- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- myPhone
- Mobilní telefon myPhone Hammer Energy X (TELMYAHENERXLOR) černý/oranžový, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon myPhone Hammer Energy X (TELMYAHENERXLOR) černý/oranžový, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon myPhone Hammer Energy X (TELMYAHENERXLOR) černý/oranžový, vystaveno na prodejněSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 5,5" úhlopříčka • IPS displej • 1440 × 720 px • obnovovací frekvence 60 Hz • procesor MediaTek Helio G25 (8jádrový – až 2,0 GHz) • paměť RAM 4 GB • interní paměť 64 GB • zadní fotoaparát 13 + 2 Mpx • stabilizace obrazu • přední fotoaparát 8 Mpx • dual SIM (nano SIM + eSIM) • NFC • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • USB-C • 3,5mm jack • odemykání pomocí otisku prstů • Android 11 Go • kapacita baterie 5 000 mAh, rychlonabíjení 10 W
myPhone Hammer Energy X, černá/oranžová
Outdoorový smartphone myPhone Hammer Energy X se nezalekne ani těch největších výzev, což dává jasně najevo armádní odolností dle MIL STD-810H a IP69, stejně jako skvělou výbavou, v níž se mezi konkurencí vyjímá technologie eSIM, kterou oceníte například v zahraničí, kde nebudete muset fyzicky zakupovat SIM místních operátorů.
Stejně tak ale telefon zaujme skvělým 5,5" HD+ IPS displejem, rychlými reakcemi systému Android 11 Go zásluhou osmijádrového procesoru či podporou funkce powerbanky. Díky 5 000mAh baterii, která zprostředkuje výdrž dva dny na nabití, se totiž můžete o energii podělit i s dalšími zařízeními. Chybět ale nesmí ani NFC pro bezkontaktní placení nebo skvělý 13Mpx fotoaparát se stabilizací obrazu a umělou inteligencí pro skvělé výsledky v každé situaci.
Klíčové vlastnosti:
- Armádní odolnost dle MIL STD-810H a IP69
- 13Mpx fotoaparát na zadní straně se stabilizací obrazu a umělou inteligencí
- Krásný 5,5"HD+ IPS displej
- Dvoudenní výdrž s 5 000mAh baterií podporující funkci powerbanky
- Hladký chod Androidu 11 Go díky osmijádrovému procesoru + 4GB RAM
- Bezkontaktní placení s NFC
- Technologie eSIM
Armádní odolnost
myPhone Hammer Energy X je odolný vůči vodě, prachu i pádům z výšky až 1,5 metru. Ručí za to i armádní specifikace odolnosti MIL STD-810H a IP69. Ukázkou, že obstojí i v nejnáročnějších podmínkách, je pak i skutečnost, že odolá také extrémním teplotám od -40 ℃ do 70 ℃!
5,5" HD+ IPS displej
Smartphone dokonale kombinuje elegantní chytré telefony a odolné přístroje na cesty. Má velký 5,5" displej s HD+ rozlišením a poměrem stran 18 : 9, abyste mohli pohodlně fotit, volat, krátit si čas u videa nebo hry, ale také číst články na webu. Ochranné sklo Gorilla Glass 3 zabrání tvorbě oděrek nebo prasknutí displeje.
13Mpx fotoaparát
Zařízení vám bude věrně stát po boku na každém kroku. Zachyťte vzácné vzpomínky přes zadní 13 + 2Mpx fotoaparát se stabilizací obrazu, umělou inteligencí i filtry. Získat ale můžete i dechberoucí selfie, třeba na vrcholku hory prostřednictvím 8Mpx přední kamery.
Funguje i jako powerbanka
Baterie s kapacitou 5 000 mAh zajistí smartphonu 2 dny výdrže na nabití. Podporuje navíc i funkci powerbanky, takže jeho prostřednictvím můžete dobít další zařízení.
Spolehlivý výkon
Osmijádrový procesor s frekvencí 2 GHz a 4GB operační paměť zajišťují vysoký výkon přístroje. Můžete mít otevřených i více aplikací současně, aniž by docházelo ke zpomalování nebo zamrznutí telefonu.
NFC, 4G LTE i Bluetooth
S telefonem můžete také pohodlně platit přes NFC, přiložte smartphone k platebnímu terminálu, potvrďte čtečkou otisku prstů a máte hotovo. Kromě toho vás ale udrží online i díky technologiím 4G LTE i Bluetooth 5.0.
Technologie eSIM
Mobil nabízí technologii eSIM, takže v něm nemusíte mít fyzickou SIM kartu, ale přitom můžete využívat služeb místních operátorů – například při cestách do zahraničí.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 5,5" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 720 × 1440 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 60 Hz |
| Tvar výřezu | bez výřezu |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G25 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 000 (2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Hybridní slot + eSIM |
| Konstrukce telefonu | dotykový, odolný |
| Stupeň krytí | IP69 |
| Operační systém | Android 11.0 Go |
| Nadstavba systému | čistý Android |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ano |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 64 GB |
| Velikost paměti RAM | 4 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSDHC, microSDXC, miniSD |
| Maximální velikost paměťové karty | 256 GB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 1 900 MHz, 2 100 MHz, 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 13 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, přisvětlovací dioda |
| Stabilizace obrazu | elektronická |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Pohotovostní doba | 420 hod. |
| Doba hovoru | 1500,00 min. |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 10,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů na těle, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | TELMYAHENERXLOR |
| FM rádio | Ano |
| V balení výrobku | uživatelská příručka, nabíjecí kabel, mobilní telefon, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Barva telefonu | černá, oranžová |
| Energetická třída 2025 | C |
| Značky | myPhone |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Výška výrobku | 15.3 cm |
| Hloubka výrobku | 1.4 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.3 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 19.2 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Hloubka balení | 10.4 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |














