- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Apple
- Mobilní telefon Infinix Note 40 8 GB / 256 GB (X6853_256BL) černý, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon Infinix Note 40 8 GB / 256 GB (X6853_256BL) černý, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon Infinix Note 40 8 GB / 256 GB (X6853_256BL) černý, vystaveno na prodejněSkladem2 499 Kč/ ks2 065 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,78" úhlopříčka • AMOLED displej • 2436 × 1080 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor MediaTek Helio G99 Ultimate (8jádrový – až 2,2 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • zadní fotoaparát 108 (f/1.89) + 2 Mpx (f/2.4) + AI kamera • přední fotoaparát 32 Mpx (f/2.2) • dual SIM • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • NFC • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • odolnost dle IP53 • Android 14 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 45 W, bezdrátové nabíjení 20 W
Infinix Note 40 8 + 256 GB Obsidian Black, černá
Smartphone Infinix Note 40 má na to, aby se stal bestsellerem vzhledem k tomu, že uchvátí úžasným poměrem cena/výbava. Konkurenci totiž do země zadupává ve všech ohledech – ať jde o nádherný 6,78" FHD+ AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí, i výkon, jenž servíruje osmijádrový procesor MediaTek Helio G99 Ultimate. Nadchne ale také dlouhou výdrží s masivní 5 000mAh baterií či superrychlým nabíjecím výkonem 45 W, který mnohdy nezvládají ani telefony za desítky tisíc korun!
Exceluje ale i 108Mpx hlavním fotoaparátem s úžasnými výsledky. Dechberoucí je ale také stereo zvuk od JBL a nechybí ani praktické vychytávky, jako dual SIM, moderní USB-C nebo podpora paměťových karet, bezkontaktní placení s NFC či čtečka otisku prstů. Telefon je navíc dokonce odolný vůči vodě a prachu dle IP53!
Klíčové vlastnosti:
- Luxusní 6,78" Full HD+ displej se 120Hz obnovovací frekvencí
- Stereo 360° zvuk z dílny legendárního výrobce JBL
- 108Mpx fotoaparát podávající úchvatné výsledky ve dne v noci
- Technologie rozšiřitelné RAM až na 16 GB
- Superrychlé nabíjení 45 W + masivní baterie s 5 000 mAh
- Technologie NFC pro bezkontaktní placení
- Odolnost vůči vodě a prachu dle IP53
Rychlé reakce i silný výpočetní výkon s podporou umělé inteligence
Osmijádrový procesor MediaTek Helio G99 Ultimate s taktem až 2,2 GHz a moderní 6nm výrobní technologií přináší výkon pro rychlé reakce systému i zábavu s hrami. Některé z jeho funkcí, jako je kontrola teploty či optimalizace napájení jsou posléze řešeny pomocí AI.
Stvořený pro ty, co žijí hraním
Výrobce Infinix se spojil se špičkovými herními vývojáři a vyladil každý aspekt telefonu pro maximálně stabilní vysokou snímkovou frekvenci v populárních mobilních MOBA a FPS hrách. Vy se tak budete moci ponořit do bezkonkurenčního herního zážitku se zaručeným špičkovým výkonem.
Technologie dynamické RAM
Telefon podporuje technologii rozšíření RAM, což znamená, že může dynamicky využít až 16GB operační paměť (8 GB virtuálně). Výsledkem je až o 10 % rychlejší spuštění a možnost mít na pozadí rovnou 18 otevřených aplikací. To posune možnosti vašeho multitaskingu do zcela nových výšin.
Dokonale přesné nabíjení s vůbec prvním proprietárním čipem Infinix
Seznamte se s Infinix Cheetah X1 – vůbec prvním čipem starajícím se o nabíjení, který integruje vysoce přesnou detekci napájení a bezpečnostní moduly – to vše do jednoho čipu. Výsledkem je ultra rychlé a přesné nabíjení FastCharge 2.0 o výkonu 45 W, který zvládne nabít 50 % kapacity integrované 5 000mAh baterie za pouhých 19 minut strávených v nabíječce (režim Hyper). Pouhých 5 minut pak postačí pro 1,6 hodiny hraní, 3,8 hodiny sledování obsahu či 1,8 hodiny spuštěné navigace.
