- Úvod
- Mobilní telefon Motorola Moto G24 Power 8 GB / 256 GB - Ink Blue - Vystaveno na prodejně
Mobilní telefon Motorola Moto G24 Power 8 GB / 256 GB - Ink Blue - Vystaveno na prodejně
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon Motorola Moto G24 Power 8 GB / 256 GB - Ink Blue - Vystaveno na prodejněSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
smartphone • 6,56" úhlopříčka • IPS displej • 1612 × 720 px • obnovovací frekvence 90 Hz • procesor MediaTek Helio G85 (8jádrový – až 2,0 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • zadní fotoaparát 50 (f/1.8) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 8 Mpx (f/2.0) • dual SIM • Bluetooth 5.0 • LTE • GPS • Wi-Fi • NFC • USB-C • 3,5mm jack • odemykání otiskem prstu a obličejem • Android 14 • kapacita baterie 6 000 mAh • rychlonabíjení 30 W

Motorola Moto G24 Power 8 GB / 256 GB, Ink Blue
Jaký je recept na skvělý chytrý telefon? Zdá se, že Motorola jej objevila. Moto G24 Power totiž přináší i do cenově příjemných pater pokročilý fotoaparát s vysokým rozlišením 50 Mpx a technologií Quad Pixel, štědré paměti (8 + 256 GB) nebo stylový design. Kromě toho na první pohled upoutá krásným obrazem viz jeho širokoúhlý 6,56palcový displej s HD+ rozlišením + 90 Hz, který navíc skvěle doplňuje věrný zvuk Dolby Atmos.
Baterie s kapacitou 6 000 mAh pak zajistí až 2denní výdrž, zatímco za rychlé reakce operačního systému Android 14 ručí osmijádrový procesor MediaTek Helio G85 společně s technologií virtuální RAM. Těšit se pak můžete i na praktické vychytávky, jako je vodoodpudivé provedení, podpora dual SIM či rychlé nabíjení výkonem 30 W.
Klíčové vlastnosti:
- Nádherný 6,56" IPS displej s HD+ rozlišením a 90 Hz
- Působivá 50Mpx Quad Pixel kamera
- Rychlé reakce zásluhou osmijádrového procesoru MediaTek Helio G85 a technologie virtuální RAM
- Kvalitní zvuk Dolby Atmos
- Vyladěný operační systém Android 14
- Dlouhá výdrž až 49 hodin na nabití s baterií o kapacitě 6 000 mAh + rychlé nabíjení TurboPower 30
- Vodoodpudivé provedení
Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení
Opřít se můžete i o skvělou výdrž, jejíž garancí je baterie o nadstandardní kapacitě 6 000 mAh. Výhodou je ale také velmi rychlé nabíjení TurboPower 30, takže je doplnění energie na celý den používání otázkou pár minut.

50Mpx Quad Pixel kamera
Díky technologii Quad Pixel a 50Mpx hlavnímu snímači exceluje smartphone v kvalitě fotografií, a to i ve zhoršených světelných podmínkách.

Virtuální RAM
Maximálně příjemný multitasking zajišťuje 8GB operační paměť, která je ještě podpořena virtuální RAM v případě požadavku na vylepšení výkonu.

MediaTek Helio G85
Rychlé reakce přináší osmijádrový procesor MediaTek Helio G85, s nímž si můžete být jisti rychlými reakcemi mobilu i v budoucnu.

6,56" HD+ displej s 90 Hz
Mobil spoléhá na 6,56" IPS displej, který se může pochlubit skvělým HD+ rozlišením, 90Hz obnovovací frekvencí, zářivými barvami a širokoúhlým poměrem stran 20 : 9. Skvělé ozvučení pak zajistí technologie Dolby Atmos.


Android 14
Tu nejlepší zkušenost přináší operační systém Android 4 s krásně čistým prostředím a maximálními možnostmi personalizace.

Velkorysé úložiště
S 256GB prostorem budou nadšení i nejnáročnější uživatelé – snadno totiž pojme obrovské množství fotografií, videí i her, aplikací nebo dokumentů atp.

Čtečka otisku prstů
Pro maximální zabezpečení všech dat uvnitř telefonu je Moto G24 Power vybavena rychlou a spolehlivou čtečkou otisku prstů, stejně jako funkcí rozpoznání obličeje.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,56" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 1612 × 720 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G85 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 000 (2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM + paměťová karta (2× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Stupeň krytí | IP52 |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Nadstavba systému | čistý Android |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS, Galileo, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 2 100 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, noční režim, přisvětlovací dioda |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 6000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 30,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů na těle, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | PB1E0000PL |
| FM rádio | Ano |
| V balení výrobku | pouzdro, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, nabíjecí adaptér, mobilní telefon |
| Určeno pro model telefonu | Motorola Moto G24 Power |
| Barva telefonu | modrá |
| Značky | Motorola |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Výška výrobku | 16.3 cm |
| Hloubka výrobku | 0.9 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 10.0 cm |
| Výška balení | 5.5 cm |
| Hloubka balení | 18.2 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |






