- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Samsung
- Mobilní telefon Samsung Galaxy A15 5G 4 GB / 128 GB (SM-A156BZKDEUE) černý, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon Samsung Galaxy A15 5G 4 GB / 128 GB (SM-A156BZKDEUE) černý, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon Samsung Galaxy A15 5G 4 GB / 128 GB (SM-A156BZKDEUE) černý, vystaveno na prodejněSkladem2 690 Kč/ ks2 223 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,5" úhlopříčka • Super AMOLED displej • 2340 × 1080 px • procesor Dimensity 6100+ (8jádrový – až 2,2 GHz) • paměť RAM 4 GB • interní paměť 128 GB • trojitý zadní fotoaparát 50 (f/1,8) + 5 + 2 Mpx • přední fotoaparát 13 Mpx (f/2,0) • hybridní slot (2× SIM, nebo 1× SIM + pam. karta) • NFC • Bluetooth • LTE • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • Android 14.0 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 25 W
Samsung Galaxy A15 5G 4 GB / 128 GB, černá
Samsung Galaxy A15 5G je dokonalý společník pro každodenní dobrodružství. Tento telefon nejenže zaujme svým elegantním modrým designem, ale také poskytne výkon, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.
Srdcem tohoto telefonu je osmijádrový procesor MediaTek Dimensity 6100+, který v kombinaci s 4 GB RAM zajišťuje plynulý chod vašich oblíbených aplikací. Užívejte si své hry, filmy a sociální sítě bez jakéhokoliv zádrhelu.
Výjimečný Super AMOLED s úhlopříčkou 6,5 palce a rozlišením 2340 × 1080 px vám přinese nezapomenutelné vizuální zážitky. Díky obnovovací frekvenci 90 Hz bude každý pohyb na obrazovce hladký jako hedvábí. Trojitý zadní fotoaparát s hlavním senzorem 50 Mpx vám umožní zachytit krásu světa v celé jeho šíři. Přední 13Mpx fotoaparát pak zase poslouží pro dokonalé selfie nebo videohovory s rodinou a přáteli.
A co by to byl za chytrý telefon bez pořádné výdrže? Díky kapacitě akumulátoru 5000 mAh se nemusíte obávat, že by vás Samsung Galaxy A15 5G nechal ve štychu v nejnevhodnější chvíli. A když už bude třeba, rychlé nabíjení s výkonem 25 W vás rychle vrátí do hry.
Klíčové vlastnosti:
- Vysoce kvalitní zadní trojitý fotoaparát s hlavním senzorem 50 Mpx
- Vynikající Super AMOLED displej s vysokou obnovovací frekvencí 90 Hz
- S kapacitní baterií 5000 mAh a rychlým nabíjením se vaše dobrodružství nikdy nezastaví
- Prostorná interní paměť s možností rozšíření
- Buďte vždy napřed díky nejnovější síťové technologii 5G, která vám umožní stahovat obsah a streamovat videa bleskovou rychlostí
O krok vpřed s Galaxy A15 5G
Baví vás do noci probírat s přáteli své zážitky nebo sdílet nadšení z napínavého filmu? Galaxy A15 5G vám dopřeje dostatek prostoru pro vaši fantazii a psaní zpráv díky 6,5" Super AMOLED displeji a funkci Vision Booster. Ta zajistí ostrý obraz při používání během dne s úrovní jasu až 800 nitů a pohodlné sledování bez namáhání očí v noci. Snížené vyzařování modrého světla se navíc postará o to, aby nebyla snížená kvalita vašeho spánku. V chytrém zařízení samozřejmě objevíte také super výkon, rychlou přenosovou rychlost 5G a až 5letou záruku aktualizací.
Klasické provedení, které neomrzí
Elegantní design osvobozený od těžkopádných prvků a nepříjemně ostrých linií nabízí stylovost, která vás bude i po mnoha měsících používání stále bavit. Ladné provedení zadního krytu, zajímavé barevné odstíny a líbivé rozložení fotoaparátu vám dopřeje hladký zážitek pokaždé, když budete svůj telefon držet v ruce.
Ukažte svůj svět v živých barvách
Vykouzlete pestré záběry oblíbených míst a podělte se o svá dobrodružství s přáteli díky 50Mpx fotoaparátu, který vykreslí ostré kontury a dechberoucí barevné odstíny. Detailní snímky zajímavé architektury či zajímavostí z přírody pořídíte s 2Mpx makro objektivem a o kousek víc z každého dne zachytíte s 5Mpx ultraširokoúhlým objektivem. Pro sdílení na sociálních sítích máte navíc po ruce také praktický 13Mpx přední fotoaparát.
Rychlý přenos bez hranic
Sledujte nejznámější seriály nebo odkudkoliv sdílejte veselé příspěvky s nezastavitelnou rychlostí mobilních sítí 5G. Spolu s působivým výpočetním výkonem a prostorným úložištěm budete mít na svém telefonu vždy dostatek prostoru pro práci i zábavu.
Neztrácí čas ani energii
Získejte úctyhodný prostor pro scrollování i hraní her díky velkokapacitní 5 000mAh baterii. Ta poskytuje stabilní dávku energie po celý den, takže budete mít svůj telefon vždy připravený k plnění pracovních úkolů nebo pro zasloužené chvíle odpočinku. Díky podpoře superrychlého nabíjení, máte navíc jistotu, že svůj Galaxy A15 5G ani po vybití neodložíte na dlouho.
Vždy v obraze a na plný výkon
Užívejte si nejnovější vylepšení, která přináší aktualizované verze OS, a těšte se na chytré funkce, které vám každý rok přinesou. Díky 4 generacím aktualizací operačního systému a 5leté podpoře bezpečnostních updatů bude váš Galaxy A15 5G vždy připraven podat excelentní výkon. Aby všechny vaše oblíbené aplikace, soubory a fotografie byly v neustálém bezpečí, oceníte snadnou možnost biometrického zabezpečení. Telefon s ním pohodlně odemknete například přiložením prstu k snímači na boční straně telefonu.
Flexibilní a bezpečná práce s daty
Začněte si užívat nový telefon do pár minut! Bez ohledu na to, jestli jste používali zařízení s iOS nebo Android, aplikace SmartSwitch vám usnadní přechod na Galaxy A15 5G. A co bezpečnost vašich citlivých údajů? S funkcí Samsung Knox Vault se nemusíte obávat neoprávněné manipulace či fyzických hrozeb – váš PIN, hesla a další bezpečnostní prvky budou pečlivě střeženy v samostatném úložišti odolném proti přepětí, vysokým teplotám a laserovým paprskům. Pro snadné a rychlé sdílení fotografií nebo souborů napříč zařízením máte kdykoliv k dispozici praktickou funkci Quick Share.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,5" |
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2340 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Tvar výřezu | kapka |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Dimensity 6100+ |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 200 (2,2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Hybridní slot (2× SIM, nebo 1× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Nadstavba systému | Samsung One UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 4 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, 4G/LTE, 5G |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 900 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 25,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů na těle |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | SM-A156BZKDEUE |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | uživatelská příručka, nabíjecí kabel, mobilní telefon, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Určeno pro model telefonu | Samsung Galaxy A15 5G |
| Barva telefonu | černá |
| Značky | Samsung |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 17.3 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 9.4 cm |
| Hmotnost balení | 0.3 kg |