Doplňte energii bezdrátově
Zamotané a zpřetrhané kabely se brzy stanou minulostí. Infinix Note 40 přináší podporu bezdrátového nabíjení MagCharge o maximálním výkonu až 20 W, přičemž nabízí i další vychytávky, jako je reverzní nabíjení, s nímž dokáže dodat energii jinému kompatibilnímu telefonu – a to jak drátově, tak bezdrátově.
6,78" Full HD+ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz
Zažijte úžasný vizuální komfort s 6,78" Full HD+ displejem, který přináší jedinečný 94% poměr obrazovky k tělu. Disponuje totiž nejen jemným rozlišením, ale také AMOLED technologií, která přináší špičkový jas až 1 300 nitů, 10bitovou barevnou hloubku a 1 500Hz dotykovou vzorkovací frekvenci. Superrychlé vykreslení každého pohybu pak zajistí 120Hz obnovovací frekvence. V displeji pak rovněž najdete integrovanou čtečku otisku prstů pro rychlé a bezpečné přihlášení do operačního systému i oblíbených aplikací.
Přibližte se a zachyťte více detailů
Zachyťte i ten nejdrobnější detail díky hlavnímu snímači s rozlišením 108Mpx a bezztrátovým 3násobným přiblížením, které obraz pečlivě rekonstruuje a nepřináší žádné nežádoucí jevy, jako rozmazání. Dále mu vypomáhá ještě 2Mpx senzor a také AI kamera.
32Mpx přední fotoaparát
Nádherné selfies pořídíte s přední kamerou o působivém rozlišení 32 Mpx, které stejně jako hlavnímu snímači nečiní problém ani noční snímky.
Dvojice reproduktorů z dílny legendární značky JBL
Na luxusní zvuk se můžete těšit i díky nasazení stereo reproduktorů, které navrhli experti z JBL. Výsledkem jejich působení je o až 58 % vyšší basový výkon a podpora 360° symetrického zvuku, který vás pohltí a přenese přímo doprostřed zážitku.
Technologie NFC
Tento model disponuje i technologií NFC, takže můžete například mobilem bezkontaktně platit v obchodech a restauracích.
Odolnost dle IP53
Telefon zaujme i zvýšenou odolností vůči vodě a prachu dle IP53. Nemusíte se tak bát například deště či potu.
Intuitivní uživatelské rozhraní
V rámci každého dne se budete moci opřít o na OS Android 14 vychytanou nadstavbu XOS 14, která využívá algoritmů umělé inteligence, aby pomohla s přípravou kalendáře, pomohla generovat popisky k videím či akademickou práci, přinesla vzrušující vizuály s generovanými tapetami, umožnila hledat obrázky v mateřském jazyce a zobrazila nejrelevantnější výsledky, či dokonce použila strojové učení k tomu, aby skryla málo používané prvky uživatelského rozhraní. To vše s vylepšeným designem, který vás povede, abyste vždy rychle našli vše, co hledáte.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,78" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 1080 × 2436 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G99 Ultimate |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 200 (2,2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM (2× SIM) |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Operační systém | Android 14.0 |
| Nadstavba systému | XOS |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 900 MHz, 2 100 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 108 + 2 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 108 + 2 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.89 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, noční režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | bezdrátové nabíjení, reverzní bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 45,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji, odemykání obličejem |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | X6853_256BL |
| FM rádio | Ano |
| V balení výrobku | sluchátka, pouzdro, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, nabíjecí adaptér, mobilní telefon |
| Určeno pro model telefonu | Infinix Note 40 |
| Barva telefonu | černá |
| Značky | Infinix |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Výška výrobku | 16.4 cm |
| Hloubka výrobku | 7.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 10.3 cm |
| Výška balení | 6.0 cm |
| Hloubka balení | 20.1 cm |
| Hmotnost balení | 0.6 kg |



















