- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Realme
- Mobilní telefon realme 12 Pro+ 5G 12 GB / 512 GB (RMX3840SB512) modrý - Vystaveno na prodejně
Mobilní telefon realme 12 Pro+ 5G 12 GB / 512 GB (RMX3840SB512) modrý - Vystaveno na prodejně
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon realme 12 Pro+ 5G 12 GB / 512 GB (RMX3840SB512) modrý - Vystaveno na prodejněSkladem5 999 Kč/ ks4 958 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
smartphone • 6,7" úhlopříčka • AMOLED displej • 2412 × 1080 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 (8jádrový – až 2,4 GHz) • paměť RAM 12 GB • interní paměť 512 GB • zadní fotoaparát 50 (f/1.8) + 64 (f/2.8) + 8 (f/2.2) Mpx • optická stabilizace obrazu • přední fotoaparát 32 (f/2.4) Mpx • dual SIM • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • NFC • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 14 • odolnost IP65 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 67 W

Realme 12 Pro+ 5G 12+512GB, modrá
Značka Realme si u tohoto modelu dala extrémně záležet na designu (připomíná luxusní hodinky), ale zaujme bez přehánění i úžasnou výbavou. Z ní se jednoznačně vyjímá hlavní fotoaparát s 50 Mpx a OIS v kombinaci s 64Mpx teleobjektivem pro až 3× zoom! Nejpřísnější měřítka ale snese i 120Hz Pro-XDR zakřivený displej nebo nabíjení výkonem až 67 W!
Android 14 s nadstavbou Realme UI 5.0 přitom šlape jako hodinky vzhledem k osmijádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 i štědré 12GB RAM! U vlajkových lodí se pak mobil inspiroval i tím, že je odolný vůči vodě a prachu (IP65) a nabízí i precizní zabezpečení se čtečkou otisku prstů v displeji.
Klíčové vlastnosti:
- Prvotřídní hlavní fotoaparát s 50 Mpx a OIS
- 3× teleobjektiv
- Nádherný 120Hz Pro-XDR displej se zakřivením po stranách
- Rychlé reakce Androidu 14 díky osmijádrovému procesoru Snapdragon 7s Gen 2 5G
- Design inspirovaný luxusními hodinkami
- 5 000mAh baterie a 67W nabíjení
- Odolnost vůči vodě a prachu dle IP65
64Mpx teleobjektiv
Realme nasadilo u tohoto modelu teleobjektiv s působivým 3× optickým zoomem, OIS a rozlišením 64 Mpx.

Špičková hlavní kamera
Pozadu samozřejmě nezůstává ani hlavní kamera. I zde jde o snímač od Sony, konkrétně typ IMX890 s optickou stabilizací obrazu a působivým rozlišením 50 Mpx pro dechberoucí výkony i ve složitých podmínkách.

120Hz Pro-XDR zakřivený displej
Nejvyšší ligu hraje Realme 12 Pro+ 5G i displej, neboť jde o 6,7palcový zakřivený Pro-XDR panel se 120Hz technologií, více než miliardou barev a jasem až 950 nitů pro prvotřídní čitelnost v každé situaci.

Design inspirovaný luxusními hodinkami
Tento telefon byl navržen tak, aby designem upoutal podobně jako luxusní hodinky. Na designu proto pracoval Ollivier Savéo známý spolupracemi s luxusními značkami, jako je Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling nebo Quinting.

Snapdragon 7s Gen 2 5G
Na prvotřídní rychlost se můžete těšit díky nasazení osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 5G s podporou 5G. Přináší výkon i do budoucna při udržení vynikající energetické efektivity!

5 000mAh baterie a 67W nabíjení
Celodenní výdrž s přehledem obstará baterie o působivé kapacitě 5 000 mAh. Těšit se ale můžete i na rychlé nabíjení výkonem 67 W, kdy se mobil dobije za pár desítek minut.


Odolnost IP65
Realme 12 Pro+ 5G se nebojí vody ani prachu dle stupně krytí IP65.

Čtečka otisku prstů v displeji
Telefon má v displeji integrovanou čtečku otisku prstů. Ta zajistí, že se do vašeho mobilu nedostane k fotografiím, kontaktům nebo zprávám či internetovému bankovnictví nikdo nepovolaný. Funguje přitom rychle a spolehlivě.

Hi-Res Audio
Stereo reproduktory jsou garancí úžasných audio zážitků, navíc v kombinaci s Dolby Atmos.
Realme UI 5.0
Telefon běží pod taktovkou operačního systému Android 14, který navíc vylepšuje nadstavba Realme UI 5.0 přidávající oceňované funkce.

Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,7" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2412 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon 7s Gen 2 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 400 (2,4 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM (2× SIM) |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Stupeň krytí | IP65/68 |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Nadstavba systému | realme UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 512 GB |
| Velikost paměti RAM | 12 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, 4G/LTE, 5G |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 900 MHz, 2 100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 64 + 8 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 64 + 8 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 4096 × 2160 (4K UHD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.4 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, noční režim, optický zoom, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Stabilizace obrazu | optická, elektronická |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 67,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | RMX3840SB512 |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | pouzdro, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, nabíjecí adaptér, mobilní telefon |
| Určeno pro model telefonu | realme 12 Pro+ |
| Barva telefonu | modrá |
| Značky | realme |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.4 cm |
| Výška výrobku | 16.2 cm |
| Hloubka výrobku | 0.9 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 6.9 cm |
| Výška balení | 9.5 cm |
| Hloubka balení | 17.8 cm |
| Hmotnost balení | 0.6 kg |






