- Úvod
- Mobily, nositelná elektronika
- Mobilní telefony
- Smartphone
- Honor
- Mobilní telefon HONOR 90 5G 8 GB / 256 GB (5109ATQJ) zelený, vystaveno na prodejně
Mobilní telefon HONOR 90 5G 8 GB / 256 GB (5109ATQJ) zelený, vystaveno na prodejně
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mobilní telefon HONOR 90 5G 8 GB / 256 GB (5109ATQJ) zelený, vystaveno na prodejněSkladem4 499 Kč/ ks3 718 Kč bez DPH
Vystaveno na prodejně, nový výrobek, náhradní obal
Popis a parametry
smartphone • 6,7" úhlopříčka • AMOLED displej • 2664 × 1200 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 (8jádrový – až 2,5 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • trojitý zadní fotoaparát 200 (f/1.9) + 12 (f/2.2) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 50 (f/2.4) Mpx • dual SIM • NFC • Bluetooth • 5G • GPS • Wi-Fi • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 13 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 66 W
Honor 90 5G 8 + 256 GB, zelená
Chytrý telefon Honor 90 5G nadchne i náročné uživatele, kteří se chtějí kochat nádherným displejem (6,7" AMOLED se 120 Hz) i fotit v dokonalé čistotě s 200Mpx hlavním fotoaparátem. Stejně tak ale zaujme atraktivním designem (je tenký 7,8 mm a lehký 183 g) nebo velkorysým úložištěm v konfiguraci 8 + 256 GB.
S 5 000mAh baterií vyniká i v otázce výdrže a nadchne také superrychlým nabíjením výkonem 66 W. Díky Androidu 13 a NFC pak můžete s telefonem například bezkontaktně platit a díky modernímu procesoru Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 ve vylepšené verzi se můžete opřít nejen o atraktivní výkon, ale i 5G konektivitu.
Klíčové vlastnosti:
- Úchvatný 200Mpx fotoaparát
- Velkorysé úložiště 256 + 8 GB
- Vynikající výdrž díky 5 000mAh baterii a 66W superrychlé nabíjení
- Bezkontaktní platby s NFC a moderní připojení 5G
- Nádherný 6,7" AMOLED displej zakřivený do 4 stran
- Tenký a lehký – 7,8 mm a 183 gramů
Ocenění EISA
Honor 90 získal ocenění EISA, jehož logo na výrobku je zárukou jeho nejvyšší kvality.
200Mpx kamera
Špičkové výkony podává i kamerový systém, kde je hlavní hvězdou snímač o vysokém rozlišení 200 Mpx. Kromě něj ale na zadní straně najdete i 12Mpx kameru pro ultraširokoúhlé a makro snímky + 2Mpx pomocný snímač.
6,7" AMOLED displej zakřivený do 4 stran
Garancí luxusní podívané je 6,7" AMOLED displej zakřivený do 4 stran. Na něm vyniká navíc 120Hz technologie a Full HD+ rozlišení.
Tenký a elegantní design
7,8 mm tenký, 183 gramů lehký – díky tomu je Honor 90 5G mimořádně elegantní a také perfektně padne do ruky.
Vylepšený Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1
Honor nasadil vylepšený procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 s osmi jádry a 4nm výrobní technologií. Zajišťuje jak hladký chod systému na roky dopředu, tak i nadstandardní výkon.
5 000mAh baterie + 66W nabíjení
Baterie o kapacitě 5 000 mAh je garancí nadstandardní výdrže na nabití. Navíc je podporováno 66W rychlonabíjení, takže doplnění energie je otázkou pár desítek minut.
MagicOS 7.1
Operační systém Android 13 se všemi možnostmi, včetně bezkontaktního placení, obchodu Google Play atp. ještě vylepšuje nadstavba MagicOS 7.1.
Parametry
| Distribuce | |
|---|---|
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,7" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2664 × 1200 bodů |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Tvar výřezu | průstřel |
| Konstrukce a systém | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon 7 Gen 1 |
| Počet jader | 8 x |
| Frekvence procesoru | 2 500 (2,5 GHz) MHz |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konfigurace karet | Dual SIM (2× SIM) |
| Konstrukce telefonu | dotykový, pro hráče |
| Operační systém | Android 13.0 |
| Nadstavba systému | Magic UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Paměť | |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Navigace | |
|---|---|
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS, Galileo, Beidou, 4G/LTE, 5G |
| Podporované sítě | |
|---|---|
| Síťová frekvence (GSM) | 850 MHz, 900 MHz, 1 800 MHz, 1 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850 MHz, 900 MHz, 1 700 MHz, 2 100 MHz, 1 800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2 100 MHz, 1 800 MHz, 2 600 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 200 + 12 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | 200 + 12 + 2 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.9 |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 × 2160 (Ultra HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 50 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.4 |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření, macro režim, přisvětlovací dioda, širokoúhlý objektiv |
| Akumulátor | |
|---|---|
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Kapacita akumulátoru | 5000,00 mAh |
| Pohotovostní doba | 456 hod. |
| Doba hovoru | 28,00 min. |
| Vlastnosti baterie | reverzní kabelové nabíjení |
| Výkon nabíjení | 66,00 W |
| Konektivita a rozhraní | |
|---|---|
| Konektor | USB-C |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| OTG | Ano |
| Umělá inteligence AI | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
|---|---|
| Zabezpečení | čtečka otisku prstů v displeji |
| Senzory | gyroskop, senzor přiblížení (proximity), digitální kompas, světelný senzor, akcelerometr (G-senzor) |
| Další parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód výrobce | 5109ATQJ |
| FM rádio | Ne |
| V balení výrobku | uživatelská příručka, nabíjecí kabel, mobilní telefon |
| Určeno pro model telefonu | HONOR 90 5G |
| Barva telefonu | zelená |
| Značky | HONOR |
| Rozměry výrobku | |
|---|---|
| Šířka výrobku | 7.4 cm |
| Výška výrobku | 16.2 cm |
| Hloubka výrobku | 0.8 cm |
| Hmotnost výrobku | 0.2 kg |
| Rozměry balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 18.7 cm |
| Výška balení | 6.5 cm |
| Hloubka balení | 9.7 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |














