- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Realme
- Mobilní telefon realme C67 8 GB / 256 GB černý - Vystaveno na prodejně
Mobilní telefon realme C67 8 GB / 256 GB černý - Vystaveno na prodejně
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon realme C67 8 GB / 256 GB černý - Vystaveno na prodejněSkladem2 499 Kč/ ks2 065 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
smartphone • 6,72" úhlopříčka • IPS displej • 2400 × 1080 px • obnovovací frekvence 90 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 685 (8jádrový – až 2,8 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • zadní fotoaparát 108 (f/1.75) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 8 (f/2.05) Mpx • dual SIM • Bluetooth • 4G • GPS • Wi-Fi • NFC • USB-C • 3,5mm jack • odolnost IP54 • odemykání pomocí otisku prstů • Android 14 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 33 W

Realme C67 8+256GB, černá
Realme C67 je ambiciózní telefon s excelentním poměrem cena/výbava. Přináší ale i zajímavé technologie, jako je například Mini Capsule 2.0 využívající prostředí ke stylovým a přitom přehledným upozorněním. Zaujme avšak především skvělým fotoaparátem se 108 Mpx a integrovaným 3× zoomem, atraktivním 90Hz displejem nebo dlouhou výdrží prostřednictvím baterie o nadstandardní kapacitě 5 000 mAh, stejně jako rychlým nabíjením 33 W.
Rychlé reakce pak zajistí osmijádrový procesor Snapdragon 685 a oceníte i tři sloty pro karty (2× SIM + paměťová karta). Kromě toho mobil nabízí praktickou čtečku otisku prstů na boku, stejně jako NFC pro bezkontaktní placení a zaujme i zvýšenou odolností vůči prachu a vodě dle IP54. Využívá přitom služeb Androidu 14 se všemi možnostmi, které ještě rozšiřuje nadstavba Realme UI.
Klíčové vlastnosti:
- Luxusní 6,72palcový 90Hz displej
- Vynikající fotoaparát se 108 Mpx a integrovaným 3× zoomem
- Rychlé reakce zásluhou osmijádrového procesoru Snapdragon 685
- Technologie Mini Capsule 2.0
- Celodenní výdrž a superrychlé nabití výkonem 33 W
- Bezkontaktní placení s NFC
- Odolnost dle IP54
108Mpx fotoaparát
Úžasné výkony přináší 108Mpx hlavní snímač s 3× zoomem. Právě on je garancí nadstandardních výsledků při natáčení videí i pořizování fotografií, které vzbudí na sociálních sítích zájem.

Snapdragon 685
Na prvotřídní rychlost se můžete těšit díky nasazení osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 685 s 6nm technologií. Přináší výkon i pro náročnější nasazení – včetně hraní a multitaskingu na úrovni – při udržení vynikající energetické efektivity!

8 + 8 GB RAM
Technologie dynamické RAM umožňuje ještě pohodlnější multitasking tím, že standardní 8GB RAM lze rozšířit ještě o 8 GB virtuální operační paměti, takže vše bude ještě plynulejší.

33W nabíjení SUPERVOOC
Oceníte i rychlé nabíjení výkonem 33 W, kdy se mobil dobije za pár desítek minut.

5 000mAh baterie
Celodenní výdrž pak s přehledem obstará baterie o působivé kapacitě 5 000 mAh.

Elegantně tenký
Mobil je tenký 7,59 mm, aby perfektně padnul do ruky a reprezentoval vás při každé příležitosti.

6,72" displej s 90 Hz
Luxusní podívanou slibuje IPS displej s vysokým jasem až 950 nitů, Full HD+ rozlišením a 90Hz frekvencí pro dokonale hladké vykreslení každého pohybu v menu i při hraní her.

Mini Capsule 2.0
S technologií Mini Capsule 2.0 získáte okamžité informace o stavu nabíjení, upozornění na docházející energii i statistiky ohledně využití dat atp.

Stereo reproduktory
Těšit se můžete i na perfektní stereo zvuk, abyste si ještě více užili videa, hry i filmy a další obsah.

Odolnost IP54
Mobil je odolný dle IP54, což znamená, že jej nerozhází prach ani například stříkající voda či déšť.

Bezkontaktní placení s NFC
Díky technologii NFC můžete prostřednictvím telefonu bezkontaktně platit v obchodech.

Čtečka otisku prstů
Telefon má na boku v optimální výšce umístěnou čtečku otisku prstů. Ta zajistí, že se do vašeho mobilu nedostane k fotografiím, kontaktům nebo zprávám či internetovému bankovnictví nikdo nepovolaný. Funguje přitom rychle a spolehlivě.

Slot pro 3 karty
Mobil nabízí sloty hned pro 2 nano SIM karty a 1 microSD kartu, takže můžete současně využívat funkce dual SIM i rozšířit paměť.

Realme UI
Telefon běží pod taktovkou operačního systému Android 14, který navíc vylepšuje nadstavba Realme UI přidávající oceňované funkce.

Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,72" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 2400 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon 685 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 800 (2,8 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM + paměťová karta (2× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Nadstavba systému | realme UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 2 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 900 MHz, 2 100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 108 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 108 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.7 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.1 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, přisvětlovací dioda |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 33,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | RMX3890256BR |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | pouzdro, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, nabíjecí adaptér, mobilní telefon |
| Barva telefonu | černá |
| Značky | realme |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Výška výrobku | 16.5 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 9.6 cm |
| Výška balení | 6.5 cm |
| Hloubka balení | 16.9 cm |
| Hmotnost balení | 0.5 kg |






