- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- TCL
- Mobilní telefon TCL 50SE 6 GB / 256 GB šedý - Vystaveno na prodejně
Mobilní telefon TCL 50SE 6 GB / 256 GB šedý - Vystaveno na prodejně
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon TCL 50SE 6 GB / 256 GB šedý - Vystaveno na prodejněSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
smartphone • 6,78" úhlopříčka • NXTVISION displej • 2460 × 1080 px • obnovovací frekvence 90 Hz • procesor MediaTek Helio G88 (8jádrový – až 2 GHz) • paměť RAM 6 GB • interní paměť 256 GB • podpora microSD (až 2 TB) • duální zadní fotoaparát 50 (f/1.8) + 2 (f/2.4) Mpx • bokeh, HDR, panorama, AI detekce scény, detekce obličeje, noční režim • přední fotoaparát 8 Mpx (f/2.0) • dual SIM • NFC • Bluetooth 5.1 • LTE • GPS, GLONASS, Galileo, BDS • Wi-Fi 5 • USB-C • 3,5mm Jack • odemykání pomocí obličeje a otisku prstů • Android 14 • kapacita baterie 5 010 mAh • rychlonabíjení 33 W
TCL 50SE, 6 GB / 256 GB, šedá

S chytrým mobilním telefonem TCL 50SE máte jistotu nerušené práce i neutuchající zábavy. Ať už s ním totiž děláte cokoliv, vždycky můžete počítat s perfektním výkonem, obrazem i zvukem. Stará se o to osmijádrový procesor MediaTek Helio G88, velký 6,78" NXTVISION displej se zářivými barvami a audio funkce 3D Boom s certifikací DTS. Můžete se tak těšit na audiovizuální zážitky, které nemají chybu. Na multimédia, ale i další data máte v mobilu dostatek místa díky interní paměti o kapacitě 256 GB, kterou lze navíc ještě rozšířit – stačí do přístroje vložit kompatibilní paměťovou microSD kartu, která může mít kapacitu až 2 TB. Operační paměť má pak hodnotu 6 GB RAM a dá se i virtuálně rozšířit, což je zase zárukou bezproblémového multitaskingu.

Klíčové vlastnosti
- Brilantní obraz na NXTVISION displeji
- Skvělý prostorový zvuk díky funkci 3D Boom s certifikací DTS
- Štědrá paměťová výbava (úložiště o kapacitě 256 GB, podpora microSD a operační paměť 6 GB RAM)
- Duální zadní fotoaparát s 50Mpx hlavním senzorem
- Selfie kamera se zkrášlovací funkcí využívající umělou inteligenci
- Baterie o vysoké kapacitě 5 010 mAh jako záruka dlouhé výdrže
- 33W rychlé nabíjení
- Spousta praktických funkcí (vč. odemykání pomocí otisku prstů či technologie NFC pro bezkontaktní placení)
Audiovizuální paráda
TCL 50SE se pyšní 6,78palcovou NXTVISION obrazovkou, která přináší pohlcující podívanou. Na bezchybných obrazových kvalitách se podepisuje vysoké Full HD+ rozlišení, nízké emise modrého světla i obnovovací frekvence 90 Hz. Krásně vyladěný zvuk s prostorovým efektem pak přidává funkce 3D Boom s certifikací DTS.

Vsaďte na dlouhou výdrž a svižné nabíjení
Nenechte se omezovat nedostatkem energie. TCL 50SE disponuje baterií o vysoké kapacitě 5 010 mAh, která přináší až 2denní výdrž a také podporuje rychlé 33W nabíjení.

Fotky na jedničku
Tento chytrý mobilní telefon je vybaven duálním zadním fotoaparátem, jehož hlavní čočka pracuje s luxusním rozlišením 50 Mpx a zvládá zachycovat detailní snímky i v horším světle. Kromě ní zde navíc máte k dispozici i makro funkci 2 v 1, která přístroji umožňuje zachycovat panoramatické krajiny při slabém osvětlení a zároveň maximalizuje makro snímky.

Tvořte dokonalá selfíčka
Pokud si rádi pořizujete autoportréty, TCL 50SE vás rozhodně nezklame. Jeho přední strana je totiž osazena 8Mpx selfie fotoaparátem, který je doplněn zkrášlovací funkcí využívající umělou inteligenci, automatickým snímáním po rozpoznání úsměvu nebo plynulým ovládáním gesty.

Spousta praktických vychytávek
Abyste se mohli na svůj smartphone spolehnout v každé situaci, nabízí TCL 50SE celou řadu praktických funkcí a technologií. Odemykat jej můžete prostřednictvím čtečky otisku prstů nebo pomocí funkce rozpoznání obličeje. Díky vestavěnému Jack konektoru k němu můžete připojit klasická sluchátka a užít si soukromý poslech hudby či podcastů. A protože k výbavě přístroje patří i technologie NFC, můžete tento mobil používat i k bezkontaktnímu placení v obchodech. Třešničkou na dortu jsou zde pak tři sloty na karty (2× SIM + 1× microSD).

Obsah balení
- Chytrý mobilní telefon TCL 50SE, 6 GB / 256 GB
- Nabíječka pro rychlé 33W nabíjení
- Kabel s rozhraním USB-C
- Nálepka LCD
- Rychlý průvodce
- Kolík SIM karty
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,78" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 2460 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G88 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 000 (2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM (2× SIM) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Stupeň krytí | nemá |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Nadstavba systému | čistý Android |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 6 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 2 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS, Galileo, Beidou, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 2 100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, přisvětlovací dioda |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 5010,00 mAh |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů na těle, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | T611B1-2BLCA112 |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | uživatelská příručka, nabíjecí kabel, nabíjecí adaptér, mobilní telefon |
| Barva telefonu | šedá |
| Značky | TCL |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Výška výrobku | 16.8 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 19.2 cm |
| Výška balení | 7.0 cm |
| Hloubka balení | 14.2 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |






