- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Motorola
- Mobilní telefon Motorola Moto G14 4 GB / 128 GB (PAYF0003PL) šedý, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon Motorola Moto G14 4 GB / 128 GB (PAYF0003PL) šedý, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon Motorola Moto G14 4 GB / 128 GB (PAYF0003PL) šedý, vystaveno na prodejněSkladem1 499 Kč/ ks1 239 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,5" úhlopříčka • IPS displej • 2400 × 1080 px • obnovovací frekvence 60 Hz • procesor Unisoc T616 (8jádrový – až 2,05 GHz) • paměť RAM 4 GB • interní paměť 128 GB • zadní fotoaparát 50 (f/1.8) Mpx • přední fotoaparát 16 Mpx (f/2.0) • dual SIM • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • USB-C • 3,5mm jack • odemykání pomocí otisku prstů • Android 13 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 20 W
Motorola Moto G14 4/128, šedá
Moto G14 je už na pohled krásný chytrý telefon, který ale zaujme i výbavou. Opírá se totiž například o nádherný 6,5" Full HD+ displej nebo dlouhou výdrž prostřednictvím 5 000mAh baterie a rychlé reakce Androidu 13, jež přináší osmijádrový procesor Unisoc T616 v doprovodu velkorysé 128GB paměti pro vaše data.
Motorola se po právu chlubí i skvělým zvukem ze stereo reproduktorů Dolby Atmos nebo prémiovým zabezpečením se čtečkou otisku prstů, prakticky umístěnou na boku. Zapomenout nejde na 50Mpx fotoaparát na zadní straně, který díky technologii Quad Pixel pořídí nádherné snímky za každé situace!
Klíčové vlastnosti:
- Nádherný 6,5" Full HD+ displej
- Dlouhá výdrž díky 5 000mAh baterii a rychlé nabíjení TurboPower 20 W
- Rychlé reakce díky osmijádrovému procesoru Unisoc T616
- Skvělé výsledky 50Mpx fotoaparátu s technologií Quad Pixel
- Vynikající prostor pro vaše data – 128 GB
- Luxusní zvuk Dolby Atmos
- Čtečka otisku prstů na boku pro prémiové zabezpečení
6,5" Full HD+ displej
Nadšeni budete z pohledu na 6,5" displej. Nejenže přináší krásně jemné Full HD+ rozlišení, ale také oblíbenou technologii IPS pro krásné barvy a skvělou čitelnost za každé situace.
Dolby Atmos
O parádní ozvučení se starají velké stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos.
Unisoc T616
Rychlé reakce v každé situaci přináší osmijádrový procesor UniSoc T616 s taktem až 2,05 GHz a moderní 12nm výrobní technologií.
128GB UFS 2.2
Se 128GB prostorem budou nadšeni i náročnější uživatelé – snadno totiž pojme obrovské množství fotografií, videí i her, aplikací nebo dokumentů atp.
50Mpx Quad Pixel kamera
Díky technologii Quad Pixel a 50Mpx hlavnímu snímači exceluje smartphone v kvalitě fotografií, a to i ve zhoršených světelných podmínkách.
5 000mAh + 20W nabíjení
Garancí mimořádně dlouhé výdrže (i více než dva dny) je sázka na baterii o luxusní kapacitě 5 000 mAh. Oceníte také rychlé dobíjení TurboPower o výkonu 20 W.
Slot na 3 karty
Praktickou výbavou je trojitý slot. To znamená, že telefon pojme jak dvě SIM karty, tak i současně umožní rozšířit úložiště pomocí paměťových karet.
Odolnost IP52
O ochranu vašeho telefonu se postará speciální vodoodpudivý design s certifikací IP52, který chrání telefon proti rozlité a stříkající vodě.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,5" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 2400 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 60 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Unisoc |
| Model procesoru | T616 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 000 (2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM + paměťová karta (2× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Stupeň krytí | nemá |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | čistý Android |
| Mobilní služby | GMS |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 4 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS, Galileo, Beidou, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 2 100 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 50 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.4 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, přisvětlovací dioda |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Výkon nabíjení | 15,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů na těle, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | PAYF0003PL |
| FM rádio | Ano |
| V balení výrobku | nabíječka, mobilní telefon |
| Určeno pro model telefonu | Motorola Moto G14 |
| Barva telefonu | šedá |
| Značky | Motorola |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.4 cm |
| Výška výrobku | 16.1 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 17.6 cm |
| Výška balení | 5.0 cm |
| Hloubka balení | 8.2 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |















