- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Infinix
- Mobilní telefon Infinix Hot 40 Pro 8 GB / 256 GB (X6837BLC) černý, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon Infinix Hot 40 Pro 8 GB / 256 GB (X6837BLC) černý, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon Infinix Hot 40 Pro 8 GB / 256 GB (X6837BLC) černý, vystaveno na prodejněSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,78" úhlopříčka • IPS displej • 2460 × 1080 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor MediaTek Helio G99 (8jádrový – až 2,2 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • zadní fotoaparát 108 + 2 Mpx • přední fotoaparát 32 Mpx • dual SIM • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • 3,5mm jack • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 13 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 33 W
Infinix Hot 40 Pro 8 GB / 256 GB, černá
Smartphone Infinix Hot 40 Pro se soustředí na to, aby vám maximálně zpříjemnil každou interakci s ním. Nadchnou rychlé reakce zásluhou osmijádrového procesoru podpořeného velkorysou pamětí, stejně jako 6,78" displej s Full HD+ rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí a technologií Magic Ring, o níž si můžete více přečíst níže. Předností je navíc i dlouhá výdrž s 5 000mAh baterií, které navíc doplníte energii výkonem až 33 W skrze USB-C.
Telefon ale exceluje i z pohledu focení a natáčení, když Infinix nasadil 108Mpx snímač, zaujme ale také nadstandardně kvalitní přední kamera s 32 Mpx a přisvícením. Mobil přitom běží pod taktovkou operačního systému Android 13 a těšit se můžete i na skvělé zabezpečení se čtečkou otisku prstů nebo NFC pro bezkontaktní placení a další praktické vychytávky.
Klíčové vlastnosti:
- Nádherný 6,78" Full HD+ displej se 120Hz frekvencí a technologií Magic Ring
- Prvotřídní přední kamera s 32 Mpx a přisvícením bleskem
- Dlouhá výdrž díky 5 000mAh baterii a rychlé nabíjení 33 W
- Rychlé reakce osmijádrového procesoru
- 108Mpx fotoaparát pro krásné fotky
- NFC pro bezkontaktní placení
- Čtečka otisku prstů pro zabezpečený přístup do mobilu
32Mpx selfie kamera s bleskem
Specialitou modelu Infinix Hot 40i je nadstandardně kvalitní přední kamera s rozlišením 32 Mpx a přisvětlovacím bleskem, takže pořídí nádherné selfies i z nočního klubu.
108Mpx hlavní fotoaparát + 2Mpx makro
Nádherné fotografie a videa vám umožní zachytit 108Mpx zadní kamera podpořená ještě 2Mpx makro snímačem pro decbberoucí snímky zblízka.
Baterie o kapacitě 5 000 mAh + rychlé nabíjení 33 W
Nadstandardní výdrž zajišťuje baterie o působivé kapacitě 5 000 mAh. Navíc potěší i rychlé nabíjení výkonem 33 W skrze moderní port USB-C.
Osmijádrový procesor
Infinix nasadil vysoce výkonný procesor MediaTek Helio G99 s herním enginem XBOOST. To znamená skvělý výkon, který oceníte při každé interakci s telefonem a umožní vám také užít si naplno hry.
Až 16GB RAM
Využívat obrovské množství aplikací bez jediné známky zpomalení můžete zásluhou kombinace 8GB operační paměti s dalšími 8 GB virtuálními!
Fenomenální 120Hz displej
Telefon disponuje 120Hz obnovovací frekvencí zajišťující ještě vyšší plynulost zobrazení.
Technologie Magic Ring
Mobil je navíc vybaven technologií Magic Ring pro ještě rychlejší přístup k notifikacím a informacím o stavu baterie i z uzamknutého displeje.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,78" |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 2460 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G99 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 200 (2,2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM + paměťová karta (2× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | XOS |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD |
| Maximální velikost paměťové karty | 1 TB |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 900 MHz, 2 100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 108 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 108 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.75 |
| Rozlišení videozáznamu | 2048 × 1080 (2K) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, noční režim, přisvětlovací dioda |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 33,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | X6837BLC |
| FM rádio | Ano |
| V balení výrobku | sluchátka, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, nabíjecí adaptér, mobilní telefon |
| Určeno pro model telefonu | Infinix Hot 40 Pro |
| Barva telefonu | černá |
| Značky | Infinix |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.7 cm |
| Výška výrobku | 16.9 cm |
| Hloubka výrobku | 8.2 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 20.3 cm |
| Výška balení | 5.5 cm |
| Hloubka balení | 9.9 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |














