režim, noční režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Kapacita akumulátoru | 5500,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | reverzní kabelové nabíjení, rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 44,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 5666772 |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | originální záruční list, pouzdro, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, fólie na displej, mobilní telefon, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Barva telefonu | hnědá |
| Značky | vivo |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 10.3 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 18.8 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |
















