- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Honor
- Mobilní telefon HONOR Magic6 Lite 5G 8 GB / 256 GB (5109AWVJ) zelený, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon HONOR Magic6 Lite 5G 8 GB / 256 GB (5109AWVJ) zelený, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon HONOR Magic6 Lite 5G 8 GB / 256 GB (5109AWVJ) zelený, vystaveno na prodejněSkladem3 999 Kč/ ks3 305 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,78" úhlopříčka • AMOLED displej • 2652 × 1200 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 (8jádrový – až 2,2 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • trojitý zadní fotoaparát 108 (f/1.75) + 5 (f/2.2) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 16 (f/2.45) Mpx • dual SIM • NFC • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 13 • kapacita baterie 5 300 mAh • rychlonabíjení 35 W
Honor Magic6 Lite 5G, zelená
Honor Magic6 Lite 5G skvěle vypadá, ale hlavně přináší luxusní výbavu viz 6,78" AMOLED 1,5K displej se 120 Hz nebo fotoaparát s rozlišením 108 Mpx. Stejně tak ale zaujme velkorysým úložištěm v konfiguraci 8 + 256 GB nebo technologií 360 anti-drop zvyšující odolnost smartphonu.
S 5 300mAh baterií vyniká i v otázce výdrže a nadchne také rychlým nabíjením výkonem 35 W. Díky Androidu 13 a NFC pak můžete s telefonem například bezkontaktně platit a zásluhou moderního procesoru Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 se můžete opřít o atraktivní výkon.
Klíčové vlastnosti:
- Velkorysé úložiště 256 + 8 GB
- Technologie 360 anti-drop zvyšující odolnost smartphonu
- Vynikající výdrž díky 5 300mAh baterii a 35W rychlé nabíjení
- Bezkontaktní platby s NFC a podpora 5G
- Nádherný 6,78" AMOLED displej s 1,5K rozlišením a 120 Hz
- Skvělý fotoaparát se 108 Mpx
- Tenký a lehký – 7,98 mm a 185 gramů
Elegantní design
7,98 mm tenký, 185 gramů lehký – díky tomu je Honor Magic5 Lite mimořádně elegantní a také perfektně padne do ruky.
Technologie 360 anti-drop
Honor nasadil technologii 360 anti-drop, která přináší nadstandardní ochranu zařízení v případě pádů (včetně poškození obrazovky).
1,5K AMOLED displej se 120 Hz
Magic6 Lite nabízí skutečně úžasný displej. Těšit se můžete na 6,78palcový zobrazovač s obnovovací frekvencí 120 Hz, jas až 1 200 nitů, přes 1,07 miliardu barev nebo AMOLED panel. Tomu dokáže konkurovat jen málokdo!
Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení
Baterie o kapacitě 5 300 mAh v kombinaci s moderními technologiemi znamená nadstandardní výdrž na nabití. Navíc je podporováno 35W rychlonabíjení, takže doplnění energie je otázkou pár desítek minut a Honor současně garantuje prodlouženou výdrž baterie – zachování kapacity přes 80 % i po 1 000 nabíjecích cyklech.
Snapdragon 6 Gen1
Honor nasadil oblíbený procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 s osmi jádry a 4nm výrobní technologií. Zajišťuje jak hladký chod systému na roky dopředu, tak i nadstandardní výkon.
8+256 GB RAM
Mobil exceluje i z pohledu pamětí. Přináší totiž nejen 256GB úložiště, které mnohdy nemají k dispozici ani vlajkové lodě za mnohem vyšší částky, ale také bohatou 8GB RAM doplněnou o 8GB virtuální paměť pro využívání velkého množství aplikací současně.
108Mpx hlavní kamera
Výkony, které si zamilujete, podává i kamerový systém, kde je hlavní hvězdou snímač o vysokém rozlišení 108 Mpx. Kromě něj ale na zadní straně najdete i 5Mpx kameru pro ultraširokoúhlé a makro snímky + 2Mpx makro snímač.
MagicOS 7.2
Operační systém Android 13 se všemi možnostmi, včetně bezkontaktního placení, obchodu Google Play atp. ještě vylepšuje nadstavba MagicOS 7.2.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,78" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2652 × 1200 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon 6 Gen 1 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 200 (2,2 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM (2× SIM) |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Stupeň krytí | nemá |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | Magic UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | Ne |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS, Galileo, Beidou, 4G/LTE, 5G |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 1 900 MHz, 2 100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 108 + 5 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 108 + 5 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.75 |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 × 2160 (Ultra HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.45 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, noční režim, optický zoom, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 5300,00 mAh |
| Vlastnosti baterie | rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 35,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji, odemykání obličejem |
| Senzory | senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 5109AWVJ |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | originální záruční list, uživatelská příručka, nabíjecí kabel, fólie na displej, mobilní telefon, NEOBSAHUJE nabíjecí adaptér |
| Určeno pro model telefonu | HONOR Magic6 Lite |
| Barva telefonu | zelená |
| Značky | HONOR |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.5 cm |
| Výška výrobku | 16.4 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.3 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 18.0 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Hloubka balení | 9.4 cm |
| Hmotnost balení | 0.3 kg |















