- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Infinix
- Mobilní telefon Infinix Smart 8 3 GB / 64 GB černý - Vystaveno na prodejně
Mobilní telefon Infinix Smart 8 3 GB / 64 GB černý - Vystaveno na prodejně
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon Infinix Smart 8 3 GB / 64 GB černý - Vystaveno na prodejněSkladem1 799 Kč/ ks1 487 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně
smartphone • 6,6" úhlopříčka • IPS displej • 1612 × 720 px • obnovovací frekvence 90 Hz • procesor UniSoc T606 (8jádrový – až 1,6 GHz) • paměť RAM 3 GB • interní paměť 64 GB • zadní fotoaparát 13 Mpx • přední fotoaparát 8 Mpx • dual SIM • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • 3,5mm jack • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 13 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 10 W

Infinix Smart 8 3 GB / 64 GB, černá
Chytrý telefon Infinix Smart 8 přináší rychlé reakce i krásný displej s 6,6", HD+ rozlišením, 90Hz obnovovací frekvencí a technologií Magic Ring, o níž si můžete více přečíst níže. Rychlé reakce pak zajišťuje osmijádrový procesor. Předností je navíc i dlouhá výdrž s 5 000mAh baterií, které navíc doplníte energii výkonem až 10 W skrze USB-C.
Zaujme ale také kvalitní přední kamera s 8 Mpx a přisvícením. Mobil přitom běží pod taktovkou operačního systému Android 13 a těšit se můžete i na skvělé zabezpečení se čtečkou otisku prstů.
Klíčové vlastnosti:
- Nádherný 6,6" HD+ displej s vynikajícím jasem 500 nitů, 90Hz frekvencí a technologií Magic Ring
- Skvělá přední kamera s 8 Mpx a přisvícením bleskem
- Dlouhá výdrž díky 5 000mAh baterii a rychlé nabíjení 10 W
- Rychlé reakce osmijádrového procesoru
- Čtečka otisku prstů pro zabezpečený přístup do mobilu
8Mpx selfie kamera s bleskem
Specialitou modelu Infinix Smart 8 je i kvalitní přední kamera s rozlišením 8 Mpx a přisvětlovacím bleskem, takže pořídí nádherné selfies i z nočního klubu.

Baterie o kapacitě 5 000 mAh + rychlé nabíjení 10 W
Nadstandardní výdrž zajišťuje baterie o působivé kapacitě 5 000 mAh. Navíc potěší i rychlé nabíjení výkonem 10 W skrze moderní port USB-C.

90Hz displej s technologií Magic Ring
Telefon disponuje obrazovkou s úžasným jasem 500 nitů, díky kterému je zajištěna skvělá čitelnost za každé situace. Navíc je vybaven 90Hz obnovovací frekvencí zajišťující ještě vyšší plynulost zobrazení a také disponuje technologií Magic Ring pro ještě rychlejší přístup k notifikacím a informacím o stavu baterie i z uzamknutého displeje.

Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,6" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 1612 × 720 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Unisoc |
| Model procesoru | T606 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 000 (2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM + paměťová karta (2× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | čistý Android |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 64 GB |
| Velikost paměti RAM | 3 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD |
| Maximální velikost paměťové karty | 2 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 900 MHz, 2 100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Fotoaparát | 13 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.9 |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 × 2160 (Ultra HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, noční režim, přisvětlovací dioda |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 18,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | X6525BLC |
| FM rádio | Ano |
| V balení výrobku | sluchátka, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, nabíjecí adaptér, mobilní telefon |
| Určeno pro model telefonu | Infinix Smart 8 |
| Barva telefonu | černá |
| Značky | Infinix |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.6 cm |
| Výška výrobku | 16.4 cm |
| Hloubka výrobku | 8.5 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 19.7 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Hloubka balení | 9.7 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |






