- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Infinix
- Mobilní telefon Infinix Hot 40i 4 GB / 128 GB (X6528B128BLC) černý, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon Infinix Hot 40i 4 GB / 128 GB (X6528B128BLC) černý, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon Infinix Hot 40i 4 GB / 128 GB (X6528B128BLC) černý, vystaveno na prodejněSkladem1 799 Kč/ ks1 487 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,56" úhlopříčka • IPS displej • 1612 × 720 px • obnovovací frekvence 90 Hz • procesor UniSoc T606 (8jádrový – až 1,6 GHz) • paměť RAM 4 GB • interní paměť 128 GB • zadní fotoaparát 50 (f/1.6) Mpx • přední fotoaparát 32 Mpx • dual SIM • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • 3,5mm jack • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 13 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 18 W
Infinix Hot 40i 4 GB / 128 GB, černá
Chytrý telefon Infinix Hot 40i přináší rychlé reakce i krásný displej s 6,56", HD+ rozlišením, 90Hz obnovovací frekvencí a technologií Magic Ring, o níž si můžete více přečíst níže. Rychlé reakce pak zajišťuje osmijádrový procesor doplněný o 4GB RAM a velkorysé 128GB úložiště pro vaše data. Předností je navíc i dlouhá výdrž s 5 000mAh baterií, které navíc doplníte energii výkonem až 18 W skrze USB-C.
Telefon ale exceluje i z pohledu focení a natáčení, když Infinix nasadil 50Mpx snímač s algoritmy umělé inteligence, zaujme ale také nadstandardně kvalitní přední kamera s 32 Mpx a přisvícením. Mobil přitom běží pod taktovkou operačního systému Android 13 a těšit se můžete i na skvělé zabezpečení se čtečkou otisku prstů nebo NFC pro bezkontaktní placení a další praktické vychytávky.
Klíčové vlastnosti:
- Nádherný 6,56" HD+ displej s vynikajícím jasem 500 nitů, 90Hz frekvencí a technologií Magic Ring
- Prvotřídní přední kamera s 32 Mpx a přisvícením bleskem
- Dlouhá výdrž díky 5 000mAh baterii a rychlé nabíjení 18 W
- Rychlé reakce osmijádrového procesoru
- 50Mpx fotoaparát s umělou inteligencí pro krásné fotky
- NFC pro bezkontaktní placení
- Čtečka otisku prstů pro zabezpečený přístup do mobilu
32Mpx selfie kamera s bleskem
Specialitou modelu Infinix Hot 40i je nadstandardně kvalitní přední kamera s rozlišením 32 Mpx a přisvětlovacím bleskem, takže pořídí nádherné selfies i z nočního klubu.
50Mpx hlavní fotoaparát
Nádherné fotografie a videa vám umožní zachytit 50Mpx zadní kamera s algoritmy umělé inteligence (AI) a světelností f/1.6, takže si skvěle vede i v náročných světelných podmínkách.
Baterie o kapacitě 5 000 mAh + rychlé nabíjení 18 W
Nadstandardní výdrž zajišťuje baterie o působivé kapacitě 5 000 mAh. Navíc potěší i rychlé nabíjení výkonem 18 W skrze moderní port USB-C.
Bezkontaktní placení
Tento model disponuje i technologií NFC, takže můžete například mobilem bezkontaktně platit v obchodech a restauracích.
90Hz displej s technologií Magic Ring
Telefon disponuje obrazovkou s úžasným jasem 500 nitů, díky kterému je zajištěna skvělá čitelnost za každé situace. Navíc je vybaven 90Hz obnovovací frekvencí zajišťující ještě vyšší plynulost zobrazení a také disponuje technologií Magic Ring pro ještě rychlejší přístup k notifikacím a informacím o stavu baterie i z uzamknutého displeje.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,56" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 1612 × 720 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Unisoc |
| Model procesoru | T606 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 1 600 (1,60 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM + paměťová karta (2× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | XOS |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 4 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 900 MHz, 2 100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mpx |
| Fotoaparát | 50 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.6 |
| Rozlišení videozáznamu | 2048 × 1080 (2K) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, noční režim, přisvětlovací dioda |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 18,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | X6528B128BLC |
| FM rádio | Ano |
| V balení výrobku | sluchátka, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, nabíjecí adaptér, silikonový obal, mobilní telefon |
| Určeno pro model telefonu | Infinix Hot 40i |
| Barva telefonu | černá |
| Značky | Infinix |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.6 cm |
| Výška výrobku | 16.4 cm |
| Hloubka výrobku | 8.3 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 10.3 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Hloubka balení | 19.7 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |












