- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Motorola
- Mobilní telefon Motorola Moto G54 5G Power Edition 12 GB / 256 GB - Pearl Blue (PB0W0004RO), vystaveno na prodejně
Mobilní telefon Motorola Moto G54 5G Power Edition 12 GB / 256 GB - Pearl Blue (PB0W0004RO), vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon Motorola Moto G54 5G Power Edition 12 GB / 256 GB - Pearl Blue (PB0W0004RO), vystaveno na prodejněSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,5" úhlopříčka • LTPS displej • 2400 × 1080 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor MediaTek Dimensity 7020 (8jádrový – až 2,2 GHz) • paměť RAM 12 GB • interní paměť 256 GB • dvojitý zadní fotoaparát 50 (f/1.8) + 8 (f/2.2) Mpx • optická stabilizace obrazu • přední fotoaparát 16 Mpx (f/2.4) • dual SIM (nano SIM + eSIM) • NFC • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • zvýšená odolnost s certifikací IP52 • odemykání pomocí otisku prstu • Android 13 • kapacita baterie 6 000 mAh • rychlonabíjení 30 W
Motorola Moto G54 5G Power Edition 12 GB / 256 GB, Pearl Blue
Chytrý telefon Motorola Moto G54 5G Power Edition na první pohled okouzlí 6,5palcovým Full HD+ displejem se 120 Hz, ale rychle najdete více důvodů, proč si jej zamilovat. Kromě rychlých reakcí Androidu 13 díky osmijádrovému procesoru s podporou 5G je to například 50Mpx fotoaparát, který se v dané třídě vymyká tím, že obsahuje optickou stabilizaci obrazu (OIS)!
Jásat ale budete i z dlouhé výdrže, o kterou se stará 6 000mAh baterie, stejně jako oceníte superrychlé nabíjení TurboPower o výkonu 30 W pro svižné doplnění energie. Výhodou je i přítomnost NFC pro bezkontaktní placení, čistý Android 13 nebo vodoodpudivý design s certifikací IP52.
Klíčové vlastnosti:
- Luxusní 6,5palcový Full HD+ displej se 120 Hz
- Rychlé reakce zásluhou osmijádrového procesoru MediaTek Dimensity 7020 s podporou 5G
- Nadstandardní výdrž 6 000mAh baterie
- Rychlé nabíjení TurboPower o výkonu 30 W
- 50Mpx hlavní fotoaparát s působivými výsledky díky technologii Quad Pixel a OIS
- Vodoodpudivý design dle IP52
6,5" 120Hz Full HD+ displej
Nadšeni budete z pohledu na 6,5" displej. Nejenže přináší krásně jemné Full HD+ rozlišení, ale také rychlou obnovovací frekvenci 120 Hz, aby v jeho podání vše působilo ještě plynuleji.
Dolby Atmos
O parádní ozvučení se starají velké stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos. Navíc je k dispozici i 3,5mm jack pro snadné připojení kabelových sluchátek.
50Mpx fotoaparát s OIS
Díky technologii Quad Pixel a 50Mpx hlavnímu snímači exceluje smartphone v kvalitě fotografií, a to i ve zhoršených světelných podmínkách, čemuž výrazně přispívá i optická stabilizace obrazu.
5G
Osmijádrový procesor MediaTek Dimensity 7020 přináší suverénní výkon pro rychlé reakce, stejně jako podporuje moderní připojení 5G.
6 000mAh baterie
Opřít se můžete i o skvělou výdrž, jejíž garancí je baterie o nadstandardní kapacitě 6 000 mAh. Výhodou je ale také velmi rychlé nabíjení TurboPower 30.
Velkorysý prostor
Se 256GB prostorem budou nadšeni i náročnější uživatelé – snadno totiž pojme obrovské množství fotografií, videí i her, aplikací nebo dokumentů atp.
Vodoodpudivý design
O ochranu vašeho telefonu se postará speciální vodoodpudivý design s certifikací IP52, který chrání telefon proti rozlité a stříkající vodě.
Čtečka otisku prstů
Pro maximální zabezpečení všech dat uvnitř telefonu je Moto G54 Power Edition vybavena rychlou a spolehlivou čtečkou otisku prstů.
Čistý Android 13
Tu nejlepší zkušenost přináší operační systém Android 13 s krásně čistým prostředím a maximálními možnostmi personalizace.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,5" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 2400 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Dimensity 7020 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 200 (2,2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM + eSIM |
| Konfigurace karet | Single SIM + eSIM + paměťová karta |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Stupeň krytí | IP52 |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | čistý Android |
| Mobilní služby | GMS |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 MB |
| Velikost paměti RAM | 12 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS, Galileo, 4G/LTE, 5G |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 900 MHz, 2 100 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 8 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 8 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.4 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, noční režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Stabilizace obrazu | optická |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 6000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 30,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů na těle, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | PB0W0004RO |
| FM rádio | Ano |
| V balení výrobku | uživatelská příručka, nabíjecí kabel, silikonový obal, mobilní telefon, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Určeno pro model telefonu | Motorola Moto G54 Power |
| Barva telefonu | modrá |
| Značky | Motorola |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.4 cm |
| Výška výrobku | 16.1 cm |
| Hloubka výrobku | 0.9 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 17.6 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 8.6 cm |
| Hmotnost balení | 0.3 kg |
















