- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- TCL
- Mobilní telefon TCL 40 NXTPAPER 8 GB / 256 GB + obal a dotykové pero modrý - Vystaveno na prodejně
Mobilní telefon TCL 40 NXTPAPER 8 GB / 256 GB + obal a dotykové pero modrý - Vystaveno na prodejně
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon TCL 40 NXTPAPER 8 GB / 256 GB + obal a dotykové pero modrý - Vystaveno na prodejněSkladem3 499 Kč/ ks2 892 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
smartphone • 6,78" úhlopříčka • NXTPAPER displej • 2460 × 1080 px • obnovovací frekvence 90 Hz • procesor Mediatek Helio G88 (8jádrový – až 2,0 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • trojitý zadní fotoaparát 50 (f/1.8) + 5 (f/2.2) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 32 Mpx (f/2.0) • dual SIM • NFC • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • USB-C • 3,5mm jack • odemykání pomocí otisku prstů a rozpoznání obličeje • Android 13 • kapacita baterie 5 010 mAh • rychlonabíjení 33 W

TCL 40 NXTPAPER, modrá + obal a dotykové pero
Chytrý telefon TCL 40 NXTPAPER přináší unikátní displej s technologií NXTPAPER, Full HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí, který přináší parádní podívanou, ale také se soustředí na to, aby si vaše oči odpočinuly. Zaujme ale i fotoaparáty – zejména pak 50Mpx AI hlavní kamerou podávající působivé výsledky a za zmínku rozhodně stojí i celodenní výdrž zásluhou baterie o kapacitě 5 010 mAh nebo její rychlé dobíjení výkonem 33 W.
Těšit se pak můžete i na veškeré vymoženosti, jako je nadstandardní zabezpečení se čtečkou otisku prstů na boku i funkcí rozpoznání vašeho obličeje. V obchodech pak lze bezkontaktně platit s NFC a displej je také kompatibilní s ovládáním pomocí dotykového pera. Potěší navíc, že součástí tohoto setu je i dotykové pero a obal.
Klíčové vlastnosti:
- 6,78" obrazovka s technologií NXTPAPER, Full HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí
- 50Mpx AI hlavní kamera podávající působivé výsledky
- Bezproblémová celodenní výdrž díky baterii o kapacitě 5 010 mAh
- Rychlé nabíjení výkonem 33 W
- Čtečka otisku prstů i odemykání rozpoznáním obličeje
- Bezkontaktní placení s NFC
- V balení dotykové pero a obal
Unikátní displej
Unikátní vlastnosti přináší 6,78" obrazovka s technologií NXTPAPER, Full HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí. Právě technologie NXTPAPER se přitom postará o to, že displej se na dotek podobá papíru a přináší výhody, jako je redukce škodlivého modrého světla nebo antireflexivní provedení, takže je displej skvěle čitelný i na přímém slunci.

3D Boom Sound
Skvělý je také zvuk díky technologii 3D Boom Sound se systémem prostorových efektů DTS pro ještě působivější zážitky ze sledování filmů a seriálů, hraní her i poslechu oblíbené hudby.

50Mpx AI hlavní kamera
Skvěle si TCL 40 NXTPAPER vede i v otázce fotografování, když nabízí 50Mpx hlavní snímač s umělou inteligencí. Kromě něj se ale můžete opřít i o ultraširokoúhlý snímač se záběrem 114,9°, 2Mpx doplňkový fotoaparát nebo 32Mpx selfie kamerku.

5 010mAh baterie
Garancí celodenní výdrže je baterie o kapacitě 5 010 mAh, která navíc potěší i extra rychlým nabíjením výkonem 33 W.

8 + 8 GB RAM
Mobil podporuje technologii virtuální RAM. To znamená, že jeho už tak nadstandardních 8GB RAM lze rozšířit o dalších 8 GB virtuálních, abyste mohli současně používat ještě více aplikací. Oceníte jistě ale také velkorysé 256GB úložiště pro všechna vaše data, jako jsou fotografie, hudba, seriály či hry a dokumenty.

Uživatelské rozhraní NXTPAPER
TCL nasadilo oblíbené uživatelské rozhraní NXTPAPER, které skvěle kombinuje estetiku s přírodní tématikou a poskytuje úlevu očím ve dne i v noci.


Čtečka otisku prstů
Na boku má telefon integrovaný snímač otisku prstů pro zabezpečené přihlášení.

Odemykání rozpoznáním obličeje
Nabízí se také možnost zabezpečeného odemknutí pomocí rozpoznání obličeje.

Bezkontaktní placení
Telefon má integrovanou technologii NFC, která umožňuje například bezkontaktní placení v kombinaci se službou Google Pay.

Dotykové pero
Díky kompatibilitě s dotykovým perem lze na displeji TCL 40 NXTPAPER kreslit, vytvářet ruční poznámky, podepisovat dokumenty atp. jako na papíře. Dotykové pero + obal je součástí balení.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,78" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 2460 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G88 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 000 (2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM (2× SIM) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Stupeň krytí | nemá |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | čistý Android |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 2 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS, Galileo, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 1 900 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, Bokeh efekt, macro režim, noční režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 5010,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 33,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů na těle, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | T612B-2ALCA112_1 |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | nabíječka, pouzdro, nabíjecí kabel, dotykové pero, mobilní telefon |
| Barva telefonu | modrá |
| Značky | TCL |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Výška výrobku | 16.8 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 19.7 cm |
| Výška balení | 9.0 cm |
| Hloubka balení | 10.6 cm |
| Hmotnost balení | 0.6 kg |






