- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Honor
- Mobilní telefon HONOR X7b 6 GB / 128 GB (5109AXWC) černý, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon HONOR X7b 6 GB / 128 GB (5109AXWC) černý, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon HONOR X7b 6 GB / 128 GB (5109AXWC) černý, vystaveno na prodejněSkladem2 499 Kč/ ks2 065 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,8" úhlopříčka • IPS displej • 2412 × 1080 px • obnovovací frekvence 90 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 680 (8jádrový – až 2,4 GHz) • paměť RAM 6 GB • interní paměť 128 GB • trojitý zadní fotoaparát 108 (f/1.75) + 5 (f/2.2) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 8 (f/2.0) Mpx • dual SIM • Bluetooth • 4G LTE • GPS • Wi-Fi • USB-C • 3,5mm jack • odemykání pomocí otisku prstů • Android 13 • kapacita baterie 5 330 mAh • rychlonabíjení 35 W
Honor X7b, černá
Honor X7b je chytrý telefon atraktivní nejen vzhledem, ale i výbavou. Opírá se totiž například o 6,8" Full HD+ displej s 90 Hz nebo fotoaparát s rozlišením 108 Mpx. Stejně tak ale zaujme velkorysým úložištěm v konfiguraci 6 + 128 GB nebo stereo zvukem.
S 5 330mAh baterií vyniká i v otázce výdrže a nadchne také rychlým nabíjením výkonem 35 W. Zásluhou moderního procesoru Qualcomm Snapdragon 680 se můžete opřít o rychlé reakce systému Android 13 i atraktivní výkon. Chybět nemůže ani pokročilé zabezpečení se čtečkou otisku prstů.
Klíčové vlastnosti:
- Velkorysé úložiště 128 + 6 GB
- Výdrž na nabití až 3 dny díky 5 330mAh baterii a 35W rychlé nabíjení
- Nádherný 6,8" displej s Full HD+ rozlišením a 90 Hz
- Skvělý fotoaparát se 108 Mpx
- Čtečka otisku prstů pro pokročilé zabezpečení
Do ruky padne dokonale
Díky displeji zakřivenému do všech čtyř stran je docíleno nejen elegantního designu, ale také prvotřídní ergonomie.
6,8" Full HD+ displej s jasem 850 nitů
Honor X7b nabízí skutečně úžasný displej. Těšit se můžete na 6,8palcový zobrazovač s obnovovací frekvencí 90 Hz a jasem až 850 nitů pro perfektní čitelnost v každé situaci.
108Mpx hlavní kamera
Výkony, které si zamilujete, podává i kamerový systém, kde je hlavní hvězdou snímač o vysokém rozlišení 108 Mpx. Kromě něj ale na zadní straně najdete i 5Mpx kameru pro ultraširokoúhlé a makro snímky + 2Mpx makro snímač.
Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení
Baterie o kapacitě 5 330 mAh v kombinaci s moderními technologiemi znamená výdrž na nabití až 3 dny. Navíc je podporováno 35W rychlonabíjení, takže doplnění energie je otázkou pár desítek minut.
Stereo zvuk
Díky nasazení stereo reproduktorů se můžete těšit na ještě intenzivnější zážitky z hraní her, sledování filmů i poslechu hudby.
6 + 128GB RAM
Mobil exceluje i z pohledu pamětí. Přináší totiž nejen 128GB úložiště, ale také bohatou 6GB RAM pro využívání velkého množství aplikací současně.
MagicOS 7.2
Operační systém Android 13 se všemi možnostmi, včetně bezkontaktního placení, obchodu Google Play atp. ještě vylepšuje nadstavba MagicOS 7.2.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,8" |
| Typ displeje | TFT LCD |
| Rozlišení displeje | 2412 × 1080 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon 680 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 400 (2,4 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Hybridní slot (2× SIM, nebo 1× SIM + pam. karta) |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Stupeň krytí | nemá |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | Magic UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 6 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, GLONASS, A-GPS, Galileo, Beidou, 4G/LTE |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 1 900 MHz, 2 100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 108 + 5 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 108 + 5 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.75 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, přisvětlovací dioda |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 6000,00 mAh |
| Doba hovoru | 3414,00 min. |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 35,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů na těle |
| Senzory | senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 5109AXWC |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | uživatelská příručka, nabíjecí kabel, mobilní telefon, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Určeno pro model telefonu | HONOR X7b |
| Barva telefonu | černá |
| Značky | HONOR |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.7 cm |
| Výška výrobku | 16.7 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 11.0 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 17.8 cm |
| Hmotnost balení | 0.3 kg |














